Kes või miks adminnidest mu eilse uue teema kustutas???

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 31 Jaan 2007, 17:26

Tänan, Margus.
Kustutatud teema taastamine on toimunu valguses ilmselt asjatu. Moraal tuli ka selgelt välja nii et üsna asjalik ja vajalik teema.

Piiratud "intiimsemate" teemade arutamiseks mõeldud sektsioon on asjalik mõte. Toetan.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 31 Jaan 2007, 17:33

ei võta mingit seisukohta rohkem vaid räägin teile ühe põneva loo. loodan, et te kõik võtate sellest eeskuju, sest ainult nii saab karistada meie teedel vohavat matslikkust, joobes juhte jms neandertaale.

juhtusin mina potensiaalselt purjus juhi peale ja tema selja taga sõites võtsin ühenduse numbriga 110. alguses andsin lihtsalt informatsiooni et peatage selline ja selline auto, liigub sinna ja sinna ja teeb ohtlikke manöövreid. kui sanktsioone ei jätkunud ja olime jõudnud linna, helistasin uuesti. seepeale võttis asi tõsisema pöörde. dispetser oli ühenduses minuga - rippusin telefoni otsas ja ütlesin kuhu sõidame. teises otsas oli patrull, kes siis meile N suunast lähenes. sel hetkel hakkas tüüp kihutama ja eest ära kaduma. lähenemas oli mitmeid ristmikke ja tüüp võinuks ära kaduda. patrull palus mul järele sõita ja öelda kuhu nad lähevad - nad veel mõnevõrra eemal. sõitsin mina siis telefoniga rääkides teistest autodest paremalt mööda ja vasakult mööda ja kihutasin (möödukalt - kuni + 25 km/h) ja ületasin pidevat joont. küsisin veel, et nii pole ju hea, aga patrull käskis vähemalt nii palju proovida, et näeks kuhu keerab järgmiselt ristilt - mudu üritus mõttetu. sel hetkel helistas keegi ja teatas minust kui liiklushuligaanist. aga kuna ma ennist olin suhelnud teise dispetseriga, siis ta teadis, et ma "hõbedase autoga" jälitan ühte samasugust autot, mis on lihtsalt tumedam hall ja küsis siis minult üle, et kas mina selle reg nr-ga vandaalitsen seal :) saavutasin selle, et nägin kuhu ristilt pööras ja u 10 sek pärast võttis politsei ta järgmisel ristil kinni. kahjuks oli tüüp sel korral korras; aga vähemalt sai ta häbistatud kui keset risti kinni peeti, ummiku tekitas, alko ja narkotesti tegema pidi ja nii... VÄGA kaua kiusati teda.. ehk mõtles järgi, mida tegi.

loo moraal oli tegelikult see, et kui liikluses toimub midagi kahtlast, siis alati andke vandaalist teada. või kui näete kasvõi et restost lahkub ilmselgelt joonud tüüp ja autosse istub. uskuge või mitte, aga politsei suhtub sellistesse vihjetesse väga tõsiselt. sel korral ei saanud karistada, küll aga väntsutati teda asja eest. ehk jrgmisel korral mõtleb kuidas sõidab. või vähemalt mõtleb, et miks teda väntsutati... vott. ärge olge ojapetsid, haarake parem mobla ja laske sellele spetsialiseerunud isikul asi jonksu ajada.

P.S loodame, et see probleem on nüüd lahenenud - kõik on asjaga kursis ja saanud oma arvamust avaldada. ja pikka viha te minu peale ei pea, et selle ära kustutasin ennist :)
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 31 Jaan 2007, 18:21

See oli huvitav lugu. Siit saaksid kinni hakata dragrace'ide harrastajad, kes oma foori tagant leitud konkurendile politsei kutsuksid, ise seaduslikult teda "jälitades" :P
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 31 Jaan 2007, 19:09

Mina toetaks MArgust selle kohapealt ,et see info on ikka väga ebamäärane. Rannole "keegi" tuttav helistas ja ütles , et üks Mini teeb kusagil mingeid ebamääraseid liigutusi. Kõlab juba nagu poliitikute poriloopimisena.....

Ei taha kedagi solvata aga see müstiline Ranno tuttav võis ju ka olla ääretu pedant ja Margus teha ühe karmima manöövri jne....

Ei tasu kohe nii tuld võtta!

Kristjan (liiga noor , et mõistusega sõita)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 31 Jaan 2007, 21:08

Ma arvan, et see teadmine ei annaks meile midagi, kui me teaks, et see Ranno tuttav oli näiteks Raul. Või Väino. Ranno jaoks ilmselt piisavalt lugupeetud kodanik, et tema tähelepanekuid meieni tuua. Ja ilmselt oleks kehvem olnud stsenaarium kui Raul või Väino oleks Ranno numbri asemel 110 valinud ...
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 01 Veebr 2007, 00:55

sekundeerin Miku viimasele postitusele.

(ja vaat nüüd, kus läks teema käima, nagu meie oma DELFI juba. no aga mis siin salata - eesmärk oligi ju vahepeal väike maavärin korraldada...)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 01 Veebr 2007, 16:51

E-riik kirjutas:sekundeerin Miku viimasele postitusele.

(ja vaat nüüd, kus läks teema käima, nagu meie oma DELFI juba. no aga mis siin salata - eesmärk oligi ju vahepeal väike maavärin korraldada...)
Mh Delfist jääb asi natuke kaugele, kuigi selle sarnaseks ta hakkas muutuma, kuid väike erinevus. Siine rahvas teavad teine teist. Nii, et siin ei komenteeri ju keegi tundmatu seda teemat. :roll:

Väi siiski mina olen üks tundmatutest, kuigi mina olen osasid MINI omanikke oma silmaga näinud olen rääkinud vaid kahega nendest. :(
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta