Talveuni!

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Talveuni!

Postitus Postitas Kristjan » 25 Nov 2004, 19:22

Hei hopsti , nagu me teame on talv tulnud ja kured läinud. Seetõttu tahakski teilt uurida , et kuidas Teie ( koos oma kallimaga muidugi) talve üle elate. Tean , et osad sõidavad ja teised mitte.... aga need kes sõidavad siis ehk paar sõna sõidukogemustest. Need kes mitte ehk sellest , kus autot hoiate - garaažis või teki all.... ja kui teki all siis millise. Ühesõnaga, kuna endale esimene talv vaja üle elada siis uurikski vanemate kolleegide kogemusi, sest parem on ju teiste vigadest õppida.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 03 Dets 2004, 09:48

No minu auto võib lund ainult garaaziaknast kaeda. Samas.., peale suuri ehitustõid näevad tema kõivõimalikud karbid, ukseservad ja mustmiljon muud avaust välja nagu õlikogumisvannid, siis ei julge ma talle meie talveolusid tutvustada... Eks ma kord kuus käi teda garaazis nats nügimas, et rattad lapikuks ei läheks... ja rattamutrid määrisin tavotiga, et nad ka järgmine suvi läigiks... luban, et veebruarist kõik pooleliolevad tööd jätkuvad...
Neile kes talvel sõidavad aga edu, minul niipalju julgust ei jätkunud...
Talvel sõitmiseks ostsin ise just ühe veel väiksema auto, mis peaks hetkel loksuma kuskilt ameerikast siiapoole :wink: Link
Vasta