Koristustalgud!

Vasta
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Koristustalgud!

Postitus Postitas usku » 03 Apr 2009, 11:05

Head minilised!

Palume teie abi Eesti Landroveri klubi 11. juubeliürituse ja Klassikaliste Briti Autode Kokkutuleku ettevalmistmiseks / läbiviimiseks.

Esimese asjana oleks meil vaja inimesi, kelle abil koristada ürituse toimumiseks valitud territorium - Alansi Offroad Pargis.
Koristustalgud toimuvad 11.04.2009 algusega kell 11:00.
Kogunemine Tallinnas kell 10:00 Ülemiste keskuse parklas.
Asub Alansi Offroad Park Kose lähedal Habajal.

Kaas palume võtta:
*töökindad
*lumelabidas või lai kruusa/sõnniku labidas
*tänavahari või luud

Paarile inimesele jagub tegevust ka, kui kaasas on
*Reha
*Tavaline labidas

Vaja oleks vähemlat ühte kereghaagist prahi veoks (auto on vedmiseks olemas)

Abilistel palun endast teatada:
5010599 (Kristjan) Eesti Land Rover'i Klubi
või
kristjan.vaarmann@landrover.ee
Kasutaja avatar
tomaza
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2008, 09:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas tomaza » 03 Apr 2009, 23:15

Kui linnas olen siis tulen appi kindlasti. Uku haagise saab ju su enda hoovilt kaasa haarata 8)
Miniboxi omad sellise ürituse toeks igakell.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 04 Apr 2009, 23:50

mul endal on sel nädalavahetusel kool tartus ja seepärast ise minna ei saa suure tõenäosusega. aga see ei tähenda, et minilised vähemalt ühe ekipaaziga väljas olla ei võiks :) samas teen kõik mis võimalik, et ikka kohal olla. jah, tom, haagiste osas olen ise ka nii mõeld!
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 06 Apr 2009, 21:59

hei rahvas, plats on cool ja kiiremate tegemiseks ideaalne :) kes tahab minna ja natukene turvaliselt ja autot lõhkumata ennast proovile panna, siis koristuspäeval on selleks suurepärane võimalus. plats on aukudeta ja tasase kattega, hetkel kaetud ka lahtise mulla ja mudaga!

Pilt

Pilt

Pilt

tahan öelda seda, et Miniklubi võiks kah ikkagi oma ekipaazi kokku saada... ühest küljes oleks see tubli abi ürituse kordaminekuks, kuid teisest küljest tutvuks ja seaks suhteid ka teiste klubidega... uskuge mind, jututeemasid jätkub!
Vasta