Armatuurlaud

90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Armatuurlaud

Postitus Postitas 90Deville » 25 Juun 2012, 20:29

Väga ilus sisu!
Armatuurlaua kohapealt, kirjuta neile seapeetidele, et tahad raha kohe tagasi saada sest nad pole midagi sulle saatnud, siis hakkavad liigutama.
Tundub senini ainus toimiv praktika olevat klounide kuningriigiga asjade ajamisel.
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 43
Liitunud: 17 Juun 2010, 15:00
Asukoht: Tallinn/Võru

Re: Armatuurlaud

Postitus Postitas Tarmo » 25 Juun 2012, 21:40

Kirjutasingi nädal tagasi ja vastus tuli üllatavalt kiirelt, aga ma arvan, et nad alles siis ärkasid. See oli kohe kirjas, et laos pole ja pidi minema kuni 5 päeva, et sinna jõuaks. Tuli vabanduskiri ja lubasid anda parima, et asi kiirelt kohale saaks, nüüd nädal möödas ja pole veel tulnud kinnitust, et oleks teel. Mõtlesin küsida discount'i järgmiste juppide pealt (päiksesirmid ja nende kinnitused), kuigi neil pisut kallimad, kui teisel müüjal, samas 10€ odavam tk, kui Minitronis ja transport 0,01 £. Tellisin Minisport.com-ist, Minispears'is polnud sellist ja seal lisanduks ka transport. Aga võib-olla transporti sellepärast ei lisandu, et nad ei transpordigi mulle seda :)

Ja sisuga olen ise ka väga rahul, lihtsalt istusin 5 min autos ja nautisin olemist. See hele toon ongi muide selline nagu paistab ehk elevandiluu, mitte valge, nagu ka katus.

Kui hästi läheb, jõuan ikka suvepäevadele ka sellega, hetkel küsimärgi all, sest plaanis sel ajal poissmeeste pidu ja siis 07.07 juba pulma sellega (enda omasse). Ja ilmselt ilma paneelita :D
Vasta