Mini väärtus(tamis)est.

Kes? Mis? Kus?
Vasta
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Mini väärtus(tamis)est.

Postitus Postitas ksuuk » 06 Juun 2005, 00:02

Tere.

Mõtiskledes jõudsin üllatavale arusaamale, et Mini on suht sarnane minu kunagisele Datsun 100A -le. Ainult selle vahega, et Mini -t toodeti rohkem ja kauem. Datsun -t sai kõvasti remonditud. Seda aega enam ei ihka.

Hetkel olen valiku ees, kas taastada Mini või üks sõjaaegne saksa villis või hoopis mõlemad. Mõlemad on omamoodi huvitavad.

Mini kasuks räägib juppide ja info saadavus + kinnine kere, mis lubab sõita ilmast hoolimata. Mini kahjuks räägib fakt, et kuna neid toodeti nii palju, siis Mini väärtus ei tõuse. Loomulikult fanatismile ei saa hinnalipikut külge panna aga oletame, et Mini -st tuleb loobuda, karta on, et pakutav hind on naeruväärne.

Villise kasuks räägib tema unikaalsus, 4 ratta vedu, lahtine kabiin ja korras mootor. Teist sellist maailmast naljalt ei leia, Eestist rääkimata. Mistõttu selle hind aina tõuseb. Villise kahjuks räägib juppide ja info puudumine ja lahtine kere.

Huh. Mida teha? Mõlemad on olemas.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Juun 2005, 01:33

Minu meelest pole küsimustki: kui "villise" väärtus niikuinii tõuseb kogu aeg, siis võta mõlemad ja lükka kallima projekti ettevõtmine lihtsalt edasi paremaid aegu ootama. Väärtus ei kao ju kuhugi. Ja samal ajal saad teise asjaga ringi põristada. Elementaarne!
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 06 Juun 2005, 09:11

Hea mõte. Kui oleks suur garaash, kus neid mõlemaid hoida, siis jah. Garaashi ehitama ei viitsi hakata, peab vist mingit valvega olemasolevat otsima.

Kus te kõik oma Mini -d remondite/talvel hoiustate?
Vasta