Tulevane miniomanik palub abi

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Tulevane miniomanik palub abi

Postitus Postitas Jaan » 02 Juul 2007, 10:32

Tere!

Olen omale tükaega otsinud Mini, mida osta nüüd siis leidsin auto24-jast musta 1L ja 30 kw-se aastast 89. Auto ise on seisnud 3 aastat ennem kui müüki tuli (Eestis sõitnud pole) ja võibolla sellepärast ei käivitu hästi ja proovisõit jäi ka tegematta, käisin teda eile Viljandis vaatamas.
Kuna küsimusi oleks seinastseina ja mitmeid, siis olekski palve selline, et kas oleks võimalik mõne Miniomanikuga silmastsillma kohtuda ja ka autot kaeda, et tekiks niiöelda võrdlusmoment. Olen ise Tellinnas ja liigun kesklinnakandis, otsustama pean täna õhtul. Iseenesest auto väga meeldib aga tahaks lihtsalt oma tõekspidmistele kinnitust ja hüva nõu saada.

Ette tänades,
Manev
5217344
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Juul 2007, 12:41

KEDAGIGI???

Kuna liigun autoga, saaksin ka ise kuhugi tulla. Lihtsalt nii uisapäisa ei soovi osta, et pärast foorumis minisid kiruda kuidas ikka seda ja teist... Tahaks enne kellegi pädevamaga nõu pidada!

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Manev
5217344
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 02 Juul 2007, 12:45

Kas vaatad ainult Eestist?Sellisel juhul on kõll väge väike-1 auto!
Kui endale paar kuud tagasi vaatama hakkasin siis 1L mootoriga üldse ei piilunud.Margus ütles kohe, et väiksemat kui 1,3L pole mõtet osta.
Otsisin ise ka Saksa müügilehtedelt ja lasin ära tuua. Mõnes mõttes ostad küll põrsast kotis,kuid kuna Eestis neid nii vähe siis plussiga peaks maha saama küll pärast (kui ei meeldi).Octavianus peaks küll enda omaga praegu ringi lendama.Ehk näitab Sulle!
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Juul 2007, 12:59

Hei !

Kui on ront ära osta!

Mu tuleb siin umbes kuu jooksul ka kaks autot müüki. Üks samasse hinnaklassi nagu see seal Viljandis. Muidu näeb ka täitsa sarnane välja. Ainult , et ei ole 3 aastat seisnud ja seeläbi võin anda mingigi garantii ,et asi töötab. Selliseid aastaid seisnud ronte ei maksa osta.... Minu arvamus. Kurat sa tead mis tal seal kapoti all lõhki on.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 02 Juul 2007, 13:57

Otsustama ei pea sa kohe kindlasti täna õhtul, kuna see mitte käivituv masin on seal juba tükk aega seisnud. Kaalu võimalusi ja otsi mujalt.


www.mobile.de
Ava siit ükskõik milline Mini, mis maksab alla sulle pakutava hinna(25000kr) ja kõik näevad kaunimad välja. Põrsas koti sees ostmise kohta nii palju, et treileri inimesed kontrollivad üle just need asjad, mida sina neile ütled. Hinnale lisandub siis küll 5000-7000kr või bensiini kulu kui ise järgi lähed, kuid parem masin on nii või naa garanteeritud. Lisaks on sul olemas valikuvõimalus.

http://www.ebay.de/
Lisaks valikuvõimalusele on garanteeritud ka närvikõdi. Võid leida perfektse masina, kuid mingi vastik poolakas ostab 10sekundit enne lõppu masina ühe euro võrra kallimalt ära kui sina pakkusid. Ise tegin seda sama poolaka vastu :twisted: . Paras talle.
Siin on aga suur "põrsas kotis võimalus" olemas. Enne ostmist näed vaid pilte. Minu vedas ja sain enda jaoks tõelise kaunitari 24 000kr eest. Kohe kindlasti parem masin kui see, mida sina tahad osta. 1,3mootor, avatav katus, sisemus on ilusam, käivitub perfektselt jne.

Minu arvamus...ütle rondile ei ja näe vaeva.
:idea:
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 02 Juul 2007, 14:11

nojah, kihutan ringi küll. aga minu arvamus on samuti, et tasa ja targu. ma tegin emotsionaalse ostu ja mitte et ma kahetseks... lõbu on palju.
aga kui mul teist igapäevasõidukit (loe: töökindel, säästlik, mugav, turvaline) poleks ees olnud, siis ma seda masinat ostnud poleks.
ja aastate jooksul masina praktiliselt täielik renoveerimine on ees nii või teisiti, lihtsalt mõne miniga peab seda tunduvalt varem tegema kui teisega.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Puna
Postitusi: 18
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:48
Asukoht: Eesti, Tartu

Postitus Postitas Puna » 02 Juul 2007, 14:39

jah.. see auto on seal seisnud ikka päris pikka aega... pm kohe peale seda kui endale 4 rattalise soetasin tuli see müüki (loe: nägin seda esimest korda müügis) ja see juhtus eelmise aasta augustis. Eks valik ole sinu. Kui on kange tahtmine eestist soetada auto, siis kindlasti tee proovisõitu! Arvan et autodest jagad. Kui midagi väga viltu ei ole siis käivituma peaks ta nagunii, kui aga ei käivitu siis lase firma poolt viga üles otsida. Üldjuhul mini mootor on lollikindel, niiväga kiiresti ta [piix] ei lähe. Mul endal oli 90 aasta must iludus, mis nüüd ilutseb Tallinna tänavatel ja mootor oli aastatele vaatamata täiesti sõiduvõimeline.

