Minispordi tellimus!

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Minispordi tellimus!

Postitus Postitas Kristjan » 02 Mär 2007, 17:57

Heihoo minilised!

Kavatsen minisport.com'ist ühe vidina tellida kui kellegil ka miskit vaja siis oleks tore postitamise kulusid jagada.
Vaadake ja uurige!
Kasutaja avatar
kobe
Postitusi: 121
Liitunud: 17 Aug 2006, 17:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kobe » 03 Mär 2007, 09:13

Tere palju postitus kulu on. Mul on pikk nimekiri mida vaja oleks.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Mär 2007, 09:47

Eks ta siis sellest nimekirjast ja raskusest ka oleneb. Nii ei oskagi öelda...
mulle viskas ühe dvd plaadi kohta £8. Peab seal proovima ja vaatama...
alar

Postitus Postitas alar » 02 Mai 2007, 21:55

Kuidas minispordi tellimusega läinud on ? Ise tahtsin uurida palju läheks maksma komplektse mootori ja käigukasti tellimus sealt aga ei saanud pihta,näitas transpordika 1 nael,mis aga ei ole reaalne.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 03 Mai 2007, 00:05

jah, mind sama moodi huvitab.
kodukal on neil kirjas et kuni 30kg on EU-s hinna sees või +1 nael postitus.
See ei tundu eriti reaalne.
Lisaks: tellisin sealt endale ringi velgesid, tellimuse vormistamisel ega ka tellimuse kinnitamisel ei olnud lisakuludest sõnagi, ainult 1 pound shipment.

Aga mail tuli takkajärgi nädal hiljem (täna), et arvutavad postikulusid ja annavad siis teada.

Selle peale ma muidugi esitasin järelpärimise, et kust see sisse nüüd äkki sadas.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 03 Mai 2007, 00:16

komplektse mootori ja käigukasti transa eestisse on suurusjärgus 10 000 krooni sõltuvalt transpordifirmast. ainus odavam variant on sebida keegi, kes tuleb autoga sealtkandist ja on nõus peale võtma... see mootor ja käimar on üks euroalus, selle järgi saab firmadest küsida ja nii... nii et kui saaks näiteks 2-3 mootorit ja läheks ühe autoga eestist järgi, siis on kasud igatpidi sees :D
Kasutaja avatar
archi
Postitusi: 68
Liitunud: 05 Apr 2006, 08:19
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas archi » 03 Mai 2007, 12:07

Ma langesin samasse lõksu, et 1 nael postitus, kui tahtsin stanget tellida.
Stange maksis 20 naela + 1 nael transport. Tuli välja, et 1 nael ei ole isegi neil oma riigis postitus, siis kui kokku arvutasid, pakkusid mulle kahte varianti et kas 40 naela või 50 naela postituskulud.

Lõpuks nad siiski tühistasid mu tellimuse ja kandsid raha tagasi.

Vot selline lugu tellimisega


Archi alias Rain
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 03 Mai 2007, 12:56

Ei usuks et on tänapäeval inimesi kes on kergeusklikud ja usuvad et tasuta lõunad on olemas. kas siis tõesti usute et 25eeki eest hakkab end näiteks keegi end liigutama isegi eestis rääkimata sellist kallist maad kui inglismaa kus tass kohvi maksab ka 2naela.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 03 Mai 2007, 22:13

suhtlesin Minispordiga ja vastus selline:
Euroopa on jagatud tsoonidesse ja enamus maadesse on fikseeritud paki hinnad saatmisel, vahemikus 17 kuni 65 naela sõltuvalt tsoonist.
See kehtib siis paki puhul KUNI 30kg.
Samuti on teised hinnad pakkidel mis võrduvad tähitud kirjadega.

Miks on 1 nael Minispordi kodukal saatmise hinnaks?
Sest nende jaoks tehtud netipoe soft nõuab nullist erinevat arvu saatmise hinnaks! :twisted:
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Mai 2007, 23:33

Aga mis tsoonis siis meie oleme!?
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 04 Mai 2007, 01:25

meie oleme tsoonis 5, Soome on tsoon 4.
kusjuures tsoon 4 on kallim kui tsoon 5. arumaei taipa.
4 velge eesti saata on 40 naela, soome saata 44 naela.
Lohutuseks: Supermini (velgede tootja) pakkumine oli 150 naela saatmiskulud irw irw.

Igatahes mulle tundub, et inglismaa poole tasub siis vaadata kui on väga kerge ja samas kallis (loe paljude miniliste) tellimus kokku pandud. muidu ikka soome.

teen veel paar proovitellimust minispordist, siis on pilt ees.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Mai 2007, 17:06

MiniSpares on reeglina odavam. Eriti kui tellida rohkem kraami korraga. Seda ütlesid muuseas ka soomlased (s.t. ka neil on odavam MiniSpares'ist tellida kui Minitronist osta). Surfake ringi enne. MiniSport on nagu Kaubamaja - ilus veebileht, viisakad müüjad, korralik teenindus, hea valik. Aga ka selle kõigega sobiv hind. Enamus teisi poode on odavamad.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 04 Mai 2007, 19:17

ei taha sinuga nõusse jääda, Mikk. Olen proovinud erinevaid asju tellida ja igal juhul tuleb saatmiskuludega kallim UK-st kui lasta Soomest tuua.
võimalik et Spare on odavam kui Sport, seda võrdlust pole veel teinud.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Mai 2007, 00:18

Mis osas sa minuga nõusse siis ei taha jääda? Ma ütlesin - MiniSport on kallim kui MiniSpares. Sa ütled, et sa ei ole proovinud ja täpselt ei tea aga siiski minuga nõus ei ole. Ja kui sa kõiki variante UKst tellimiseks proovinud ei ole siis ei saa sa ju väita, et "igal juhul tuleb saatmiskuludega kallim UK-st kui lasta Soomest tuua".

Ma ei räägi ka enda kogemustest, sest midagi väga suurt ei ole siiani pidanud veel tellima. Need olid kaks soomlast, kes mulle rääkisid, et kui neil on vaja rohkem/kallimaid asju korraga, siis tellivad nad MiniSpares'ist, sest nii tuleb odavam kui Minitronist. Väiksematest kogustest ma ei tea aga suuremate tellimuste puhul oli soomlaste väitel järjestus hinnaskaalal (kallim -> odavam) 1. MiniSport 2. Minitron 3. MiniSpares
Kjugandi

Postitus Postitas Kjugandi » 16 Mai 2007, 15:32

Kas oled jõudnud juba tellida sealt? Oleks vaja tellida uued turvamutrid velgedele, vanadel kadus võti ära ja maha saadi niimoodi, et peale neid enam ei saa.
Vasta