Kas Metro tule(klaasi)d sobivad `93 Minile?

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Vasta
Martin

Kas Metro tule(klaasi)d sobivad `93 Minile?

Postitus Postitas Martin » 17 Apr 2006, 16:49

Tere,

vaja oleks Minile esitule klaase, helistasin Fallerooni ja Salomeesse/automaailma, ja sealt ei saanud midagi. Kuna tuleklaase oleks vaja kiiremas korras siis mõtsin, et mis teisi variante siin panna saaks? mingist foorumist lugesin et ziguli omad, aga oleks vaja kindlamat mudelit. Kuna kellelgi oli Metro varu osadeks, siis mõtlesin, et äkki sobiks nood tuleklaasid?

Kui kellelgi konkreetselt tuled pakkuda võib helistada: 56500454 Martin
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 17 Apr 2006, 19:33

Metro tuleklaasid kindlasti ei sobi. Vana Ziguli omad küll sobivad, saad suvalisest vene autojuppide poest. Ei öeldi Sulle lihtsalt sellepärast, et nad ei saanud aru mida sa tahad ja viitsinud sinuga tegeleda....Kui näiteks Falleroonist tellida on ainult vahe tule klaasi välispinna kujus. Ziguli oma on kumer aga Tsehhi toode on lame....kuskil siin foorumis on pilt ka , ma katsun otsida.....ja ei leia nende tsehhi tulede pilte. :(
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Apr 2006, 19:51

Leidsin sellise teema

http://miniklubi.torumarket.ee/foorum/v ... lede+klaas

Oh ja , et kõige kõige kõige parem žiguli ja vene juppi pood on Teguri tänaval. Seal on kuskil selline asi nagu Mööblimaja ja sellest üle tee on üks vana valvuri putka , kuhu on siis see pood sisse ehitatud. Kuradi mõnud pood.

Muuseas müüakse sealsamas poes ka kohe letist Mini piduriklotse. Mida ma eelmine kord kahjuks avastasin , peale seda kui olin endale ära tellinud Salomest. :roll:
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 17 Apr 2006, 22:02

minul on miskisugused lameda klaasiga HELLA H4 tuled ees ja ei nurise üldse. julgen isiklikult ka arvata, et lamedad näevad lahedamad välja:)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 18 Apr 2006, 10:28

E-riik kirjutas:minul on miskisugused lameda klaasiga HELLA H4 tuled ees ja ei nurise üldse. julgen isiklikult ka arvata, et lamedad näevad lahedamad välja:)
Ega saul juhuslikult mõnda pilti näidata ei ole, kus need lahedad lamedad klaasid hästi näha on. Endal on ammu plaanis H4 panna aga pole veel jõudnud. Pirnid on mul juba ammu ostetud :D .
Ja kas sul olid need tuled juba ostes ees?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 18 Apr 2006, 11:00

Ülaltoodud Kristjani lingilt avaneb foorumi lehekülg kus on minu lamedate klaasidega tulede pildid....tõsi mitte Hella vaid mingi Tsehhi toode...
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 18 Apr 2006, 11:28

Aga kuidas väljanägemine on nendega? Või ütled et maitse asi :D .
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 18 Apr 2006, 12:55

:D Väljanägemine - see on just selline asi , et kui asjasse puutuv inimene oskab vaadata, siis näeb. Suvaline kõrvaltvaataja sind küll selle pärast narrima ei hakka.. :wink: - aga tegelikult kui hakkan meenutama, siis vahest inimesed teeservas naeratavad, mõned isegi lehvitavad Mini nähes... aga äkki nad naeravadki minu kumerate esitule klaaside üle :shock:
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 18 Apr 2006, 13:13

:roll: On hea ütlemine kellele meeldib ema kellele tütar. KUI TULESID OSTATE SIIS ÄRGE ÄRA UNUSTAGE ET PARK TULI KÄIB KA SISSE. minitronis maksab tuli 20EUR/tk kätte võib saada nädalalõpuks.

jõudu jäksu
eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
martin

Postitus Postitas martin » 18 Apr 2006, 21:37

soetasin endale need ziguli H4`d(tulel oli märge E22, samas kui Inglise omadel oli E11)). Kõik suht hea, aga kabariittuli ei mahtunud sinna vene pesasse ära, pidin vanadel kabariitidel plastkorpuse ümbert ära lõhkuma(võib olla pisut loll tegu)ning veits teipi kasutama. JA kui tuled kinnitada õigetesse aukudesse, siis jäävad tuled viltu. Nii et mul on praegu tuled ainult selle tuleümbrisega kereküljes:D loodan, et ikka püsivad. Tegin kaks avastust ka muidu: a) Mini tuled on äärmiselt kergelt varastatavad, nii et mul hakkas kohe hirm ja b) Mu ´93 Minil on juba orginaalis halogeenid olnud. Kunagi Kristjan siin mainis, et tal üsna hästi näitavad, kuigi mõne mehe Minil orginaaltuled nirud. Ju siis vanematel tavalised pirnid sees, aga uutel halogeenid. Iseenesest on need H4´d odavad küll 110.-/tk(ilma pirnideta).
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 20 Apr 2006, 16:05

martin kirjutas: aga kabariittuli ei mahtunud sinna vene pesasse ära, pidin vanadel kabariitidel plastkorpuse ümbert ära lõhkuma
:shock: Müstika... minul sobisid küll kõik omavahel kokku :shock:
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 20 Apr 2006, 20:16

Ja minul sobisid nagu valatud kokku LADA kopsikud ja Tsehhi reflektorid - klaasid....
Vasta