gunn: Punk Mini 89

Lood meist ja minidest
Vasta
Kasutaja avatar
gunn
Postitusi: 21
Liitunud: 14 Nov 2012, 22:19

gunn: Punk Mini 89

Postitus Postitas gunn » 21 Veebr 2013, 16:23

Võiks öelda, et asjaolude kokkulangemisel registreerisin 16.11.12 enda nimele klassikalise Mini. Ja oh seda rõõmu :D
Teh passis kirjas:
Esmane reg: 22.03.1989
Esmane reg Eestis: 15.08.2008
Mark: ROVER,
Kaubanduslik nimetus: MINI
Sõiduki värv: MUST
Kere tüüp: KUPEE
Töömaht cm3: 986
Võimsus KW: 30
..ja teisi andmeid teate isegi ;)

Seisukord ei olnud tal juba ostes kiita. Oli roostet, pidurid jäid peale jne. Ühesõnaga, kõik see mis juhtub sõidukiga mis 2 aastat väljas seisab. Pidurid on nüüd kõik uued ja muidu üritan ka Minit tehniliselt igati korras hoida, liikluses ei tohi ju ohtlik olla. Aga selle asemel, et kurvast välmisest häirida lasta, tegin selle veel "hullemaks" :D

Pilt


Kuna olen elus mitmeid projekte teinud (näiteks: http://www.fordtaunus.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=465 ) siis ei ostnud ma teadlikult jälle ühte autot omale garaazi seisma, vaid igapäevaseks liikumisvahendiks. Peale ostu lõin siis Miniklubi foorumi lahti ja selgus, et see talv ei saa mul kerge olema :D Enamusi probleeme te teate isegi :D aga näiteks Miniga Tallinna löökauku kukkumine annab annab end aeriti valusalt tunda. Ja siis eile hommikul joonistasingi ühe naljapildi, panin FB-sse üles ...aga see sai internetis üllatavalt populaarseks :shock: http://www.ohtuleht.ee/510910#

Ja kohe kindlasti pean eraldi tänud ütlema Einole ja muidugi ka teistele Miniklubi liikmetele kes vajalike varuosade hankimisega abiks on olnud. Tuhat tänu!! ...ja sellest jääb veel väheks ;)

Hetkel ei ole ma veel kindel, et ma Miniklubi täieõiguslikuks liikmeks astun, sest kardan, et suvistest suurüritustes ma osa võtta ei saa (kui te just kuupäeva ei muuda;) ja kahjuks olen veel seotud taunuste, moto, paadi jne klubidega. Aga talvistel toredatel söömadel üritan kohal olla;)


Gunnar tervitab!
Viimati muutis gunn, 25 Mär 2013, 16:43, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 43
Liitunud: 17 Juun 2010, 15:00
Asukoht: Tallinn/Võru

Re: gunn Mini 89

Postitus Postitas Tarmo » 23 Veebr 2013, 19:18

Kas see on see Mini, mis oli Pärnu kandis müügis?
Kasutaja avatar
gunn
Postitusi: 21
Liitunud: 14 Nov 2012, 22:19

Re: gunn Mini 89

Postitus Postitas gunn » 24 Veebr 2013, 13:48

Tarmo kirjutas:Kas see on see Mini, mis oli Pärnu kandis müügis?
Täpselt nii:-)
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 43
Liitunud: 17 Juun 2010, 15:00
Asukoht: Tallinn/Võru

Re: gunn Mini 89

Postitus Postitas Tarmo » 27 Veebr 2013, 20:41

Tahtsime ka seda Mini osata, et sellele ümber tõsta teise Mini ümberkujundamisest ülejäävad vidinad, aga jäime 1 päeva hiljaks. Täna leidsin selle auto asukoha ka üles :) Asus väga lähedal sellele Minile, millelt asju üle hakkab jääma. Kui oled huvitatud, siis on pakkuda 12" originaal valuveljed ja beež nahksisu.
Kasutaja avatar
gunn
Postitusi: 21
Liitunud: 14 Nov 2012, 22:19

Re: gunn Mini 89

Postitus Postitas gunn » 28 Veebr 2013, 11:26

Tarmo kirjutas:Tahtsime ka seda Mini osata, et sellele ümber tõsta teise Mini ümberkujundamisest ülejäävad vidinad, aga jäime 1 päeva hiljaks. Täna leidsin selle auto asukoha ka üles :) Asus väga lähedal sellele Minile, millelt asju üle hakkab jääma. Kui oled huvitatud, siis on pakkuda 12" originaal valuveljed ja beež nahksisu.
No vot, nyyd ei teagi, et kas ma ikka pidin just sellel päeval pärnu minema:) Oleks päev hiljem läinud, ei oleks mul verd, higi, pisaraid ...ja rõõmu :D
Aga sisule viskaks pilgu peale kyll ;) ps
Kasutaja avatar
gunn
Postitusi: 21
Liitunud: 14 Nov 2012, 22:19

Re: gunn Punk Mini 89

Postitus Postitas gunn » 25 Mär 2013, 16:43

Veits uutest tegemistest, mille tulemusena eemaldasin minilt "100% BMW vaba" klepsu :D
Töölepingu lõpetas salongi ventilaatori mootor, uut võtta ei olnud ja sõita jube külm, siis lahendasin asja järgmiselt. Välimuselt tundus sobivat kliimaga bmw E34 mootor ja lammaris küsiti selle eest 40 euri. Seda siis koos lülitite, ning selle vidinaga mis annab mootorile 4 erinevat kiirust. Veidi nikerdamist, suhteliselt millimeetrite värk, aga puhub nii mis hirmus :)

Teostus jäi esialgu suht kähkukas. Plaan millalgi suuremate õhuavadega keskmine konsool teha. Las läheb väljas soojemaks :D

Veel pilte

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: gunn: Punk Mini 89

Postitus Postitas 90Deville » 25 Mär 2013, 17:21

Väga tervitatav on näha et mees suudab ise möelda ja asju lahendada :D
Ilmselt sai parem kui varem, ma kahtlustan.
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
gunn
Postitusi: 21
Liitunud: 14 Nov 2012, 22:19

Re: gunn: Punk Mini 89

Postitus Postitas gunn » 27 Mär 2013, 16:11

90Deville kirjutas:Väga tervitatav on näha et mees suudab ise möelda ja asju lahendada :D
Ilmselt sai parem kui varem, ma kahtlustan.
Sai kohe väga hea ja päris mõnus on nüüd sooja autoga sõita:)
Aga kui hakkate samat teemat aretama, siis soovitan alla serva veidi suurem vahe jätta, ehk siis mootori originaal kinnituse keskmist auku veidi lõigata, et bemmi mootor saaks rohkem üles tõsta. Samas, ette klaasile puhub ikkagi olematu kogus õhku. Esialgu puhastan torustiku, aga võimalik ehitan kogu klaasile puhuva osa ümber. Tahaks teha nii, et talvel külgedelt ei puhuks ainult jääkülma õhku :)
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: gunn: Punk Mini 89

Postitus Postitas eero » 02 Apr 2013, 12:06

No heureka! Väga hea! Ma ise olen oma puhurmootoriga käinud paaris kohas - kõik laiutavad käsi, pole näinud sellist varem. Õnneks on väike hooldus minu oma seni töös hoidnud, aga lärmab koledalt. Aga nüüd sobiv mootorimudel teada. Tänud tänud!
with a mini (in pieces!)
Vasta