Miniklubi Suvi 2007

Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 13 Juun 2007, 16:55

Juuli kuu esimeses pooles võiks ju teha mingi väljasõidu? Või üldse juulis millalgi.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Juun 2007, 18:17

Loomulikult võiks :) Kõike võiks teha...

Kuna ma ise olen sellel kevadel kooli lõpetamisega väga tihedalt seotud siis ei ole jõudnud ühegi ürituse korraldamisega tegeleda. Loomulikult võiks teha midagi ja ilmselt tulebki teha. Kas seda jõuab Juuli alguseks on iseasi ...

Igatahes kui kellegil on ideid , tutuvusi või ilusaid maakohti siis andke aga märku ! Uusi autosid on nii palju juurde tulnud , et neid mitte garaažist välja lasta on lausa patt.
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 13 Juun 2007, 19:25

Viimane aeg iga viimnegi mini garaažist välja ajada ja autost rõõmu tundma minna :P
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 13 Juun 2007, 21:17

iga kell valmis ürituseks :D
kuna suvel on paljudel ajad ette planeeritud, siis peaks ette teatamine piisavalt pikk olema.
ise pakuks ajaks 15. juuli, peaks laupäev olema (eelnevad nädalavahetused kahjuks kinni).
kindlasti juhtub nii, et 100% kõik ei saa tulla. aga koguks siis siia alla aja pakkumised kokku ja siis otsustaks ära?

koht: eesti muidugi, mitte saared, ja seal võiks saada telkida.
mõni RMK äkki? mere vastu pole mul ka midagi :P

mõned variandid: Matsi rand Pärnu ja Virtsu vahel; Lahemaa (Jumindast Vergini).
Less is More. Mini is Great.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 14 Juun 2007, 09:43

15 juuli ookoo.Koht võiks olla küll RMK oma.Oleneb palju tartust tulijaid.Võiks teha kuskil vahepeal.
Truuta
Postitusi: 20
Liitunud: 13 Juul 2006, 11:01
Asukoht: Tartu-Tallinn

Postitus Postitas Truuta » 14 Juun 2007, 10:27

Isiklikult eelistaksin Augustit. Juulis kõik nädalavahetused juba planeeritud.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 14 Juun 2007, 12:48

Truuta kirjutas:Isiklikult eelistaksin Augustit. Juulis kõik nädalavahetused juba planeeritud.
mulle meeldiks ka august, sest taas tekkis lootus auto ikkagi sel suvel sõitma saada, aga sellest ma praegu rohkem ei räägi :) kuigi ma ei sõida miniga ... oleksin teie kambas ehk ikka :)
henry

Postitus Postitas henry » 14 Juun 2007, 17:54

august kõlaks hästi, saaks enda ekipaazhigi valmis. kuigi.. mis suvi see siis oleks.. :roll:

h
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 14 Juun 2007, 19:10

tore oleks ju tegelt rohkem kui 1 üritus korraldada ja esimene võiks toimuda ASAP ehk siis välja pakutud 15.07

saame ka pildi ette kui palju üldse on huvilisi-minilisi ja augustiks võiks kohe planeerida teise ürituse.

esmaspäeval koguneb väike "korralduskomitee" ja käime variandid läbi ning siis postitame siia :)

aga augusti huvilised - tehke taas kuupäevade osas ettepanekuid, konkreetsemalt ja julgemalt härrad ja prouad:)
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 15 Juun 2007, 01:35

15.07 ei ole muidugi väga ASAP aga ega sinna väga kaua ka aega ole. Ses mõttes on see mõte tore, et siis saab kuulda-näha IMM2007 suundujatest. Ja ehk veenda ka neid, kes selleks hetkeks veel otsustanud ei ole. Augustis peaks ka tegema ürituse jah. Ja too üritus võiks vabalt kusagil kaugemal kohas olla. Ka saartel. Kuna meid eriti palju ei ole niiehknaa, siis saaks me vabalt hakkama ka kellegi suvemajas ja teeks vastutasuks näiteks talgute korras mõne töögi ära. Võiumbesmidagisiukest. Lihtsalt suvel nädalavahetustel mingite peokohtade pärast kembelda ja ennast vigaseks maksta on kuidagi ... ebakoššer.

