veedame aega koos United Motorsiga

Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 07 Apr 2009, 15:39

ma lubasin neile vaid vähe söbralikumat suhtumist ja ehk võimalikku koostööd klubi ja UM vahel. Õnneks midagi rohkemat ei lubanud. Kui aga pakutav koostöö esineb üksnes parasiitluse vormis ja mitte sümbioosis, siis asi ei toimi.

ja ma ei suuda ära imestada: mida te ronite UM'i abi küsima klassikaliste Minide remondiga seoses, kui te midagi ühist ei leia neis autodes?

Aga see teema on nüüd maas, ärge rohkem pabistage!
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 07 Apr 2009, 15:58

usku kirjutas:ma ei suuda ära imestada: mida te ronite UM'i abi küsima klassikaliste Minide remondiga seoses, kui te midagi ühist ei leia neis autodes?
Ma lihtsalt lootsin, et nad äkki aitavad mind minu mures.. ja nii vist lootsid enamus negatiivse kogemuse saanutest ja nii me saimegi teada, et meil nendega miskit ühist pole :-))
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 08 Apr 2009, 20:39

usku kirjutas:ja ma ei suuda ära imestada: mida te ronite UM'i abi küsima klassikaliste Minide remondiga seoses, kui te midagi ühist ei leia neis autodes?
Vaata, Uku - MINI reklaamis/b ennast Mini järeltulijana. Ja paljud inimesed arvavadki nii (sina kaasa arvatud). Arvasid ka klassikaliste Minide omanikud alguses. Kogemus näitas paraku muud. Järeltulija ei taha oma issit tunda. Häbeneb lausa.


Lisaks teema lõpetuseks veel seda, et viisakuse ja ärplemise piir jookseb iga inimese jaoks ilmselt erinevas kohas. Juristina oled sa väga osav oma sõnu ritta seadma, Uku. Sõbra ja härrasmehena mitte.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 08 Apr 2009, 22:08

mikk kirjutas:Sõbra ja härrasmehena mitte.
vahi-vahi! tänud!

kui see, et ma ei lase "sõpradel" teha külma minuga hästi suhelnud äriühingule, on halb toon minu "sõprade" silmis, siis ausõna, olen parem hea jurist ja sitt sõber! Aga mis me siin ikka, mul ei saa millestki rohkem pohhui olla kui praegusel hetkel kõigest
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Apr 2009, 21:14

Puuuh !

Chill ! Peace !


Kõik hästi :)

Oleme nüüd sõbrad edasi ! Ma siin limpsin vaikselt õlut ! Soovitan teile ka :) Teeb olemise mõnusaks !
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 10 Apr 2009, 16:17

no poisid mis siin mingite bemmi meeste pärast tülitsete! igal ühel oma maitse kellele meeldib ema kellele tütar. Nii et näod naerule ja uuele hooajale vastu.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta