O: 12-tollised valukad

Osta, müü & vaheta!
Vasta
rustang

O: 12-tollised valukad

Postitus Postitas rustang » 01 Dets 2004, 10:39

Kui kellelgi juhtub üle olema siis igasugused pakkumised teretulnud rustang(att)kuku(punkt)ee
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Dets 2004, 01:19

See on tore unistus - mina otsisin aasta aega. Tõsi mitte eriti aktiivselt. Aga Eestist sa neid ei saa, sest need mis siin on, on juba all. Muidugi kui Ranno oma plaani järgmine suvi teoks ei tee. Siis jäävad tema omad ehk üle. Aga seda peaks ta pigem ise rääkima. Soomest ka ei saa - seal on valdavalt enne 1980ndaid toodetud masinad, mis teatavasti veeresid 10-tollistel rattakestel. Mina küll saan nüüd omale sealt (vaja vaid ära tuua - läheb keegi üle lahe autoga?) aga see on tõsine erand.
Ja nii saksa kui inglismaal on 12'' valuveljed tõsiselt kuum kaup. Kui ma veel aktiivselt otsisin siis oli tavaline vastus telefonikõnele, et "already gone". Kusjuures kuulutused olid alati sama päeva omad, sest selle sain ruttu selgeks et eelmise päeva kuulutustele ei ole mõtet reageerida. Hinda küsiti tavaliselt õite kõvasti: madalaim oli 200 EUR komplekt ilma rehvideta. Tavaline hind oli 300-400 EUR aga siis olid kummid pääl muidugi. Uue komplekti saab juba 500-600 eest. Nõutuks võttis. Pealegi kõik ühesugused veljed (Original Minilites jmt). Revolites on näiteks ses mõttes hulga toredam, et sellised on Eestis ainult Una masinal.
Jõudu igatahes!
Viimati muutis mikk, 06 Dets 2004, 17:24, muudetud 1 kord kokku.
rustang

Postitus Postitas rustang » 06 Dets 2004, 09:16

No eks alati võib ka Minitroni minna rahakott puuga seljas.
Inglismaal neid siiski liigub kuid endal ei olnud lihtsalt aega otsida. Variant muidugi leida sobivad 13-tollised 4x100 veljed ja spacerite abil alla panna.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 06 Dets 2004, 11:08

Mina jätsin veljed Minitroni, kuna auto renoveerimine läks ilma uute velgedetagi piisavalt kalliks ja uued veljed seal... mu meelest on ikka liiga kallid. Ma pigem taastasin vanad ära. 150 kr velg liivapritsitööd pluss 200 krooni velg värvimine. Peaasi et ilus/puhas välja näeb.. Et kui kuskilt saab korras kasutatuid, siis tasub minna seda teed.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 07 Dets 2004, 09:55

mul on originaal 12 tollised norm välimusega täiesti olemas.hind oleks kokkuleppel nii et teata mulle kuidagi ja ajame äri
rustang

Postitus Postitas rustang » 07 Dets 2004, 12:39

Mind saab kätte ntx 5056880 või rustang(at)kuku(punkt)ee
Vasta