Kummid

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Kummid

Postitus Postitas E-riik » 19 Okt 2005, 09:39

Kas kellegil on infot, kust ja mis hinnaga meie maal minile lamellid alla saaks.

Nimelt on mure säherdune, et panin autoga kaasa tulnud talvekad alla, kuid need on protitud ja kõrgusega 70. nüüd aga käivad need koopasse. suve omad, mis olid 60 koopasse ei käinud.

on kellegil sarnaseid probleeme olnud?
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 20 Okt 2005, 00:06

Rubriik teeme ise.. no mis ma sulle soovitan.., tõmba kässar peale ja põleta esikummid madalamaks. Parim koht võiks olla selleks mõne marketi parkla, kus ka teistel fun oleks vaadata.. :wink:
.. aga äkki teised oskavad asjalikumat nõu anda..
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 20 Okt 2005, 10:26

Kahetsen pattu
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
mart/sander
Postitusi: 23
Liitunud: 14 Sept 2004, 19:58
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas mart/sander » 21 Okt 2005, 14:17

eelmisel aastal oli Oscar rehvidest võimalus tellida. Ei tea kas praegu ka saab ?
Riho

Postitus Postitas Riho » 28 Okt 2005, 17:33

Kuidas rehviotsing möödus? Kas leidsid midagi sobivat? Endal sama tee ees ning suurematel pakkujatel (vianor, oscar) ei ole midagi pakkuda :(
http://www.reifendirect.de/ näitab vähemalt, et hankook ja yokohama teeb mõõtu 145/70 R12.
Rehviotsimise käigus selgus vähemalt see, et Haaber Auto pakub samas mõõdus suverehve Hankook, niiet kui kellelgi on puudu, siis sealt saab abi :)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 29 Okt 2005, 18:56

ma lähenesin asjale loominguliselt ja vahetasin esi "vedrustuse" ära. ehk siis panin uued kummi jullad, mis vedrutamise ülesandeid täidavad. nina kõrgem ja mure minevik.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Külaline

talve kummid

Postitus Postitas Külaline » 20 Nov 2005, 22:28

oli juttu kusagil et saab tellida kumme rengas-onlinest, põhimõtteliselt oleks nõus asja vahendama kuna niikui nii tegelen varuosadega. et kell huvi antke teada, sest 170€ jooks ei ole paha, proovime järgi.
56608941 Eino
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 11 Mär 2006, 15:07

olen täheldanud et ebay.co.uk´s ja ebay.de´s on suht odavalt Mini kumme koos velgedega liikvel. Ainus probleem, et osad müüjad ei postita Eestisse. Samas, kui Saksas tuttavad olemas, siis peaks ju mõne rekamehega räägitud saama. Kui ära toomise hind välja jätte, siis olen näinud vähekasutatud kumme koos veljega alates 20 naela tükist ja uusi kumme umbes 100 euro ringis(see oli vist isegi komplekt 5 veljest). Ainus probleem, et talverehvid on harvem saadal, kuigi leiab ka neid.
Vasta