Briti autode kokkutulek

Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Briti autode kokkutulek

Postitus Postitas usku » 26 Veebr 2009, 22:26

Tere minilised.

Eile so. 25. veebruaril istusime maha Land Roveri, Mini, Jaaguari ja Roveriklubiga ja Otsustasime pidada suurejoonelise Inglise autode kokkutuleku 2. mail 2009 aastal. Sellest räägiti natuke ka eelmises teemas, aga nüüd siis jutt konkreetne.

Kokkutulek esialgsete plaanide kohaselt hõlmab avalikku autonäitust, kruiisi ja kogunemist, mille sisse omakorda kuuluvad avalikud seltskonnaüritused nagu vigursõit ja pidu ning trall. Süüa saab ka kohapeal ja kemmergud ning asjad on plaanis.

Kogu kava on veel täpsustamisel ja ka koht. Selgub mõne nädala jooksul.

Registreerimiseks palun saata oma auto mark ja mudel ning inimeste arv autos e-posti aadressile: usku@msn.com hiljemalt aprilli alguseks.

Kui kava on paigas, siis tuleb ka mingi sümboolne osalustasu, mis jääb võimalikult madalaks. Mis pigem peaks motiveerima selle tasunud inimesi ikka kohale tulema.

Palun võtke osa ja esindage Mini võimaluse piirides. Kellel on tuttavaid-sõpru, kes samuti Briti autosid omavad, haarake ka nendel natist kinni

Ühtlasi peaksime tekitama oma klubi lipu. Printimise võimalused isegi leiab, nüüd on küsimus disainis ja kavandites. kas kellelgi on vanadest aegadest midagi järgi või olemas?

to be continued!

Tervitades
Uku

tel: 56231399
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Veebr 2009, 12:16

Kas üritus tuleb ühe päevane? Ilma ööbimiseta? Eeldan , et sisi Harjumaa keskne ?

Miks nii vara registreerumisest teada on vaja anda.....


Lipu kohapealt võiks minu meelest lihtsalt meie logo lipuks teha. Selle mis siin vasakul üleval nurgas on.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 01 Mär 2009, 11:49

lipu osas mõtlesin ise sama... järgmise nädala jooksul uurin ja proovin ära sebida selle :)

üritus tuleb jah ühepäevane, hommikul algab, õhtul koju ning Tallinn +50 km ala peal saab ta toimuma.

küll aga mõtlesin ma selle peale ja need minilised, kes on kaugemalt tulijad, saavad eelmisel (reede) õhtul tulla minu juurde Tallinna külje all, kus teeme eel-grilli, eel-sauna ja üldse kõikvõimalikud eelasjad. kui ilm ilus ja mätas kuiv, majutaks telkidesse, kuid üldiselt saab ka majas soojas olla :) hommikul saab autod enne üritust puhtaks pesta kenasti... ja järgmise öö saab ka soovi korral minu juures...

nii varajane eelregistreerimine täidab ennekõike teie informeerimise eesmärki, et kõik saaksid oma minid sõidukorda seada selleks ajaks. Lisaks on praktika näidanud, et sügamise-mõtlemise peale läheb palju aega. Seetõttu teatamegi aegsasti ette. Lisaks on oluline teada umbkaudnegi autode-inimeste arv, et paika panna täpsem kava ning koht, kuhu grillima maandutakse. Mõned kohad meil siin välja vaadatud.

ise lubasin suure suuga, et vast 15 autot ikka kokku saab :) aga alati kehtib see, et mida rohkem seda uhkem ja seda väiksemaks läheb ka sümboolne osalustasu.

tegelikult ei pea meili saatma, võite ka siia kirjutada. oleks tore võimalikult palju ekipaaze sel hooaja alustamisüritusel näha!

EDIT: kelle valduses on foorumi ülal vasakus nurgas pesitsev logo-kiri mingis suures formaadis, siis võiks märku anda :) lipp läheb tegemisse. Esialgu teen omade kuludega, aga loodan, et kunagi tulevikus on "klubi" kui selline nende kulude hüvitamise poolt :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Mär 2009, 03:05

Mina olen kohal !

Hetkel veel ei tea kui mitme autoga või kellega või kuidas. Aga kohal !
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 02 Mär 2009, 08:10

Mina ka kohal.Ikka oma autoga ja loodetavasti mitte üksi!
Cooper Sport
Kasutaja avatar
tomaza
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2008, 09:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas tomaza » 02 Mär 2009, 20:32

Mina olen ka platsis ja kahekesi 8)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Mär 2009, 20:35

noh, ma siis ise panen end ka kirja Uku Allegroga ja autos vähemalt kaksi :)
Kasutaja avatar
Ülari
Postitusi: 155
Liitunud: 01 Okt 2008, 18:15
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Ülari » 03 Mär 2009, 17:44

mina olen ka kohal. Vaatan kas mini valmis jõuan selleks ajaks aga kohale tulen küll :lol:
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 03 Mär 2009, 21:09

a mina ei tule :cry:
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jet Black » 05 Mär 2009, 13:58