Ja kui sellist vahvat ekspromt üritust tahta, siis on alati kindel variant, kus üks Miniomanik teatab, et vot sellel-ja-sellel nädalavahetusel on tema seal-ja-seal kohas oma suvilas, teeb sauna ja põletab liha ja et need-ja-need miniomanikud on juba ka lubanud tulla. Telk ja külakost kaasa ja ... No nagu see käib. Mis mul viga kuulutada muidugi - endal suvemaja pole ju.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 15 Juun 2007, 01:45

Mina pean tunnistama , et mul ka need saared põksuvad kuidagi südame lähedal. Muidu on nagu Eestimma mandriosal käidud ka. Tore oleks saartele ka uudistama minna....

Kristjan
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 15 Juun 2007, 08:33

Saartele minnes lisanduks see praami-jama.Kui kõik tahaks enam-vähem ühel ajal praamiga üle saada siis istume kõik kuu aega enne praamile minekut kell 23.59 www.laevakompanii.ee lehel kõik väljad täidetud ja ootame kursor nupul KINNITA BRONEERING sest saartel käib nädalavahetustel ikka vägaq palju rahvast.Hetkel VEEL ei ole hullu aga alates juulist läheb liiklus ikka väga tihedaks.Iseenesest oleks tore küll.Oleks ehk isegi nõus eespool kirjeldatud pulli läbi tegema.Päris effektne, kui terve trobikond minisid laevale sõidab :)
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 15 Juun 2007, 10:25

saared: ilmselt osad masinad tõstetakse peale, mitte ei sõida ise praamile (madaluse tõttu ikka, mis te siis arvasite).
ma ise saari ei propageeri siiski ja sõltuvalt kuupäevast jääb ära ka (augustis saan papaks esmakordselt ja ootereziimil ei lähe kaugemale kui 2 tunni raadiusesse). aga see olen ainult mina.
nii et me võime esmaspäevasel kogunemisel ka saared teemaks võtta (augusti osas) ja palun - mida rohkem arvamusi siin, seda keskmisem tõde selgub :twisted:

mittekosheri kohta: ei poolda samuti mingite ööbimiskohtade eest maksmist ja pakkusingi välja RMK või muu sarnase, raha on parem Mini sisse ja mini omaniku kõhtu panna kui magamiskoha eest maksta 8)

eesmärgiks on ju ikka esmalt teineteistega tutvumine ja Minide vaatamine-näitamine, seda võib väga lahedalt teha looduskaunis kohas telklaagris.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 15 Juun 2007, 15:26

Noh aga saarel ongi alati lühem teekond sünnitusmajja - Saaremaal saab Kuressaarde igast otsast max tunni ajaga :) ja mõtle kui kena, kui lapse sünnitunnistusel ei ole mitte Tallinn, nagu pea kolmandikul Eestis sündivatel lastel, vaid hoopis Saare maakond, Kuressaare.

Aga Mini madal põhi on pseudoprobleem. Olen käinud Miniga saarel ja ikka nii, et kõik neli istekohta on täis ja asjad ka peal. Praamid ja pealesõidud ei ole enam ammu nõuka-aegsed Tehumardid. Saab ilusti peale ja maha ilma igasuguste probleemideta. Kui vedrustus väga vana siis aitab alati see, kui praamilesõidu ajaks astuvad reisijad autolt maha ja jalutavad paarkümmend sammu laevale. Pärast maha samamoodi.

RMK variandid on reeglina vahvad kuid nendega sama jama, mis ööbimiskohtadega ja saartega üldiselt - ülerahvastatud suvel. Seepärast ma ikka üritan siin utsitada kedagi välja ütlema, et tal üks suvekodu kusagil lääne pool on. Mille kasutamist antud ürituseks võiks ehk kaaluda.

Katusealusel on teatud eelised. Lisaks kaasneb katusega maapiirkondades tavaliselt ka saun.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 15 Juun 2007, 17:23

Eesti piires olen kuhu tahes tulija kui masin alt ei vea. Saartega on juulis vist jah asi hapu, sinna tülikas praamipileteid saada ja tagasi samuti. Keegi ei keela meil samas jälle suve lõpetamine teha sellel aastal näiteks kuskil saarepeal.
Vasta