Tulevane miniomanik palub abi

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 03 Juul 2007, 09:19

Einole!

Jaajaa, sinust pajatas mulle ka see müügimees, et näe vana lootis et ma keeraksin selle suurema paagi sealt sama mini pealt maha aga ega ma loll pole, tõin talle garaasist hoopisteise.
Aga jah esimesed padjad ja amordid tahavad tal vahetamist jah, lisaks ei tööta tal veel käsipidur, puudu on vasak tagumine plastikust poritiib ja esimene vasak küljekarp koos põhjaga on läbi roostetanud niiet UV tuleb kõik tuppa + veel on värvitus s...sti - puha apelsiini koor möllab.
Ostnud oleksin ma ta jah 20 ja alla, selle 25-ga võivad nad seda minupärast edasi müüa.
Vaatangi saksmanide lehelt praega üht ja suhtlen müüaga ja uurin. See seal ikka 1300 ja aasta ka 94 :)

Manev
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 03 Juul 2007, 12:40

no see on kull vale jutt et tahtsin auto pealt paaki. teisel paagil käisin järgi garaazis kus köpitseti piiri tagant toodud avariilisi autosid, möni oli ikka päris sodi ja pidi korras autona muuki minema.
veel uks soovitus
hoia kaugemale mini roweritest mis on alates 96aasta. sest auto ise vöib odav olla aga pärast ootad juppe ja maksad tunduvalt rohkem kui tavalise mini omad. soomeski kus on minisi kummneid voib selliseid ule lugeda uhe käe näppudel.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Juul 2007, 13:05

Vaatan foorumis ringi ja kohati ainult mõmisen rahulolevalt. Pesakond meil muudkui kasvab. Aeglaselt aga järjekindlalt. Mõnus.

Siiski - ühe mõtte võibolla lisaksin siia. Ühtegi Mini ei ole mõtet karta. Peale 96ndat tulnud Roverid on lihtsalt veidi peenutsevamad - elektroonikat rohkem, suuremad veljed, uhkemad detailid. Kõik see lihtsalt maksab rohkem. Ja neid varuosasid toodab oluliselt väiksem hulk ettevõtteid kui "tavalisi" Mini varuosasid. Sellest ka pikem ooteaeg ja keerulisem logistika. Aga "fancy stuff" on siiski suures vähemuses isegi 2000 a Minidel. Samas on Eino märkus õige, et jamad võivad olla sagedasemad. Sest elektroonika on iseenesest juba selline kapriissem.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Juul 2007, 18:01

Mina olen oma 96a. Roveriga sõitnud nii nagu ükski endast lugupidav inimene ei sõidaks. Igast august maksimaalse kiirusega läbi ja igast mühust hüpet proovinud võtta. Mitte ühtegi probleemi ei ole olnud. Korra ütles aju üles, siis virutasin rusikaga kõvasti peale ja asi läks edasi.

Saatuslikuks sai oma lollus ja terav äärekivi :)

Uuemate aastakäikudega on lihtsalt see jama , et kõik meil siinmail kipuvaid odavaid autosid ostma. Aga nagu mu isa tarvitseb öelda: Ma ei ole nii rikas , et odavaid asju osta!

Kui osta korralik masin siis ei ole ka sellega mingit muret. Vanade rontide soetamisega on jama palju.

Kõik Minid (v.a BMW ) on head ! :D
Vasta