Kaks inimest ühes MINI's minu poolt.
rustang

Postitus Postitas rustang » 05 Mär 2009, 16:19

Meie punane püüab ka kohal olla, kes roolis selgub hijem.
Kasutaja avatar
kairi
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Juul 2008, 21:02
Asukoht: tartu

Postitus Postitas kairi » 14 Mär 2009, 10:56

kairi tuleb, Mini tuleb ja ilmselt keegi veel.
austin mini
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2005, 13:59
Asukoht: Tallinn/Nõmme

Postitus Postitas austin mini » 14 Mär 2009, 11:50

Samuti kohal.
Evelin

Postitus Postitas Evelin » 24 Mär 2009, 16:49

Mina tuleksin ka oma kollase tegelasega, kui ta ikka mul ilusti sõidab :) Seisis ju terve talve garaažis. Arvatavasti haaran ka kellegi kõrvalistmele 8)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 25 Mär 2009, 16:37

Hea Briti autode sõber! Nüüd on mõni aeg mööda läinud ja nii mõndagi on selgeks saanud!

Võib rõõmuga teatada, et Olete kõik oodatud Klassikaliste Briti Autode kokkutulekule!

Lisaks vahva ja loodetavasti tegusa hooaja algusele on ühtlasi kätte jõudnud ka aeg tähistada Eesti Land Rover’I Klubi 11. ja Land Rover'i 61. aastapäeva. Soovides neid mõlemaid olulisi tähtpäevi koos tähistada ootamegi Teid suurejoonelise ühisüritusele, mis toimub laupäeval 2. mail 2009, algusega kell 13.00 Harjumaal, Kõue vallas, Habajal, Alansi Offroad Pargis.

Tegevust jätkub terveks päevaks ja kogu perele!

Ürituse avalöök antakse Tallinnas kell 11:00 Briti autode näituse ning pidulike kõnedega. Sealt suundutakse kell 12:00 Habajale, kus samal ajal on juba avatud Alansi Mailaat ja Offroad täika.

Alates 13:00 on Briti autode omanikel võimalik koguneda ürituse toimumiskohta, lasta pidusöögil hea maitsta ning tutvuda võistlusrajaga.
Kell 14:00 saab Briti autode üritus ka Habajal ametliku avalöögi ning antakse start osavusvõistlustele.

Mis võiks olla mõnusam, kui sõbralikus ja üksteist toetavas seltskonnas üheskoos Land Roveri klubi sünnipäeva pidada ning klassikalisi Briti autosid vaadelda? Kogeda võistlusrajal milleks olete ise ja milleks on Teie auto tegelikult suuteline. Võimalik on näha ka seninägematuid Briti autosid. Tutvuda saab vähemalt 30 omalaadse autoga. Näha saab unikume kui tänapäevaseid autosid. Kindlasti toimub nii mõndagi üllatavat, millest ette ei hoiatata :)

Et emad-isad saaksid rahulikult kõike pakutavat kogeda, on lastele oma joonistustelk. Meeleolu tõstab päeva juht ning jälgida saab autode osavusvõistlusi. Alansi Offroad pargi testrajal saab samal ajal kogeda milleks on Teie Land Rover või muud masti maastur tegelikult suuteline.

Püstitame kaks telki, et pakkuda halva ilma kohal peavarju oma külalistel ning serveerida grillroogasid ja sünnipäevatorti.

Lause „Kõik mis liigub, see kulub!” kehtib eelkõige masinate puhul. Alates kella 12.00-st avatakse peoplatsi kõrval klubi koostööpartneri Alansi Offroad Klubi poolt korraldatud järjekordne offroad-täika, kuhu oodatakse kõik autohuvilisi nii müüma, ostma kui ka vahetama kõike mis offroad'i ja autodega seotud. See küll väga ländroverikeskne, kuid mine tea, äkki saab keegi pisiku!

Seekord on osavusvõistlustel osalemine ning toitlustamine tasuline. Vajalik on ka eelnev registreerimine. Registreerimine algab 6. Aprillil 2009. a. Täpsem info ja ajakava juba järgmisel nädalal!

Toimumiskoha koordinaadid WGS84 süsteemis on 25º09`07,7`` / 59º06`06,6``

Ürituse täpne ajakava ja kogunemiskoht avaldatakse eraldi!

Lisainfo: Uku Tampere - tel: 56 23 13 99

Täpsem info mailaada ja offroad täika kohta:
http://www.mailaat.ee/

Land Rover’i sünnipäeva tähistamine on küll juba saanud traditsiooniks, aga ometi on selles alati midagi uut... Seekord korraldavad seda üheskoos neli Briti autode fännklubi, millest ehk omakorda kujuneb välja mõnus traditsioon.

Kohtumiseni,

Eesti Land Roveri Klubi
Miniklubi
Roveriklubi
Jaguari Sõprade ühendus

P.S kui keegi tunneb, et tahab kaasa lüüa korraldamisel või aidata muudmoodi ürituse kordaminekule kaasa, siis võib lahkesti Ukule teada anda!
Vasta