Miniklubi Suvi 2007

t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 16 Juun 2007, 18:31

Tere-tere.

Jõudsin tagasi just saartelt - põhilised saared sai läbi käidud ja vaatamisväärsused nähtud ning lähiajal miski mind sinna väga ei tõmbaks. Pealegi Asukoht on üpris nigel, kuna kaugele tuleb sõita. Samas Miniga sõit pole vist kunagi tüütu :roll: .

Mulle istuks väga Miku idee, et kellegi maakoht läbi käia. Kuid inimesed pole väga kõva häälega siin just teatanud soovist üritust enda pool korraldada. Samas, kuigi te eelmine aasta käisite juba Kristjan Maruste maal Pangodis ja ka mina olen seal paar korda käinud, tõstataksin siiski idee, et võiks taaskülastuse korraldada. Võiks sellise nii-öelda iga-aastase traditsioonilise Miniklubi.com lehe omaniku suvila külastamise korraldada: sauna kasutada, Pangodi järves mõnuleda ning maitsvat liha õgida seal. Järgmine aasta uuesti jne. Muidugi pole ma Kristjaniga sellest veel rääkinud, kuid mina oleksin 90%käpp(10% on siis juhul, kui parajasti mu sünnipäev ei ole või IMM2007 poole teel ei ole).
mittekosheri kohta: ei poolda samuti mingite ööbimiskohtade eest maksmist ja pakkusingi välja RMK või muu sarnase, raha on parem Mini sisse ja mini omaniku kõhtu panna kui magamiskoha eest maksta
..ja sellega olen ma väga nõus! Kahjuks tallinlastel kaugele tulla Pangodisse, kuid tartlastel oleks täitsa muhedalt lähedal Pangodi. :twisted:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Juun 2007, 20:26

Kristjani juures on tore jah. Aga järgmise nädala plaan (kolmapäev või neljapäev) viib Tartu kandis viibijad ilmselt Elistvere loomaparki. Varsti pajatab Kristjan kõigest lähemalt. 100% kindel pole veel miski.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

14-15 juuli Mini Virumaal

Postitus Postitas Octavianus » 23 Juun 2007, 00:35

üldjoontes on plaan siis selline, et 14-15 juuli toimub Minide tuur Virumaal.
et oleks "kirik keset küla", siis kohtumispaigaks on sobivalt nii Tallinna kui muude linnade minilistele Rakvere.
Selles kaunis linnas on tore Inglise pubi, kus kohtume kell 11 ning naudime klassikalist inglise hommikusööki.
Edasi tuuritame Rakvere peal veidi ning siis suund nach Ost. Plaanis käia Pariisis :twisted: , Kohtla-Nõmme kaevandust külastada, läbi Eesti kõige lühema nimega (MINImalism) küla AA liikuda Sinimägedesse ning hiline lõunasöök võiks meid tabada Narva-Jõesuus.

Vahepeale jäävad ka toredad kohad Moldova, Aseri, Toila ja muidugi vapustav Ontika paerannik koos kosega.

Õhtuks liigume Vasknarva, Peipsi äärde, telklaagrisse.
Pühapäeval võiks käia nunnasid piilumas Kuremäel ja teha äkki ühe mõnusa jalutuskäigu matkarajal.

Põhimõte on: kes saab see tuleb, aga juba hetkel on 5 ekipaazi käed löönud.

Ootan tagasisidet.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 24 Juun 2007, 17:28

Minu Kalendris ei ole sellel nädalavahetusel veel midagi. Aga vabalt võib olla, et mõne pereliikme kalendris siiski on midagi seal kirjas. Nii et põmst jah.

