Ei saa paaki tagasi

Vasta
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Ei saa paaki tagasi

Postitus Postitas Mehis » 25 Juun 2008, 20:56

Vot selline kummaline juhus siis et ei saa nii lihtsat asja nagu bensiini paaki oma kohale enam tagasi. Ära olin küll kõva mees kangutama... Kõik kellega olen rääkinud ütlevad et pole seal midagi keerulist peaks tagasi minema nagu niuhti aga minul ei lähe. Aru ma ei saa. Kas keegi oskab head nõu jagada, Haynese piiblis polnud ka midagi tarka selle kohta.
Manused
Kõigepealt  ära võttes kukkus justkui paagi tagant selline kiilukujuline asi, kuhu see täpsemalt peab minema ja mis on selle ülesanne?
Kõigepealt ära võttes kukkus justkui paagi tagant selline kiilukujuline asi, kuhu see täpsemalt peab minema ja mis on selle ülesanne?
Image_4.jpg (63.47 KiB) Vaadatud 18979 korda
Paak ise selline, neid on ka vist erinevate suurustega. Probleem ongi selles et välimine valtsi koht jääb luugi sulgemisel ette aga edasi-sügavamale paak ka nagu ei lähe...
Paak ise selline, neid on ka vist erinevate suurustega. Probleem ongi selles et välimine valtsi koht jääb luugi sulgemisel ette aga edasi-sügavamale paak ka nagu ei lähe...
Image_6.jpg (36 KiB) Vaadatud 18979 korda
Ja veel mis on selle u-karbiku funktsioon, kuidagi seotud äkki selle kiiluga?
Ja veel mis on selle u-karbiku funktsioon, kuidagi seotud äkki selle kiiluga?
Image_2.jpg (37.31 KiB) Vaadatud 18979 korda
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MinuMini » 26 Juun 2008, 18:01

hiljuti just sai paaki näpitud kuid erilisi probleeme tagasipanekuga küll polnd.
proovi paki veits risti hoida ja korgi koht ikka kerest läbi pärast lükata. a see kiilukujuline asi on meie omal tungrauaga ühes kotis seega arvatavasti ta kuskile tungi teemasse kuulub. ise ei ole vaevund pead selle pääle vaevama las olla kui on :D
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 26 Juun 2008, 18:27

No jah mul polnudki autoga tungrauda kaasas, hea seegi et see kiil kusagile sinna paagi külge ei käi sest ei suutnud leida pagassis kohta sellele kuhu see torgata.
Vasta