Esikoht otsustati 1 sekundiga. QR Seikluse võitis Maanteepatrull
Rõõmuga teatan, et QR Autoseiklus sai edukalt ühelepoole. Võistlusrajale, mille pikkus oli 58 km, startis 18 vaprat võistkonda. Kõik jõudsid ilusti lõpuni ja loodan, et ka positiivsete emotsioonidega. Aga osa võistkondi, olid teistest natuke kiiremad.
Tulemused on selgunud ja võistluse võitja otsustas vaid üks sekund. Sama tihe rebimine oli kolmandale kohale, kus kolmandat ja neljandat kohta jäi lahutama 5 sekundit.
Õnnitlen võistkonda Maanteepatrull. Teiseks jäi väga napilt-napilt võistkond Libekala ja kolmanda koha võitis tõsises võistluses võistkond K.A.M.A.
Võistluse kiirema aja sõitis välja võistkond Xclubüberfight, aga neil jäi väikse näpuka tõttu üks punkt kirja panemata ja seekord siis tasuks 12 koht.
Kõiki tulemusi näeb siit:
http://seiklusministeerium.ee/public/tulemused_tume.pdf
Esimesed kuus võistkonda saavad preemiaks startida poole hinnaga 22. sept Tartus toimuval autoorienteerumisel. Esikolmikuga võtan ise ühendust ja lepin kokku kuidas auhinnad kätte saate.
Tänan kõiki osalejaid
Joonas