Ei maksa osta põrsast kotis. Seega saksast tellides peaks ka ikka läbi tutvuste, siis vähemalt hinnatakse auto tehno seisund kenasti ära.

Edu sulle otsimisel ja katsetamisel!
Ootame uut minilist väga ;)

Puna.
Puna.
55651343
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 02 Juul 2007, 14:43

Mina leidsin enda oma www.autoscout24.de
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Juul 2007, 15:17

Tänud vastuste eest!

Käisin siin kesklinnas üht ka vaatamas (aastst 99) ja proovimas, jättis väga hea mulje ja ei mingit liigset müra ja muud jama millest ma foorumit lugedes aru olen saanud. Nõus, uisapäisa osta ei tasu. Tegelt oleks see olnud nii vana auto asenduse varjant, kuna vana auto lendas laiali mõtlesin midagi huvitavamat osta kui tavaline ford fookus või muu kotlett. Tehnika kohapealt olen ise sinapeal ja selle Viljandi pillil tundus läbi olevat karpa ujuk või mõni tüüs lihtsalt rotipesi täis. Aga jah kui sealt tuleb veel ülevaatuse meestele veel mingeid vigu välja (co, amordid, ...), mida esmapilgul ei näe, oleks küll kehvasti, sest varuosadega võtab nagu aega.
Seda saksa värki nati pelgan, sest pole kunagi sealt miskit toond, aga kui kellegil minek ees, oleks kohe käpp ja lendaksin kaasa, mitu pead ikka mitu pead :)

Aga Kristjan kuule, kas Sinu seda odavama otsa pilli oleks võimalik ka üsna varsti näha, sest autuga on praega tuuga ja kaua käsitsi liigelda ei tahaks?

Lugupidamisega,
Manev
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Juul 2007, 15:23

Aaa miks ei tasu seda 1L mootorit osata, kiirendama ei hakka, seega seda tõmbe värki ei karda, aga kas ta ka laguneb hullemini siis või?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 02 Juul 2007, 16:38

Kui on valida, osta 1,3 liitrine ja ära liiga palju arutle :lol: Lohutuseks ütlen , et edasi liigub ka liitrine....
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 02 Juul 2007, 19:02

norida soovides ütleks et iga kiiruse muutmine on kiirendamine :twisted: nii paigalt võtt kui pidurdamine.
Less is More. Mini is Great.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 02 Juul 2007, 23:36

Kas Mini peab siis kiire ja äkiline mursk olema?????????? Möelge ka natuke turvalisuse peale, ei saa neid minilistest aru kes kelgivad pildiga 120 vöi rohkem, kas neil KÖRVADE VAHEL KA MIDAGI ON???????????
aga mis puutub selle viljandi minisse siis esmalt tuleb ära vahetada esimesed padjad/vedrud vähe pesta ja lihvida saab asja kull, muidugi peab arvestama lähiajal kere remondiga. muidugi vöin öelda oma kogemustest et need mehed on vähe laisad. käisin ise kaemas putkas seisvat motikat NSU (ja pärast viskasin pilgu minile ka)kui oleks pill käivitund ja tolmust puhas oleks ka tehinguks läinud, aga paistis et mehed tahtsid kergelt raha teenida. pealegi nad ei tea minidest midagi sest ostsin 800eeki eest suure bensapaagi, mis tegelikult maksab palju rohkem, tunduvalt rohkem.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 03 Juul 2007, 00:21

Too MINI tuleb kaubelda alla 20 000- siis on mötet vast osta :), sest kuskilt tuleb säästa ka raha remondi jaoks.
Aga vähemalt kölbab see MINI tagavara osadeks.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 03 Juul 2007, 00:26

eino kirjutas:Kas Mini peab siis kiire ja äkiline mursk olema?????????? Möelge ka natuke turvalisuse peale, ei saa neid minilistest aru kes kelgivad pildiga 120 vöi rohkem, kas neil KÖRVADE VAHEL KA MIDAGI ON???????????


Nii kurjalt...Usun, et kõik miniomanikud on katsetanud ära, et milleks auto on võimeline, ega see ei tähenda, et sellistel kiirustel tööle minnakse ja sealt tullakse...

Einohh alla 1.3 liitrised ja alla 120km/h sõitvad minid polegi mingid minid... :)

Kiiremini (loe: kiire mini) kõrgemale kaugemale-citius altius fortius. Inimloomus on juba kord selline.

Minul on kõrvade vahel PEA.. :D see mis seal sees on..see on üllatus :lol: .
Vasta