Miniklubi suvepäevad Pärnus 27-28.06.2015
Postitatud: 12 Mai 2015, 00:00
Sel aastal toimuvad suvepäevad Pärnus ja seda 27-28 juuni.
Suvepäevade raames võtame osa Hansa päevadest.
Laagriplatsi seame üles Maria tallu (http://www.maria.ee)
Ühine väljasõit toimub 27.juuni hommikul kell 9.00 Laagri Maksimarketi eest.
Täpsem info ja ajakava juba mõne aja pärast.
Palun andke võimalikult ruttu teada, kes on tulemas, mitmekesi ning kas soovite ööbimiseks tuba või ööbite telgis.
Muidu on väga raske kohta broneerida ja teatud asjadega arvestada.
Tulemas:
1. Jaanus +2 (tuba)
2. Janno (tuba)
3. Olavi +1 (tuba) FIN oranž Clubman
4. Riin + 3 (tuba)
5. Martty +2 (tuba)
6. Andreas +1 (tuba)
7. Siim +3 (telk)
8. Ares (telk)
9. Eero (telk)
10. Laura +1
11. Erik + 3 (telk)
12. Normunds +3 (tuba) LV
13. Toms +1 (tuba) LV
14. Janis +1 (ei ööbi) LV
15. Māris +1 (tuba) LV
16. Martins (tuba) LV
17. Alex (tuba) LV
18. Viesturs +1 (tuba) LV
19. Kaspars +3 (tuba) LV
20. Ksenia +1 (tuba)
21. Kairi (vaid Pärnus)
22. Rainer +1 (telk)
23. Anna +1 (telk)
24. Leho +1 (telk)
25. Sergei +2 (tuba) LV
26. Vladimir LV
27. Kristaps + 2 LV
28. Robert
29. Tiit +1
30. Argo (saateautoga)
Suvepäevade raames võtame osa Hansa päevadest.
Laagriplatsi seame üles Maria tallu (http://www.maria.ee)
Ühine väljasõit toimub 27.juuni hommikul kell 9.00 Laagri Maksimarketi eest.
Täpsem info ja ajakava juba mõne aja pärast.
Palun andke võimalikult ruttu teada, kes on tulemas, mitmekesi ning kas soovite ööbimiseks tuba või ööbite telgis.
Muidu on väga raske kohta broneerida ja teatud asjadega arvestada.
Tulemas:
1. Jaanus +2 (tuba)
2. Janno (tuba)
3. Olavi +1 (tuba) FIN oranž Clubman
4. Riin + 3 (tuba)
5. Martty +2 (tuba)
6. Andreas +1 (tuba)
7. Siim +3 (telk)
8. Ares (telk)
9. Eero (telk)
10. Laura +1
11. Erik + 3 (telk)
12. Normunds +3 (tuba) LV
13. Toms +1 (tuba) LV
14. Janis +1 (ei ööbi) LV
15. Māris +1 (tuba) LV
16. Martins (tuba) LV
17. Alex (tuba) LV
18. Viesturs +1 (tuba) LV
19. Kaspars +3 (tuba) LV
20. Ksenia +1 (tuba)
21. Kairi (vaid Pärnus)
22. Rainer +1 (telk)
23. Anna +1 (telk)
24. Leho +1 (telk)
25. Sergei +2 (tuba) LV
26. Vladimir LV
27. Kristaps + 2 LV
28. Robert
29. Tiit +1
30. Argo (saateautoga)