Minid maailmas

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Minid maailmas

Postitus Postitas Harri » 17 Dets 2006, 19:12

Väljavõte reisikirjast 1999.a Madakaskarile....

Õhtul hilja seisis ookeaniäärsel pimedal teel üks kahest saarel leiduvast taksost - valge Austin Mini (punane Austin Mini uitas kuskil mujal). Autol oli esiratas alt ära tulnud ja tüübid parandasid seda küünlavalgel.

Ja laeva, mida me St. Mariel olime oodanud, ei tulnudki......


Küsimus mälumängust:

Millist autot on hüütud (oma väliskuju tõttu) ka koerakuudiks?

Vastus:

Austin/Morris Mini
:oops:

Soome keelest on meelde jäänud lause : "Koirankoppi uusi tulemin" ( Koerakuudi uus tulemine, mingist artiklist kui uus Mini hakkas välja tulema...)
Viimati muutis Harri, 17 Dets 2006, 19:27, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 17 Dets 2006, 19:17

Ja veel üks väljavõte reisikirjast Austin Metro aadressil mis on teatavasti peamiselt Mini agregaatidel baseeruv....

Personaalne luksustransport

Mida siis veel viimasel ajal tehtud….ahjah kui boss Koreas geishadega hullamas käis, sain transpordi osas enam kui nädala jagu luksust kogeda. Nimelt sai siis bossi Austin Metro ainuomanikuna Accras ringi aelatud ja kurdima hea on ikka suurlinnas ühistranspordi asemel oma personaalset transport omada, eriti kui on tegu pisikese, kiire ja vägagi uhke kabrioga - ehe ärikunni tunne poeb hinge. Et sellist teist Ghanas pole, siis kontori linnatänavail hüütakse aegajalt mulle bossi nime järgi ja paaril korral on ka parajad Macumba prostid hämarduvas õhtus imestunult kaelad õieli järele vaadanud, et bossi masin küll, aga mis kurdima valge naga see seal roolis kõõlub.

Sõiduga iseeneset probleeme mitte mingisuguseid, isegi siinses 3 korda tihedamas liikluses võrreldes Tallinaga. Eks ole see tingitud suht ideaalilähedasest masinast, sest näiteks ümberpõõramisraadius on uskumatult pisike, et ka kitsal tänaval saab kiirelt ringi põõratud. Mnjaah...olen jba haudumas bossi mõrvamise plaane sest sellest kiiresti hinge külge kasvanud masinast taas trotro-desse tõrjumine on ikka olnud valus kukkumine küll. :D
Külaline

Re: Minid maailmas

Postitus Postitas Külaline » 17 Dets 2006, 20:02

Harri kirjutas:




Küsimus mälumängust:

Millist autot on hüütud (oma väliskuju tõttu) ka koerakuudiks?

Vastus:

Austin/Morris Mini
:oops:


Oled ikke kindel ma olen kuulnud MB Vaneo vanemat versiooni kutsuti koerakuudiks oma tagumise osa kuju pärast, kuna masin oli mitte väga lai vaid körge. 8)
Heiti

Postitus Postitas Heiti » 19 Jaan 2007, 21:46

http://motori.search.ebay.it/mini_Auto_ ... sacatZ9801 siin on täitsa normaalseid minisi müüa ni vanu kui ka uusi.
osad on täitsa normaalse hinnaga ka.
Vasta