nonii!

Kes? Mis? Kus?
Vasta
ptc

nonii!

Postitus Postitas ptc » 05 Juun 2005, 22:38

nyyd on SEE siis ometi tehtud -- Mini on l6puks kaes!
NB! tegu on "Marguse Miniga", millest kuskil siinsamas varem ka p6gusalt juttu on olnud. ehk siis -- '95; 1,3i; british racing green + lipp katusel. kodusadam: Tartu.

mis muud kui: paluks siis alandlikult klubilistel mullegi oma tegemistest teada anda. ning "tolereerida" v6imalikke t6usetuvaid lolle kysimisi... :)

k6ike kaunist!

ptc
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Juun 2005, 01:28

8) Nii-nii. Tere! Juba ammu ootasin, et millal välja ilmud. Mul oli siin väikese plaani moodi asi, et algaval nädalal Tartus sõitvad autod korraks kokku koguda mõnda rohelisse kohta ning paar kalja ja vorsti võtta uudistamise kõrvale. Kas su 1,3i ikka sõidab ka? Kui nii, siis kirjuta mu e-maili aadressile (leiad siitsamast minu postituse alt vajutades nupule "e-mail") ja pajatame lähemalt.

Aga 9-10 juuli võta vabaks. Siis oleme kõik Pärnus.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 06 Juun 2005, 09:06

Fakin' hea nagu ! Heheee , kurat küll! Varsti võtab juba silma märjaks , et teid koguaeg aina juurde tuleb ! Amen ! Hea tunne on ... ! Foorum on hea asi , yeah ! Mõnuššš ( nagu Noortoots ütleb härmakoolis).

Hoidke kõvad !
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 06 Juun 2005, 09:42

mikk kirjutas:Aga 9-10 juuli võta vabaks. Siis oleme kõik Pärnus.
Kus võiks asuda selle ürituse ajakava? Ja kas ilma Mini -ta võib ka kiibitsema tulla?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Juun 2005, 12:51

Kiibitsejaid on seal niikuinii murdu. Aga ägedam oleks ikka kui sa oma auto teele saaksid ...
austin mini
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2005, 13:59
Asukoht: Tallinn/Nõmme

Postitus Postitas austin mini » 11 Juun 2005, 18:52

ma kusjuures nägin sind sellega tartus mitu korda.
päris lahe nägi välja :D
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 11 Juun 2005, 19:27

Eeldatavasti ei selleks ajaks Mini -t töökorda:(
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 09 Aug 2005, 19:20

MA TEATSIN ENNE TEISI, ET SEE MINI TARTUSSE TULEB KUNA SELLE ENDINE OMANIK ON MINU KLASSIJUHATAJA SÖBER.
SEALT MA TEADA SAINGI.
AHJA MA NÄGIN TARTUS LAULULAVA TAGA JA ENDISE RAADIO MAJA KÖRVAL KAHE PÄEVA JOOKSUL KAHTE ERINEVAT MINI COOPERIT
YKS OLI SEE SIIN MAINITUD JA SEE TEINE 4 LISA HELLA TULEGA MINI.
MÖLEMAD OLID YHTE VÄRVI. MA EI TEA KES SEE TEISE MINI OMANIK ON AGA MA RÄÄKISIN TEMAGA JA TA AJAS KOGU AEG KRISTJANIT JA MIKKU SEGAMINI. YKS MIS MULLE MEELDE JÄI OLI SEE, ET MIKKUL ON SAMA AASTA VÄLJA LASKE MINI. TEMA AGA YTLES UMBES NII: "TEMAL PEAKS OLEMA 96 AASTA VÄLJA LASKEGA MINI." MINA SELLE PEALE SEE ON JU KRISTJANI MINI JU. AH KURAT PÄRIS TÄPSELT MEELES POLE.
SEST SEE OLI JU JUULI KUUS. :?
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta