Mida me saaksime ära teha, et ohutu oleks ...

Vasta
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Mida me saaksime ära teha, et ohutu oleks ...

Postitus Postitas miniest » 19 Juun 2007, 00:33

Vöiks teha MINIde andme paasi, kus oleks köik meie klubi liikmete masinate kirjeldused, eripärad ja muud mis on just iseloomulikud sinu MINIle, et kui keegi peaks midagi ära varastama, oleks hea tuvastada, kellele see vöi see asi kuulub.

Aga seda mitte netti pannes vaid kuskil kellegi info pangas oleks kirjas, ning ainult teatud inimestel oleks sinna ligi pääs.

TEID ETTE TÄNADES MINIKLUBI RAHVAS 8)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 19 Juun 2007, 00:48

Minu meelest ei olegi nii halb mõte. Samas muidugi kui varastatakse eks siis saab ju ka igaüks kiirelt foorumisse kirjutada mis juhtus ja miline ta auto välja näeb!?

Kindlasti peab aga tekkima situatsioon kus mitte ühtegi varastatud juppi ( olgu see kasvõi küljest murtud peegel) ühelgi vargapoisil Eestis maha müüa ei õnnestuks!
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 19 Juun 2007, 03:25

Ega jah saab küll, kuid lihtsam oleks, kui eeltöö oleks tehtud.
Siis lihtsalt inimene teatab vastava teema all, et mis kaduma läks, ning andmebaasist oleks kohe teada, kuna ega inimese pea pole prügikast, et köik meles püsiks. :roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Re: Mida me saaksime ära teha, et ohutu oleks ...

Postitus Postitas Margus » 19 Juun 2007, 08:15

miniest kirjutas:Vöiks teha MINIde andme paasi, kus oleks köik meie klubi liikmete masinate kirjeldused, eripärad ja muud mis on just iseloomulikud sinu MINIle, et kui keegi peaks midagi ära varastama, oleks hea tuvastada, kellele see vöi see asi kuulub.

Aga seda mitte netti pannes vaid kuskil kellegi info pangas oleks kirjas, ning ainult teatud inimestel oleks sinna ligi pääs.

TEID ETTE TÄNADES MINIKLUBI RAHVAS 8)
Alustame sinu minist:)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Re: Mida me saaksime ära teha, et ohutu oleks ...

Postitus Postitas mikk » 19 Juun 2007, 16:02

Margus kirjutas:Alustame sinu minist:)
:D

Ma loodan, et ma ära ei sõnu midagi aga minu meelest on see ka praegu probleemi tekitamine. Esiteks ma ei usu väga sellesse, et keegi üldse sellist autot varastama kipuks. Ja kui see ka juhtub, siis on tõenäoliselt tegemist vindiste lõbusõitjatega, kes mingeid juppe sealt küll võtma ei hakka. CD-mängija ja tulekustuti ehk lähevad loosi. Detailide järelturule ei ole Eestis küll suurt lootust.
henry

Postitus Postitas henry » 19 Juun 2007, 18:37

ma nii "ah-tühja-minuga-küll-ei-juhtu" suhtumisega ei äärneks. just see vindine lõbusõitja võib sõita su just rekitud masina esimese puu otsa. mina paigaldan igatahes selle monitooringu karbi enda autole, millest siin kusagil mujal rubriigis juttu oli. aga iga kroomliistu ja rattapolti küll registreerima pole mõtet hakata.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Mida me saaksime ära teha, et ohutu oleks ...

Postitus Postitas miniest » 20 Juun 2007, 00:43

Margus kirjutas:
miniest kirjutas:Vöiks teha MINIde andme paasi, kus oleks köik meie klubi liikmete masinate kirjeldused, eripärad ja muud mis on just iseloomulikud sinu MINIle, et kui keegi peaks midagi ära varastama, oleks hea tuvastada, kellele see vöi see asi kuulub.

Aga seda mitte netti pannes vaid kuskil kellegi info pangas oleks kirjas, ning ainult teatud inimestel oleks sinna ligi pääs.

TEID ETTE TÄNADES MINIKLUBI RAHVAS 8)
Alustame sinu minist:)
Muide minu omad asuvad klaaskappis ja tunnevad seal präegast üsna turvaliselt. :wink:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 20 Juun 2007, 16:54

henry kirjutas:ma nii "ah-tühja-minuga-küll-ei-juhtu" suhtumisega ei äärneks. just see vindine lõbusõitja võib sõita su just rekitud masina esimese puu otsa. mina paigaldan igatahes selle monitooringu karbi enda autole, millest siin kusagil mujal rubriigis juttu oli. aga iga kroomliistu ja rattapolti küll registreerima pole mõtet hakata.
Seda ma ei väidagi, et midagi ei võiks juhtuda. Silmatorkav auto ja lõbusõiduks sobib hästi. Ja seda päris kindlasti kohe, et sõita need lõbujanulised üldiselt ei oska (sellest ka isikliku auto puudus ja vajadus võõraste rataste järele) ja kulminatsioon on sageli kasutuskõlbmatu vrakk.

Ma püüdsin juhtida tähelepanu sellele, et varuosade pärast Minisid ei varastata. Inglismaal küll. Ja üsna tihti. Meil näpatakse siin Audi ja MB ca 10 aastat vanu mudeleid sellel eesmärgil. Palju ühesuguseid autosid, ei torka silma, põhjatu järelturg kõikvõimalikele detailidele. Mini on Eestis risti vastupidine näide nendes kategooriates.
Vasta