Aga seda va pühakoja püstitamist keset küla ma ausalt öeldes eriti ei poolda - tore kui sa sellele mõtled aga pigem peaks alati lähtuma võimalikult parimast ideest. Lõppeks on Eesti piisavalt väike, et vähestesse kohtadesse tuleb üle kahe-kolme tunni sõita (möönan: erandeid on). Pealegi on kohalike tiimide kokkusaamised niikuinii alati kavas ja sealt saab kollektiivis sihtpunkti triivida. See on ka respekt korraldaja suhtes, kes viitsib jännata. Kui kellegile ei meeldi koht või kava siis võib ju ise alati paremini teha. Nii et kui korraldad ürituse siis teatad aja ja koha ning entusiastid tulevad. Kes on tööl või suhe Minidega on leige, siis need ei tule niiehknaa.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 24 Juun 2007, 17:38

Ahjaa - korraldaja põli siiski nii kerge ka ei ole. Selle vastutuse peaks organisaator enesele küll võtma, et meil mõnus ööbimise koht olemas on õhtuks. Mitte ei peaks seda kohale jõudes otsima hakkama, sest minu tagasihoidliku mäletamise järgi ei ole Vasknarvas küll mõnusaid telkimiskohti. Samas vallas (Alajõe) on liivarannikut ja telkimise kohti küll aga need rohkem Alajõe pool. Kinnita või lükka ümber.

Peipsi põhjakaldaga on kohati üsna sarnane lugu suvise Pärnu ümbrusega, kus õhtupoolikul on laagriplatsi leidmine veidi keeruline, sest suvitajaid on palju.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 25 Juun 2007, 00:18

Tulen!

Kuigi vbl pean õhtul lahkuma. Tuleb välja , et purjeregatt Muhu Väin algab 15 Juuli. OI jah , mind ja mu vana pead! Aga tulen. Kindlasti tulen.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 25 Juun 2007, 08:46

Praeguse tähtede seisu järgi peaksin samuti tulijate nimekirjas olema!
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 25 Juun 2007, 11:05

Kui just mingit ekstreemset jama ei juhtu vahepeal siis olen tulija :)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 25 Juun 2007, 11:14

niisama info mõttes, et ka nunnad päevitavad - see info siis piilujatele :)

aga tegelikult mõtlen seda, et kas te "välismaa autosid" ka kampa ootate? vastutasuks võin pakkuda (katuseboksis) ruumi asjadele, kes perega peaks tulema :) mitte et ma minisid alahindaks - kaugeltki mitte! usun, et mu valge sinitriibuline nunnu sobiks sabas sörkima küll :)
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 25 Juun 2007, 18:43

Mida rohkem rahvast seda uhkem! :D
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 26 Juun 2007, 19:57

Teise päeva õhtupoolikul võiks näiteks süüa vist Kallastel olevas Sibularestoranis. Sinna tuleb ette helistada ja seda saab teha ka veel eelmisel päeva.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 26 Juun 2007, 20:56

koguks tulijatelt kokku ka arvamuse/sooviavalduse, et kas põmst on OK telkimine või eelistatakse võimaluse korral kämpandust.

sealkandis on korduvalt oldud ning ma ei saa pead anda et meie tulekul on telkimisplats tyhi.
samuti ei saa telkimisplatse teatavasti bronnida.
kyll tean ma Peipsist nii 5km kaugusel yhte superhyper järveäärset telkimiskohta. aga karta on et ma pole ainus teadja.

nii et alternatiiv on yritada mõningad kämpakohad saada, neid seal kandis 2-3 leidub.
ma ise olen pigem rasvase rinnaga ja usun, et me leiame hea koha telkimiseks.
sibularestoran on väga hea idee pühapäevaks.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 26 Juun 2007, 22:21

Kui ma oma auto ilusti kokku ja liikuma saan, siis tulen kindlasti. Kui tulen, siis eelistan telkimist.

Kristjan võiks teemas nupukestega küsitluse koostada. Siis teab palju telkijaid/kämpareid oleks.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 27 Juun 2007, 08:31

Telkimine pole probleem!
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Juun 2007, 12:44

Sellega loeme probleemi lahendatuks:

Telgime !



Mulle tuleb kohe meelde meie Pärnu üritus kus võtsime suuna Läti poole , et sobivaid telkimisplatse leida. Kõik kohad olid hirmus täis ja täitsa rõve oli. Lõpuks leidsime aga tõeliselt mõnusa metsaaluse endale ja kõik olid väga rahul. Kas me tahame või ei. Läheb seekord ilmselt sama radapidi.

Krissu !
Vasta