Remonditöökojad Minidele (kogemused/soovitused)

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Remonditöökojad Minidele (kogemused/soovitused)

Postitus Postitas Margus » 05 Juul 2007, 12:53

Mõtlesin, et poleks paha teha teema erinevate Miniomanike kogemustest erinevates töökodades. Kus on olnud positiivsed kogemused ja kus negatiivsed, kus on nobedae näppudega Miniremontijad ja kus venitajad. Väga oluline oleks teada, kus osatakse ja tahetakse mini kõpitseda, mitte et "ei mina teagi, pole nagu enne sellist pilli näppinud aga proovin" (eelkõige ootaks positiivset järelkaja). Teinekord võib vaja minna.

Endal oli negatiivne kogemus Tallinnas Kadaka tee 157 (Seal kus Hi Teh on). Viisin on mootori sinna, kuna seal töötab nüüd remondimees Rene, kes enne Allautos töötas ja teadsin, et ta on varem minisid teinud aga..
Mootori viisin sinna Juuni alguses ja ütlesin, et 09.07 peab auto koos olema ja tema ütles et ilusti jõuab. Vahepeal koguaeg helistasin ja küsisin, et kaugel asi on, lubati ja lubati. Eile 04.07 heilstas mees ja ütles, et pean uue mehe leidma, et tal pole aega. Mootor oli seal umbes kuu aega...
Ütlesin talle, et temaga ma enam kunagi ei arvesta ja soovitan seda ka teile.
Remondimees Rene 53226110-> sama mees vedas ka Jannot alt.
Viimati muutis Margus, 23 Juul 2007, 21:21, muudetud 1 kord kokku.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 05 Juul 2007, 13:15

Minu masin oli siis samamoodi seal.2 nädalat seisis lubaduste najal.Ühel õhtul teatas tüüp (loomulikult minu kõne peale), et kõik on peaaegu jonksus.Homme veel natukene ja siis saad kätte.

Kuna oma silm on kunigas, mõtlesin et sõidan korra läbi sealt.Mitte mütsgi polnud liigutatud.Valvur lisas veel, et mehel on viinaviga küljes.See selgitas ka ebaselge jutu telefonis.Valvuri soovitas aga sama hoovi pealt teist tüüpi.See oli Rene viinaveast teadlik.Eks paistab kuidas ta ise asjadega hakkama saab.Täna peaks asi töösse minema.Eks annan teada.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 05 Juul 2007, 15:13

endal seni ainus kogemus:
http://www.auto-diagnostika.ee/index.php Tallinn, Soo 10.

Kui aku lühise tõttu põlesid juhtmed maha, siis oli seal töö kiire ja odav. Korralik... well, nad tegid täpselt seda mis ma ütlesin, ehk siis vahetasid peajuhtmed ära ja checkasid et aku pole viga saanud.
Aga ükski kaitse ei toiminud (oksüdeerunud pesad) ja vastavalt ka enamus elektriasju oli maas.

Hinne 3
Less is More. Mini is Great.
Vasta