Teiste liiklejate suhtumine minidesse

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Teiste liiklejate suhtumine minidesse

Postitus Postitas Margus » 25 Jaan 2006, 09:52

Siia võiks kirja panna nii positiivseid, kui ka negatiivseid kogemusi meie banaanivabariigi liiklusest, et teisedki saaksid nendest lugeda.
Mina oma suksuga olen ringi vuranud juba 3 kuud ja siiamaani negatiivseid kogemusi pole olnud, kuni tänaseni...
Sõitsin mina siis hommikul tööle ja mööda Pärnu mnt. Liivalaia ristis on teate küll millised ristirööpad ja usun, et teate ka seda mis tunne on sealt paraja hooga Miniga üle vurada. Sõitsin siis linna poole ja ristmikul võtsin hoo maha, et oma hammastest mitte ilma jääda. Samal ajal üks Ford Mustang arvas, et lipsab must kiirelt paremalt mööda ( et siis nagu minu ja paremal oleva auto vahelt, kuna hoidsin veits vasakule) aga tema üllatuseks ristmiku juba ületanud lisasin rahulikult kiirust ja jätkasin liiklust ja tema õnnetuseks pidi ta muidugi pidurdama :)
Jaaa kus siis tuiskas minust Kino Kosmose ees mööda ja aknast paistis mingi venna lõust ja pikalt järele vibutav keskmine sõrm. Ühesõnaga kaotas ta vähemalt 10 sek oma teekonnas ja üldse on tal nüüd päev pe****s.
Kurb :?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 25 Jaan 2006, 11:23

Sattusid lihtsalt puhtatõulise Rullnoka otsa :D :D.Tartus vurab ka neid issanda imeloomi ringi aga on vähemaks jäänud.....
Vasta