M:Mini pildid lõpuks üleval

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 31 Dets 2001, 13:43

kui auto veel alles siis palun saada väike ülevaade autost koos hinna ja piltidega aadressile:

indrek (at) vihmapuu (punkt) ee

tänan.
kaspar69

M:Mini pildid lõpuks üleval

Postitus Postitas kaspar69 » 11 Jaan 2005, 11:55

Vaadata saab aadressil http://pilt.ee/rohesilmne Huvi korral saadan pilte juurde. Minil nüüd allahindlus. kui huvi siis kirjuta! Pildi vaatamiseks kliki vasakul serval Minu pildid.
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 13 Jaan 2005, 13:17

Heips,

kas piltidel olevad veljed on 13" ja 4×100 poldiringiga? Kas neil on poldiavad piklikuks tehtud?

terv
kullokas@väga_sarnased_veljed_garaazis
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 15 Jaan 2005, 17:17

Terv sullegi minisõber, ei need veljed on ümber puuritud! Kahjuks ei tea mis mõõduga need ennem olid ,kuid üks tark säga ütles ,et need on ju zigulli veljed :lol:
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 16 Jaan 2005, 00:04

Selge, siis ikkagi ümber tehtud. Velg ise on vana Opel, kui täpne olla.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Jaan 2005, 12:05

Ei pea nüüd kohe nii karmilt, et "oopeli omad" ... Ka eestis on virmasid, kes teevad ükstaspuha missugusele massinale sobivas mõõdus rattad alla. Küsi ainult. Siingi foorumis on käsitletud näiteks Türil asuvat töökoda nimega Mewitep.
Mina olen säänseid velgi mitmetel masinatel all näind. Mõni opel ilmselt ka nende hulgas.
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 17 Jaan 2005, 12:31

Miks siis kohe "karmilt"? (Opeli) originaalvaluvelg pole küll asi, mida häbenema või halvaks pidama peaks. Nagu ütlesin, endalgi sellised – suht kerged ja korralikud kusjuures.
Kunagi olen Mazdale ka Petsil/Mewitwpil lasknud veljed teha. Vähe kaalukad olid, aga virisemiseks küll põhjust ei leia...
Parimat,
kullokas
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Jaan 2005, 15:13

Ei midagi "karmi". Lihtsalt mulle on mulje jäänud et üldiselt on väga vähe automarke, veel vähem mudeleid, millele saaks omistada kindlaid velgi. Uuematel autodel küll. Vanematel pigem mitte. Sestap ei tahtnud ma äste uskuda, et need just Opelile omased rattad on. Et olen ka muid autosid nendel veeremas näinud.
Lisaks ei armasta ma emotikone. Vahest ikka. Aga mu eelmises sõnumis oleks võinud alguses olla selline nägu :D Oleks ehk arusaadavam olnud.
Kuidas su kuldmuna muidu veereb? Või kas üldse praegu?
Vasta