ma mõtlesin miks vahel piltidel on kas minid muud autode...

Kes? Mis? Kus?
Vasta
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

ma mõtlesin miks vahel piltidel on kas minid muud autode...

Postitus Postitas miniest » 22 Mär 2005, 11:34

stanged mõlkis või paigast ära (just vanematel autodel) aga põhjus on siin artikkel on võetud üks osa sellest ajakirjast mees nr 3 1995/96
artikkli peal kiri on karin jaani unelmate auto on kindel ja hea iseloomuga

lõik sellest jutust:
küsimus on selline millised on Strasbourgi liiklus olud Tallinaga võrreldes?

Tunduvalt viisakam on. Alguses eksisin tihti sõiduraja valikuga ja märkasin alles enne ristmikku, et sel moel ma küll kohale ei jõua ja jään ümber linna tiirutama. Ent piisas suunatule sisselülitamisest ja mind lasti rahulikult õige rada valida.
Halb on see, et parkimiskohti ei piisa. Kõnnitee ääres seisvate autode vahe ei ole suurem kui 5-10 CM-rit. Ja kui keegi tahab sealt välja sõita, siis peab ta kõigepealt edasi-tagasi puksides teisi autosid nihutama. Seepärast ongi paljude autode ninad ja tagaosad üsna räsitud väljanägemisega. Aga sellest ei tehta numbrit - peaasi, et tuled terved.
Euroopa Palee juures on meie esindusel 2 parkimiskohta. Minu mercedes seisab numbril 87. :?
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 22 Mär 2005, 13:11

Jep, olen isegi suurlinnades liikudes näinud seda tehnikat kasutatavat ja seal paistab see olevat nii normaalne... kui meil peaks sellist asja tehtama, siis saaks tegija vist ülivalusa keretäie.
Mayfair1985

irw

Postitus Postitas Mayfair1985 » 22 Mär 2005, 13:17

hea teema arutamiseks :) :roll: :lol:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 22 Mär 2005, 18:41

See paistab olevat ka Minidele kraami müüvate netipoodide üks kuumemaid artikleid - corner bars, bumper overriders, etc. Väga koledad asjad aga annavad nati agressivsema välimuse ja ilmselt ka kindluse samasuguse nügimise vastu.
Muuseas pani ka Harri oma rohelisele selle känguruasja ette seepärast et radikavõret pidevalt toksima kiputi.
Vasta