Kapott

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 13 Mai 2008, 20:40

Isegi selle lingi all olevatel piltidel paistab see värk suht rokane.

Hea küll - aitab halvustamisest. Positiivsed asjaolud oled sa ka kõik juba ette lugenud ja selles osas oskan ma vaid takka kiita, sest kapoti all on kohati üsna tüütu nikerdada ja nii oleks tunduvalt lihtsam küll. Ja võib-olla teed hoopis revolutsiooni ja lased Eestis mõnel töökojal ratastele korralikud koopad-logarid ka teha. Nii et jõudu!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 13 Mai 2008, 20:44

Ja kui rooste eriti muret teeb võib ju kaaluda hoopiski Mini Minus't.

http://cgi.ebay.co.uk/Mini-Minus_W0QQit ... dZViewItem
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 15 Mai 2008, 10:41

Nii, kuna nüüd veksel välja käidud, siis uuriks tellimist.
Kas kellelgi on kogemusi minispordist tellimisel, kuidas maksmine jne. ( tean, et osad firmad välismaal nõuavad sama riigi krediitkaardi olemasolu nt. )
Või on kellelgi plaanis sealt tellida, lööks kampa?!? Kuna see flip front maksab üle saja naela siis peaks juba ka alet saama 5%.
Äkki on mul mõttekaaslasi, lööks kampa ja ostaks kuninganna maa Mini osadest tühjaks :D
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Mai 2008, 16:56

Ma pole muidugi päris kindel aga minu meelest nad Inglismaalt selliseid suuri asju eriti välismaale saata ei taha. Võibla on olud muutunud vahepeal aga esimene soovitus oleks küll see, et uuri järele kui palju nad postikuludeks tahavad. Ja kombineerimine seal vaevalt aitab, sest selle asjaga kokku ühte 'pakki' küll midagi ei panda.

Lisaks. Klaaskiust kerepaneelid ei ole mingi kosmoseteadus ja seda teeb Eestimaal õige mitu firmat. Ehk on sisukam (=odavam) neilt tellida. Otsing google'ist ja kohe näha kas on mõtet asjaga edasi tegeleda.

Mina leidsin toona (kui ise eeltööd tegin sama asja jaoks) Tartu külje alt ühe firma, kus meilivahetus töötas laitmatult ja vastus esimesele päringule oli 'tulge kohale ja võtame vormi'. Paistsid asjalikud. Aga kohal ma lõpuks ei käinud nii et midagi kindlat väita ei saa.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 06 Juul 2008, 17:41

Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 07 Juul 2008, 16:38

Kõik siin panevad esiotsad klaaskiust aga kas originaal esiosa ka keegi üleskäivaks teinud on? Kuidagi imelik on see plastist ots minujaoks, pealegi pannes vahele nt mini vteci ja plastist esiotsa saab kogu krempel hirmus kerge.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 08 Juul 2008, 18:26

Sa ütled seda nii nagu see oleks mingi eriti halb asi. Mida halba sa selles näed kui auto kerge on?
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 08 Juul 2008, 18:35

Kas sa ei arva et kui ees otsas eriti mingit raskust ei ole ja rehvid ei ole ka teab mis vormeli laiusega siis kuivõrd mõnus sellise äkilise mootoriga sõita oleks? Minuarust on mini niisamagi kerge. Pealegi on auto puhul vist üle ja alajuhitavus ka veel faktoriks.
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MinuMini » 08 Juul 2008, 21:42

teema vast ikke pigem rooste vastu võitlemise poole pealt kuum mitte nii väga drag racingu poole päält arvan mina. ja samas see hind pole ka just teab mis kirves, ise sellist juppi nii odavalt valmis ei teeks :(
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 10 Juul 2008, 15:43

retro kirjutas:Kas sa ei arva et kui ees otsas eriti mingit raskust ei ole ja rehvid ei ole ka teab mis vormeli laiusega siis kuivõrd mõnus sellise äkilise mootoriga sõita oleks? Minuarust on mini niisamagi kerge. Pealegi on auto puhul vist üle ja alajuhitavus ka veel faktoriks.
Sorri MinuMini - ma ikka jätkan lisandunud teemal.
Ei pea nii raske jalaga pedaalile astuma. :)
Suurem osa UK-s Mini liigas sõitvad ringraja autod on ÜLENI klaas- või süsinikplastist kerega. Juhitavuse halvendamiseks? Tõsi, rehvid on vähe teistsugused kui tänavaautodel, kuid tõsiseid probleeme laia "papuga" ei lahenda (kui siis ainult juhi enesehinnangu osas).
Ma usun, et sa näed tonti seal, kus teda pole.
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 29 Sept 2008, 11:50

Ehh kas see on see koht kus olid praktikal?
Kui jah siis äkki annaks kuidagi orgunnida see nina maarjamaale Sinu kaudu!?!
Jään huviga ootama vastust :!:
Ps! mina läksin sellest kapotijamast põlema tõesti kodanik r. ooste pärast :D
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 29 Sept 2008, 21:58

Hei - Hei !

Jah seda ninakest müüakse seal kus mina praktikal olin. Kui tahad siis võin neilt küsida ,et mis see Eestisse saatmine maksma võib minna jne...
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 30 Sept 2008, 09:29

mikk kirjutas:
retro kirjutas:Kas sa ei arva et kui ees otsas eriti mingit raskust ei ole ja rehvid ei ole ka teab mis vormeli laiusega siis kuivõrd mõnus sellise äkilise mootoriga sõita oleks? Minuarust on mini niisamagi kerge. Pealegi on auto puhul vist üle ja alajuhitavus ka veel faktoriks.
Sorri MinuMini - ma ikka jätkan lisandunud teemal.
Ei pea nii raske jalaga pedaalile astuma. :)
Suurem osa UK-s Mini liigas sõitvad ringraja autod on ÜLENI klaas- või süsinikplastist kerega. Juhitavuse halvendamiseks? Tõsi, rehvid on vähe teistsugused kui tänavaautodel, kuid tõsiseid probleeme laia "papuga" ei lahenda (kui siis ainult juhi enesehinnangu osas).
Ma usun, et sa näed tonti seal, kus teda pole.
Ei viitsi siin sellel teemal edasi vaielda, kes tahab plastikust autot see tehku kes ei see ei.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 30 Sept 2008, 09:34

Kristjanile

Ole kena ja uuri jah mis hinnaga see meile tulla võib, kui hind üle mõistuse pole olen ka sellest huvitatud.
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Okt 2008, 11:58

Ahoi !

Kirjutasin, tuli lakooniline vastus :)
we can supply those for £200 plus shipping
chris
Ma tean , et nemad kasutavad erinevaid kullerfirmasid , et omad kaubad kohale viia. Loomulikult võib lasta neil uurida palju see postikulu tuleks aga ilmselt on targem ise vaadata , et kas äkki saab kuskilt mõne hea pakkumise. Iseenesest on ju asi kerge... lihtsalt suurte mõõtmetega.

Teine variant on see , et kui tõesti MiniBox'i mehed ( loe: uku ) Inglismaale lähevad siis ehk toovad ära.

Iseenesest hind - 4000kr.- on ju väga mõistlik. Plekist sama asi kokku panna tuleb vist isegi kallim.

Aga eks andke teada , et kes huvitatud on... kui mitu tellida siis ehk kaupleb tsipa odavamaks.

Siin väike näide sellest mis plekid maksavad:
http://ladu24.ee/et/ladu1/244/17,0
Vasta