Tere klubilised

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 03 Dets 2005, 14:46

Pajataks vahepeal toimunust.
Auto on küljepealt kortsus :( . Sõber tagurdas sisse ja tema vabandus oli et ei näinud lihtsalt... :shock: :D Ega ma isegi ei pane teda vahel tähele :D Aga õnneks läheb nädalavahetusel tegemisse ja siis saab roosteplekkidest ka lahti ja uksepeal olevast mõlgist. Niikuinii oleks varsti tegemisse läinud ja nüüd siis 2 kärbest ühe hoobiga.
Ja tagatipuks ütles eile kojameeste mootor üles ja seda sõiduajal :)..u. 30 km oli veel sõita jäänud ja kujutage ette mis tunne oli märja ilmaga 100km/h sõita aknast välja nägemata. Vahepeal ikka küljeaken lahti ja käega klaas puhtaks :D Siit ka küsimis, ega kellelgi pole kojameeste mootorit pakkuda või on seda võimalik Eestist osta, kui ei siis suund üle lahe...
sellist pean siis silmas
Pilt
Paar nädalat tagsi suudeti ka üks lisatuli parkals puruks rammida :( Ja oleks siis kasvõi tel. nr. jäetud, et oleks kellele arve esitada aga kus sa sellega... Võib ainult oletada, et jälle mu autot ei nähtud...peab talle vist kollase vilkuri katusele panema :D Ostsin uued tuled aga mitte nii ilusad kui originaalid. Kui äkki kellelgi vedeleb üksik originaal lisatuli kuskil kuuris siis oleks rõõmuga nõus selle ära ostma.

Muidu on kõik tore. Paar õpetliku ehmatusmomenti on ka olnud, nimelt lumisel või jäisel teel tahab koguaeg teelt minna, eriti kurvides. Peab ikka kahekäega koguaeg roolist kinni hoidma ja sõidujoont korrigeerima sest tagaots koguaeg vänderdab aga eks üks peamine süü lasub ka lamellrehvidel.
Ootan ka pikkisimlmi külma, sest siis saab jääraja mõnusid proovida :D ja seeläbi kätt harjutada.

Sooviks siis kõigile "taliminitajaile" kannatust ja külma närvi!
Margus
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 04 Dets 2005, 22:32

No no.. mina kui vana lamellrehvi fänn, küsin, et mis neil lamellidel, siis nüüd viga on??
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 05 Dets 2005, 07:53

Eks tal pole jäisel teel niipalju pidamist, kui naelal. Aga kuna mul on enamus sõtu linnas siis on lamell just parim...
Ega tegelikult pole ju mini talveauto ja usun, et naeltegagi pole temaga lihtne..
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 05 Dets 2005, 08:55

Ma sõidan ka oma elu esimest talve nüüd naeltega ja minu tähelepanek ütleb, et naelad ei sobi "sinnasamusessegi" kuna naelte eelis on ainult kiilakal, aga seda tuleb linnainimesel suht harva ette ja siis võid lihtsalt ettevaatlikumalt sõita. Naelad tavalisel linna hooldatud asfaldil on oluliselt libedamad.. aga seal me ju enamus ajast sõidamegi.. ja naelad lärmavad ka nagu sõidaks kosmoseraketiga.. niipalju siis minu tähelepanekutest..
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 05 Dets 2005, 09:11

ranno kirjutas:Ma sõidan ka oma elu esimest talve nüüd naeltega ja minu tähelepanek ütleb, et naelad ei sobi "sinnasamusessegi" kuna naelte eelis on ainult kiilakal, aga seda tuleb linnainimesel suht harva ette ja siis võid lihtsalt ettevaatlikumalt sõita. Naelad tavalisel linna hooldatud asfaldil on oluliselt libedamad.. aga seal me ju enamus ajast sõidamegi.. ja naelad lärmavad ka nagu sõidaks kosmoseraketiga.. niipalju siis minu tähelepanekutest..
Olen sinuga täiesti nõus :)
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 11 Dets 2005, 18:22

selgus hoopis, et mitte kojameeste mootor pole kutu vaid tross on pooleks. Kas sellist asja on võimalik Eestist ka osta ( ei mõtle UM) või peab Üle lahe kiikama???
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 12 Dets 2005, 17:40

Vai-vai, kuidas Minikesed nüüd kõik korraga katki ja kortsu lähevad... Minul juhtus ka väikene õnnetus :oops: , jäin jalgu koletisele nimega "Tallinna liiklus" ja armas Mini on nüüd kusagil Anatooli juures õiget kuju ja värvi taastamas.

Mul ka flanellrehvid ja natuke libe on küll.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 12 Dets 2005, 20:30

Mida te teete oma autodega tänaval, et libe on? Nojah. Teistpidi ma praegu mõtlesin, et te ju kõik piinate oma pisikesi pealinna tänavatel ja seal on elu tõesti suhteliselt karm. Tartus ja maanteel, kus mina enamuse oma kolme talve kogemusi lamellidest olen saanud, on soliidselt (ja vahel ka natuke mitte nii hellitades) sõites asi igati kontrolli all. Vahva kogemuse saab ka suverehvidega Poola lumetormis. Võib-olla ehk sellepärast ei tunne ma ennast kerge vibamise korral eriti ebakindlalt. Minu meelest täitsa stardib ja pidurdab. A mis lamellid teil on? Mul on Bridgestone'i kolme aasta vanune mudel. Täpset klassifikatsiooni ei tea. Võib-olla on mõned kummid lihtsalt kehvemad.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 12 Dets 2005, 22:03

Hoidke pea kuiv ja sõitke õige kiirusega siis pole mdiagi hullu. Uskuge mind , ka suvekummidega saab sõita. Peaasi , et asi kontrolli all olelks ja hooga kurvi ei kihutaks.


Aga edu! Ja eks olegi lõbus vahest vastlaliugu lasta.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 13 Dets 2005, 09:05

Eks inimene harjub kõigega. Lihtsalt mul oli eelmine auto neljarattaveoline ja 1800 kg tühimassiga :D.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 13 Dets 2005, 09:07

Me oleme algteemast küll oluliselt väljas aga seda, mis Minidega sünnib on lihtsalt kuri saatus ja kõikke ainult rehvide kaela ärme veereta.. :wink: loomulikult peaks olema süüdi keegi teine peale meie enda, aga.. :D olgem optimistid, alati oleks võinud hullemini minna :) ja küllap järgmiseks suvehooajaks on kõik iludused taas vormis..
Vasta