Kapott

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 30 Jaan 2009, 10:36

Ei toonud seda nina ära, näe eneselgi hakkas rahast kahju, 5000.- üksi tellides on minujaoks ikka paras suur raha;) Kolasin kuuri all ja leidsin "uniku" uusi plekke ja otsustasin siiski teha see flipfrint plekist, ennast veenan sellega, et eks see plekk ole vähe tugevam ja stabiilsem kui plastik.
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 03 Veebr 2009, 21:36

Jaan kirjutas:Ei toonud seda nina ära, näe eneselgi hakkas rahast kahju, 5000.- üksi tellides on minujaoks ikka paras suur raha;) Kolasin kuuri all ja leidsin "uniku" uusi plekke ja otsustasin siiski teha see flipfrint plekist, ennast veenan sellega, et eks see plekk ole vähe tugevam ja stabiilsem kui plastik.
Ok! Aga sa rääkisid et sul miski sõber, kes analoogse asjaga tegeleb???
Sealt siiski ei orgunni? Mul endal majanduse jahtudes tekkis suur tahtmine ise oma kätega miskit ära teha :D Kuna mul nii või naa plekid peetis siis ma eriti isegi ei paanitse vormi võtmise eesmärgil nina määrida, samas on ilm praegu liiga külm ,et miskitki mõistlikku looma hakata ( olen teinud selliseid väiksemaid asju kunagi noorena kulmud, tulede prillid, enda auto esi/taga pampri ja settekaevu ;) seda viimast küll igalti aidates samas ninapidi epos ) Aga nii kui ilmad lubama hakkavad sebin arvatavasti Kiili paaditehasest liimi ja matti ning Teeme ära raames vaatan mis saab :)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 04 Veebr 2009, 08:45

tito santuario kirjutas:Aga nii kui ilmad lubama hakkavad sebin arvatavasti Kiili paaditehasest liimi ja matti ning Teeme ära raames vaatan mis saab :)
"Kiili paaditehas" mullegi tuttav asi.Samamoodi kunagi tulede kulme mätsinud jms mätsinud nende klaasriidest ja vaigust :D
Elasin 20 aastat nende praegusest asukohast 500m kaugusel.
Cooper Sport
Vasta