minid müügil järsku

Osta, müü & vaheta!
Kasutaja avatar
marti85
Postitusi: 68
Liitunud: 06 Juul 2004, 16:23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas marti85 » 14 Juul 2005, 16:15

esimesed kaks olid kokkutulekul ka, päris kenad masinad ostke ära.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 14 Juul 2005, 19:54

Mällole tõestas ilmselt kokukal käik ära, et see masin ei ole ikka tema jaoks. Või ei meeldind talle seltskond? Kuigi jah, ma aiman tegelikke põhjusi, aga neid siinkohal välja tooma ei hakkaks.

Selles nimekirjas ongi tegelt Mällo masin ainumas, mis viimase nädalaga lisandunud. Muud ju juba pikemat aega ootavad uut kodu.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 15 Juul 2005, 11:16

Ai-ei see on paha , ärge tehke nii inimesed. Minid on ead ja toredad ja armsad. Armastage neid , ärge müüge neid maha !
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 15 Juul 2005, 11:33

miukse mini te neist pakutavatest ostaksite?
on mõne kohta siseinfot jagada? milline neist korralikem?

nii kahju, et miku british open enam müügis pole :( nüüd oleks vist võimalus olemas ... pole veel otsustanud, kas mini on just see õige.
samas kui panna kärukonks ja teha stiilne käru mõne mädanenud mini tagumisest otsast :P:P
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 15 Juul 2005, 11:43

See käruvariant oleks väga timm!
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 15 Juul 2005, 12:29

siis saaks ikka asju ka kaasa võtta. reisule või kuhugi nii... kas minile kärukonkse on saada?

selline käru oleks tegija:

http://www.plmini.com/pictures/large/trailer-ultra1.jpg

või siuke

Pilt

U.
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 15 Juul 2005, 15:05

Kristjan kirjutas:Ai-ei see on paha , ärge tehke nii inimesed. Minid on ead ja toredad ja armsad. Armastage neid , ärge müüge neid maha !
Mis mõtet on endal hoida autot niisama roostetamas, kui äkki keegi teine on sellest huvitatud sõiduvahendina?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 30 Sept 2005, 01:59

eelmine kord jäin vastuseta, millist neist toodutest te soovitaksite (oleks soovitanud) osta? eriti huvitab see: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

või mis oleks veel praegu eestis müüdavatest ok masin (hind alla 50 000 eek)?

tavaliselt vihkan selliseid nõu küsimise teemasid, aga praegu ei oska ise midagi arvata, seepärast uurin siin...
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 30 Sept 2005, 09:25

usku kirjutas: või mis oleks veel praegu eestis müüdavatest ok masin (hind alla 50 000 eek)?
Mulle on jäänud arusaam, et Sa oled rohkem nikerdaja, seega milleks siis osta müügiks tehtud isendit, selleasemel, et osta odavamalt ja teha ise/lasta teha isend oma maitse järgi korda? Summa peaks olema mõlemal juhul võrdne?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 30 Sept 2005, 09:58

ksuuk kirjutas:
usku kirjutas: või mis oleks veel praegu eestis müüdavatest ok masin (hind alla 50 000 eek)?
Mulle on jäänud arusaam, et Sa oled rohkem nikerdaja, seega milleks siis osta müügiks tehtud isendit, selleasemel, et osta odavamalt ja teha ise/lasta teha isend oma maitse järgi korda? Summa peaks olema mõlemal juhul võrdne?
nikerdamisega on nii, et selle võimalused on Tallinnas, kus päris kodu on, Tartus pole kohta ja aega ka - kool nõuab oma. ja samas on mul vaja igapäevasõidukit, nokitsemiseks on Allegro... ja korda tehtud isendil on veel see plus, et kui mul peaks tekkima kunagi soov teda enda järgi ümber teha, siis on osa tööd juba ette ära tehtud :) (aga vb ka vastupidi olla).
Viimati muutis usku, 01 Aug 2006, 12:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 30 Sept 2005, 11:33

Mina soovitaks kiigata Saksa poolele...sellise hinnaga saab sealt juba korraliku suksu...treilaga toomine 6000.-+ 100 eur ja sa ei pea ise asjaga tegelema vaid ootad, kui auto õuel:d
Mul üks tuttav toob ja oma mini soetasin ka nii...tiba peale 20000.- maksis + treila ja veits nokitsemist....
2500 euriga on Saksas juba päris korralikke autosid.

lihtsalt üks mõte,
margus
mart

Postitus Postitas mart » 30 Sept 2005, 20:16

ksuuk kirjutas:
Kristjan kirjutas:Ai-ei see on paha , ärge tehke nii inimesed. Minid on ead ja toredad ja armsad. Armastage neid , ärge müüge neid maha !
Mis mõtet on endal hoida autot niisama roostetamas, kui äkki keegi teine on sellest huvitatud sõiduvahendina?
mis trasdilist su autol häda on , et sa sellega ei sõida?
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 30 Sept 2005, 20:49

mart kirjutas:mis trasdilist su autol häda on , et sa sellega ei sõida?
Pole viitsinud teha ülevaatust, kindlustust ega uut sumpat alla panna. Muud ei midagi. Nagu mainsin, ma vist ainus Mini omanik, kes pole Miniga meetritki sõitnud.).
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 01 Okt 2005, 10:11

ksuuk kirjutas:
mart kirjutas:mis trasdilist su autol häda on , et sa sellega ei sõida?
Pole viitsinud teha ülevaatust, kindlustust ega uut sumpat alla panna. Muud ei midagi. Nagu mainsin, ma vist ainus Mini omanik, kes pole Miniga meetritki sõitnud.).
naljakas mees :) kui mul on ükskõik milline auto, siis ma ei jaksa absoluutselt ära oodata, millal sõita saab, isegi kui tegelt ei tohiks sellisega sõita. allegro salong oli laiali, panin paku sisse ja sõitsin ikka ringi. vedrustus oli täiesti tühi, ikka sõitsin ringi (karter 5 cm maapinnast) :) räägi, kuidas sa suudad sõitmise soovile vastu panna?
Vasta