Ammune soov taas ülessoojendatud ehk...

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Ammune soov taas ülessoojendatud ehk...

Postitus Postitas Mehis » 23 Okt 2007, 10:50

soov lõpuks endale Mini majja muretseda. Tere siis kõigepealt olen Mehis asun Tallinnas Nõmmel ja liitusin siinse foorumiga, et lugeda ja omandada veidi tarka teavet Minide kohta.
Seega olen leidnud ühe pealtnäha kena isendi http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=416220
ja paluksingi veidi abi kes sellest masinast midagi tarka teab, käinud ise vaatamas või oskab soovitada mida silmas pidada.
Ettetänades kes viitsivad kommenteerida.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 23 Okt 2007, 14:08

Olen seda käinud vaatamas ja isegi sõitnud sellega.

Sisustus Väga ilus ja korras. Väljas paar pisemat iluviga, kuid sellel põhjusel ka hind Eesti kohta liiga madalal. Võrdle auto24.ee's selle masina näitajaid teiste Minidega ja kuigi näitajad on paljudega samad, on hind umbes 20 000kr odavam. Kui see oleks minu oma, müüksin igatahes kallimalt :)

Käi Tartus ära ja veendu ise.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Okt 2007, 14:52

Interjöör näeb tõesti kena originaal välja. Rõhk sõnal kena. Sest enamasti on hilisematel autodel sisustus suhteliselt õudne halli ja musta segu.
Märkimist väärsib bordeaux punane vaip maas ja muidugi puidust armatuur. Väliselt piltide pealt küll ühtegi viga ei tuvasta aga eks seda peab jah ise vaatama ja katsuma.

Kindlasti oli tähelepanelik härra R.Ooste suhtes, muidu võib pärast palju jama olla.

Aga jah üldkokkuvõttes tundub igati mõistlik sõiduriist. Hind ka täisa hea.
Võta kätte osta ära ja kui on mõni pisiviga siis saab veel talve jooksul korda teha, kevadeks ilus timm massin !

K
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 24 Okt 2007, 16:38

Masin oma silmaga ülevaadatud. T6ksti kirjelduse "paar pisemat iluviga" all ootas mind ees hoopis teistsugune vaatepilt, kui sama termin tähendab suuremahulisi keevitus/lõikamis/värvimistöid, lisaks uus esiklaas + mootori kapremont siis jah... Eks kõik ole inimese soovis kinna palju ta tahab autosse investeerida ja jutt auto ikka eesti turgu arvestades hirmus odav on pole ka ikkagi reaalne. Kindel on see et sama raha eest saab parema isend, kui veidikene otsida ja kuulutusi sobrada.
Aga inimene ise otsustab ja see siin oli minu arusaam nähtust ja kuuldust.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 24 Okt 2007, 16:59

lõikamine/värvimine/keevitus - mõtled ilmselt roostet? püüa leida sellest perioodist Mini, millel rooste puudub, kui keretööd pole juba tehtud.

esiklaas - väike mõra sees...võib ju vahetada, kuid pole vajalik.

ja mootorit ma ei kommenteerinud. Kuid sõidab :)

samas nagu sa ütlesid ... "Kindel on see et sama raha eest saab parema isend, kui veidikene otsida ja kuulutusi sobrada. " see on tõesti kindel, kuid paljud ei viitsi Saksamaalt masinat tooma hakata.

aga vabandust siis, kui minus pettusid. Aga nagu veendusid, siis oma silm on kuningas :roll:
alar

mini

Postitus Postitas alar » 24 Okt 2007, 21:16

mootorremonditud ja sai just uue ummutaja ka alla,kuna vana kukkus alt ära.Vajalik veel keretööd,esipõll roostes.autot saab näha tallinnas.müün kuna vajalik suurem auto kahjuks kuna naise hobi sai tal tööks ja vajalikud töövahendid ei mahu enam sisse.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Okt 2007, 23:34

Kas sellel mustal plastikul mootoribloki peal on ainult illustratiivne tähendus või on tal ka mingi ülesanne!?

Muidu näeb kena välja küll .

Kristjan
alar

Üks

Postitus Postitas alar » 25 Okt 2007, 08:47

neist õhufiltri korpus ja teine tuulesuunaja
HenriTeine

Postitus Postitas HenriTeine » 25 Nov 2007, 22:32

retro kirjutas:Masin oma silmaga ülevaadatud. T6ksti kirjelduse "paar pisemat iluviga" all ootas mind ees hoopis teistsugune vaatepilt, kui sama termin tähendab suuremahulisi keevitus/lõikamis/värvimistöid, lisaks uus esiklaas + mootori kapremont siis jah... Eks kõik ole inimese soovis kinna palju ta tahab autosse investeerida ja jutt auto ikka eesti turgu arvestades hirmus odav on pole ka ikkagi reaalne. Kindel on see et sama raha eest saab parema isend, kui veidikene otsida ja kuulutusi sobrada.
Aga inimene ise otsustab ja see siin oli minu arusaam nähtust ja kuuldust.
Tere Minilised :D

Ole hea ja täpsusta palun, mida sa lõikamise ja keevitamise all silmas pidasid. Mul jäi ka pilk sellele peale. Just hinna pärast.

Ma ise Tartumaale lähiajal ei satu. Ning oleks hea teada, et kas tasub üldse minna sinna.

Tänan
Henri

auto ka millest jutt:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=416220
Vasta