Laulu ja tantstu !

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Laulu ja tantstu !

Postitus Postitas Kristjan » 01 Juul 2007, 23:49

Tänan Marti toreda tantsupeo eest !

Ise sai laulupeol käidud, kus kõik muu peale organisatoorse poole oli imeline. Korraldamine või õigemin korraldamatus häiris küll kõvasti hinge. Loodame , et järgmine kord tõstetakse sind Mart ka laulupeo korraldusele ja siis vast asjad jooksevad ise paika :)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Juul 2007, 09:13

no aga räägi, kuidas on võimalik 28 000 lauljat + peaaegu sama palju publikut ilma tõrgeteta organiseerida. nendega ei saa suheldagi!? pausid olla olnud asjade vahel pikad ja neid saaks täita. kuid samas ongi oluline ju see, et publikule ja telekaamerale jääks okei mulje, lauljad ja muu staff peavadki jooksma-tõmblema-endast kõik tegema. :) kuigi eile ei käinud üritusel, siis meenus see aeg, kui ise mudilasena lavakaare all karjumas käisin (ülevalt 3. rida). eks tõesti on raske pärast marssimist sinna üles joosta, eriti kui astumine on rohkem kui põlve kõrgusele. paljud ei jaksanud ja hingeldades ei suutnud isegi väga laulda :) aga see käib asja juurde ja see teebki selle kõik mõnusaks ja eriliseks. aga kõik see jama ja väsimus on kadunud just sel hetkel, kui kogu see mass laulma hakkab. ja vot see ongi see, mille pärast sinna minnakse. aga nagu e-riik rääkis, siis hotdogi äri võiks seal küll püsti panna :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Juul 2007, 12:53

Oh ei see jooksmine ja vahetumine ja see kõik on väga mõistlik ja tore. Laulurahvale pole ühtegi etteheidet.

Küll aga oleks tahtnud nr.2 käia ja sis oleks tahtnud vedelikku osta ( kl 4. oli platsilt kõik vesi müüdud) siis ei olnud 2m kõrgused prügimäed just kõige armsamad asjad jne...

Aga see selleks.
Postituse mõte oli tubli Miniklubilist tänada :)
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 02 Juul 2007, 14:10

Närin veidike tähti ja ütlen, et tegelikult oli umbes 18500 lauljat Matvere ja Padari duo sõnul :roll:

Aga mitte sellest ei tahtnud rääkida. Hoopis sellest, et esinesin seal ise segakooriga ja ma kohe üldse ei näinud võimalust eriti paremaks orgunniks laulukaare alla minekul ja ära tulekul. See, et 7000 inimest lahkub lavalt 7minutiga on minu meelest täitsa hea aeg. 17inimest sekundis ikkagi :). Muidugi võib inimestele kätte anda käskluse joosta nendel killer-trepiastmetel, kuid marraskil põlved ja oht saada jalgealla tramituks selle nimel, et 25inimest sekundis lavale jõuaks, ei tundu minu jaoks eriti kaval teguviis.

Kuid minust kõrgemad prügimäed olid tõesti jubedad, seda tuleb tunnistada. Kui küsida 80 000inimese käest piletiraha, siis võiks ju sellest midagi üle jääda, et laenutada prügikaste.

Igatahes, super üritus oli! 8)
austin mini
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2005, 13:59
Asukoht: Tallinn/Nõmme

Postitus Postitas austin mini » 02 Juul 2007, 21:39

Kuna ma täna olin lauluväljakul tööl, siis nägin kuidas seal prügi kokku aeti: Lehepuhuriga... :)
mart

Postitus Postitas mart » 10 Juul 2007, 18:57

Tänud tähelepanelikule Kristjanile! :)
Vasta