Sain täna Soomest kirja

Vasta
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Sain täna Soomest kirja

Postitus Postitas ranno » 07 Apr 2007, 11:26

Sain täna soomest kirja ja et mitte kogu rõõmu endale hoida, siis kopeerin selle kirja siia, sest esimese hooga ei osanudki midagi vastata ja mõjuvatel põhjustel ka Taani sõitjat minust pole, aga ma saadan talle selle teema lingi siin ja kõik abilised siin teda aidata :)


Hello !
Sorry, but" ma ei saa aru eesti keel "and thats why in english :-). Im a member of Mini Club Flying Finns and we are coming to Estonia about 9.6 ( to Tallin ) and traveling Baltic counrys about 3 weeks, back 29.6.
I was wondering if you have any Mini Meetings in that time ? This time we are not with a Mini ( Mobilhome ). If you could send an e-mail to me how it is.
I have Minis too one Mini Moke , Inno Mini Cooper and 1962 Mini Van ( not yet ready ).
Is there Minis coming to IMM 2007 Roskilde from Estonia ? We have about 15 Minis going IMM.
All the best
Yours
Timo Salminen
timo.salminen'at'surffi.net
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Apr 2007, 19:49

Nii. Mis on sinu mõjuvad põhjused? Kui on isiklikku laadi, siis muidugi vastama ei pea.

Soomlased käivad IMMil vist alati. Ja rohkem kui korra on nad saanud ka "kõige kaugemalt saabuva klubi" auhinna (Hispaanias näiteks). Nagu ennegi juttu on olnud, siis võiks nendega koos ju veereda küll sinna. Sest suure tõenäosusega alustavad ka nemad Stockholmist.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 07 Apr 2007, 20:21

Esiteks peaks keegi aktiivsem ning Mini ja Miniklubi teemat rohkem valdav inimene soomlastele koos IMM-ile minemise pakkumise tegema.Nii saaksime nende mineku kohta rohkem teavet ja kuna on tegu mitmendat korda IMM-i külastava klubiga, siis saaks neilt kindlasti ka selle ürituse kohta kõvasti vajalikku infot. Isegi kui lõpuks otsustame nendega koos mitte minna ning valida mingi teise tee Taani, siis oleks vähemalt alternatiive ning saaksime targemaks.

Teiseks võiks ju mingit sorti Miniklubi ürituse korraldada sel puhul. Saaksin ka esimese Minide kohtumise maigu suhu ja soomlastel oleks võimalus näha mis sorti uusi masinaid meil näha on ning oleks võimalus nendega arutada lähenevat IMM-i küsimust. :roll:
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 09 Apr 2007, 11:13

Hm.. lugesin nüüd seda IMM teemat uuesti ja kas ma olin enne purjus, kui seda teemat lugesin või on seda toimumisaega muudetud juuli kuu peale... See tundub juba tegelikult reaalsem, sest mulle millegipärast tundus see varasemalt langevat samale ajale, kui toimub euroopa suurim tuulelohefestival ja mis toimub ka samas regioonis :-) Kuna olen selle ettevõtmise eestvedaja, siis ei saanud IMM-st mõelda. Nüüd aga peaks uuesti oma graafikud üle vaatama..
Vasta