otsin MINI

Osta, müü & vaheta!
Vasta
krisata

otsin MINI

Postitus Postitas krisata » 14 Nov 2005, 09:14

Soovin omale väikest sõpra MINI osta ja arvasin et see oleks kõige õigem koht minu ostingute alustamiseks. Kuna eesti ei ole minidele erilist turgu siis äkki saan siit foorumist abi. Hetkel ei oskagi miskeid erilisi kriteeriume välja tuua milline auto peaks olema, vaataksin KÕIK nii vanemad kui ka uuemad pakkumised üle. Pakkumisi ootan kas siia foorumisse või aadressile: poolakese@hotmail.com

LASKE MUL TEHA OMA UNISTUS REAALSEKS...
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 14 Nov 2005, 11:39

Täna hommikul astus järve auto kaubandusvõrkkude juures minu juurde üks eesti keelt kõnelev somm ja ütles, et temal sama auto ning, ta tahaks seda maha müüa. võta temaga ühendust. Jorma Helenius
51 58 999 jorma@jth.ee

Auto kohta ei tea ma mitte kui midagi, uuri, saad targemaks.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
marti85
Postitusi: 68
Liitunud: 06 Juul 2004, 16:23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

mini

Postitus Postitas marti85 » 15 Nov 2005, 16:27

ma olen ka kaalunud oma mini müüki. (kuigi ma pole veel päris kindel selles). Lihtsalt kuna meie firma töömaehed käivad sageli saksas, tahaks omale sealt lasta tuua veits uuema. Auto on mul muidu Punane cooper 1,3 karbuss, pehmekatuseluugiga. Hinda ja muud värki ei osakgi praegu öelda kuna see müügi idee on veel väääga toores. Kui huvi on võin pilte saata.
kpmk

Krisata

Postitus Postitas kpmk » 16 Nov 2005, 12:39

Kindlasti olen huvitatud piltidest , pildid võid saata aadressile poolakese@hotmail.com
kpmk

kpmk

Postitus Postitas kpmk » 16 Nov 2005, 12:40

Sinu punane sõber on just selline millist olen mõelnud osta :wink:
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 08 Dets 2005, 20:23

ilus muidu sul see MINI A. le coq red kahju, et kavatsed müüa, aga hea, et sa varsti uue ostad, aga kui müüd leija ikka hea peremees oma autole siin liiduvabariigis ikka. 8)
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta