Rattamutrid

mart

Postitus Postitas mart » 20 Nov 2005, 01:05

Aga oled sa täheldanud, enda vanal mustal või praegu clubmanil et hakkavad nagu ümmarguseks minema? Või raske lahti keerata?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 20 Nov 2005, 17:24

No rattapolte ei tohigi nagu väga lihtne lahti keerata olla - muidu pudenevad ise küljest. Aga ümmarguseks vm taolist jama ei ole küll täheldanud. Millest selline küsimus?
Kjugandi

Rattamutrid

Postitus Postitas Kjugandi » 30 Mai 2007, 01:39

Ei hakanud uut teemat tegema.


Hakkasin Minispordist tellima endale rattamutreid ja vaatasin, et sealt saab mitut erinevat tüüpi: GB, Rover original, Minilite jne. Mini Manias olid veel ka näitaks uuemale Cooperile mingite eriliste seibidega ja paljud teised. Nüüd ongi probleem, et ei tea, millist valida.

Keegi äkki oskab aidata, milliseid mutreid valida 98 aasta Roverile?

Kadri
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 30 Mai 2007, 13:15

Mina paneksin panuse nende peale!

http://www.minisport.com/classic-mini-s ... oduct.html

Head odavad ka :)

Need lähevad kindlasti kui nad on orig. roverid ja sul on orig veljed. Mis sul minu meelest on !

Aga sa võid neile ju ka kirjutada , et mis mulle sobib ja saata oma velgedest pildi!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 31 Mai 2007, 15:43

Mina neid ei soovitaks. Hoiaks eemale lausa. Neil on peal plekist kroomitud katted, mis nad õigesse mõõtu viivad. Plekk aga ei pea eriti vastu kinni-lahti kruttimisele. Ja kui see ära kukub, et saa mutrit enam eriti kuidagi lahti.
Küsi Einolt - ta toob sulle Minitronist ühed popid mutrid, mida kasutavad päris paljud.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 31 Mai 2007, 17:52

Mina sain omale samuti Einolt valuvelgede mutrid ja olen rahul......
mart

Re: Rattamutrid

Postitus Postitas mart » 10 Juul 2007, 18:34

Katu kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema.


Hakkasin Minispordist tellima endale rattamutreid ja vaatasin, et sealt saab mitut erinevat tüüpi: GB, Rover original, Minilite jne. Mini Manias olid veel ka näitaks uuemale Cooperile mingite eriliste seibidega ja paljud teised. Nüüd ongi probleem, et ei tea, millist valida.

Keegi äkki oskab aidata, milliseid mutreid valida 98 aasta Roverile?

Kadri
Teema vist juba vana, aga ära neid kindlasti osta! Minul läksid pooled ümmarguseks. Ja lahtikeeramisega oli probleeme.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Vargamutri keerme suurus?

Postitus Postitas Oliver » 18 Nov 2009, 14:33

Kas keegi teab mis on vargamutri keerme suurus?

http://www.vianor.ee leidsin uued vargamutrid, kuid sealt tuligi küsimus, et mis on keerme suurus.

Hetkel on sellised : http://www.ukclassicparts.com/products/ ... ut-kit.asp , kuid kahjuks läksid 2 tk omadega õhtale.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 18 Nov 2009, 16:28

Ma ei tea kas Minile on vargamutreid vaja. Ma arvan , et 12´ Minilite velgedele küll mingit turgu ei eksisteeri. Vaevalt velgi lihtsalt huligaansusest varastamas käiakse.

Varga mutritega on veel see jama , et kui võti ära kaob või pea maha tuleb siis ainuke reaalne võimalus kätte saada on sinna mingi junn külge keevitada.

Keeret saab põhimõtteliselt keerme kammiga mõõta ka. Ma ei tea kas neil seal vianoris need olemas on. Muidugi on variant võtta mutter kaasa ja vaadata kuhu ta peale sobib.
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margo » 19 Nov 2009, 12:47

Päevast,

Ma pakuks endiselt 3/8 tolli UNF keermemõõtu.

Vähemalt loen mina selle siit kuulutusest välja:
http://www.ukclassicparts.com/products/ ... ut-set.asp
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver » 23 Nov 2009, 15:55

3/8 tolli UNF keermemõõt olid õiged.
3/8x24 võti 17
Vasta