Oh, poisid...

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Oh, poisid...

Postitus Postitas E-riik » 03 Mär 2006, 19:22

Oh poisid plikad tore on see elu - JAAAAA
Kui kõikidel on seltsimees ja semu - HURAAAA

Lihtsalt on hea tuju (mini restaureerimine edeneb jõudsalt - mida enamat oskakski soovida :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 04 Mär 2006, 15:58

Kas oma auto värvi jätad samaks? Mulle see toon isiklikult meeldib :)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 04 Mär 2006, 16:33

ei jäta. uueks tooniks saab klassikaline BMC egiidi all toodetud masinate hele toon nimega Old English white ja sellele tulevad peale sinine ja punane triip, mis jookseb üle kogu auto (juhi istme kohal).
Üks olulisemaid pointe on see, et eestis ei ole ühtegi päris heledat mini (vähemalt mina pole näinud). kvaliteetne hele värv ja korralik värvitöö näeb igaljuhul suurepärane välja. seega proovime ära :)

vut selline plaan on. eks siis saab näha, mis välja tuleb.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 05 Mär 2006, 12:38

Heledat värvi Mini näeb suurem välja ! :lol:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 29 Mär 2006, 22:26

Tahtsin lihtsalt öelda ka heihopsjuhei. Kevad käes ja ajasin ka oma kullakese täna välja. Homsest algab aktiivne hooaeg. Hurraa..

Muuseas , hele mini on vääääga vajalik. Neid punaseid, rohelisi ja musti on meil liiiiiiiiiiiiiga paljuuuu...

[ja veel seda ka , et palju rehvides rõhku peab olema :oops: !?]

EDU kõigile!
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 29 Mär 2006, 22:50

ette 1,8-2 taha 1,6

Ja minu minil saavad plekiparandustööd peatselt läbi. nüüd on vaid nipet näpet keevitamised veel, siis tiivad külge, ustele uued plekid ja saab armatuurlauda ehitama hakata. nii, et graafik on küll kiire, kuid lootusrikas :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 01 Apr 2006, 20:25

E-riik kirjutas:ette 1,8-2 taha 1,6

Ja minu minil saavad plekiparandustööd peatselt läbi. nüüd on vaid nipet näpet keevitamised veel, siis tiivad külge, ustele uued plekid ja saab armatuurlauda ehitama hakata. nii, et graafik on küll kiire, kuid lootusrikas :)
... ja võibolla saame sulle kahepeale ka ühe kena 1.3 mootori sinna aiste vahele, et vastavalt välimusele ka minekut oleks ... :P

pritsi mõne pildiga oma mini praegusest seisust?

ja erik, et sa harjuksid juba natuke, siis panen siia pildi sellest, kui rõve see tegelt välja näeb :) kaua seisnud noh!

Pilt
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 02 Apr 2006, 00:37

ihiii :)
tead Uku, ma olen juba trelli ja traatharjaga nii heaks sõbraks saanud, et see, mis seal näha on, tundub lausa armas. Seal on üks päev tööd ja mootor näeks väliselt välja nagu uus. mis aga puutub tema sisemusse, siis olen ma loll, kui loll. ehk siis parandada küll ei oskaks. kuid eks leiab sellegi koha, kus mootor tiksuma pannakse.

See pilt siin on mõne nädala vanune ja räägib meile kosmonaudist, kes minile mingi kahtlase liiva sarnase asjaga kallale on läinud :) Tulemuseks on VÄGA puhtaks lastud plekk.
Pilt

Hetkel on masin selles seisus, et uuel nädalal hakatakse tiibu külge panema, tagumine poolraam vajab kõpitsemist ning nipet näpet keevitusparandusi on veel vaja teha. loodetavast saan nädala pärast juba liivapaberiga nühlima hakata... lootus vähemalt on selline.
Mis puudutab igasugu detaile, siis mis vähegi taastamist kannatas (poldid, mutrid ja kõik muu kila kola) on trelli ja traatharjaga läikima lastud, nitro ja silikonpesuga puhastatud, happegrunditud ning värvitud :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 02 Apr 2006, 15:16

See punane on Allegro kapotialune? Jah? Kõik detailid on tuttavad aga kokkuvõttes kuidagi ... hõredalt jaotunud :wink: ehk siis ilmselt on tegemist veidi suuremate mõõtmetega kapotialusega.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Apr 2006, 19:47

mikk kirjutas:See punane on Allegro kapotialune? Jah? Kõik detailid on tuttavad aga kokkuvõttes kuidagi ... hõredalt jaotunud :wink: ehk siis ilmselt on tegemist veidi suuremate mõõtmetega kapotialusega.
jap, nii see ongi.. kõige erinevam detail on radikas ja selle asukoht, kuid seegi selle suure kapotialuse süü! uhkustan siia oma teise allegro kapotialuse kah, sealt on näha kui lõdvalt seda ruumi ikkagi on :)

aga sina erik, pane veel pilte :P

Pilt
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Apr 2006, 19:55

Heh. Minu Clubmanil on ka radikas sama koha peal (s.t. ees). Heh. Aga ruumi ikka nii palju ei ole. Kuigi rohkem kui tavalise näoga Minil.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 29 Apr 2006, 12:48

E. sul on nüüd aeg lisada siia pilt "Extreme makeoveri" saanud mootorist, mille pilt mõned postid ülevalpool "ilutseb" ;)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 29 Apr 2006, 21:45

Need on nüüd küll pisikese seebikaga tehtud pildid, kuid midagi ikka näha on.

Pilt

Pilt

nagu näha, siis on süütepool paigutatud nüüdsest geneka peale:) mis jätab mulle mootori teisel küljel piisavalt ruumi, et sinna panna koonusekujuline õhufilter.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 29 Apr 2006, 21:50

noh, enda mootorit ma ära küll enam ei tunne! jälle kord kena käsitöö sinu poolt (Y) mees, ma teen sulle sauna õlle välja kui tallinna tulen :)

milline siduri olukord oli (sh peasilinder), need ju 7-8 a seisnud?

kas genekas ja süütepool kuidagi teineteist segama ei hakka või? igasugu elektromagnetväljad ja asjad? (ega ma ju ei tea neid asju, niisama küsin esimese pähe juhtuva küssa :P)
Viimati muutis usku, 29 Apr 2006, 21:54, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 29 Apr 2006, 21:52

Ahsaaa tutt. See kroomist blokikaan on ikka paganama ilus asi!

Tahan endale ka .

Sa rääkisid ,et korralikult tihendades vähendab ka oluliselt salongimüra!? Palju ta Minitronis maksab, teab keegi !?
Vasta