O: tahhomeeter

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

O: tahhomeeter

Postitus Postitas eero » 16 Juun 2014, 21:54

Nõndaks - suutsin omal tahho ära lõhkuda. Äkki on kellelgi imekombel üle või on kusagil mujal näinud müügis.

Tootekood: YAE10013

Vaja siis sellist, punase noolega:
Pilt
with a mini (in pieces!)
lehol
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Apr 2014, 19:42

Re: O: tahhomeeter

Postitus Postitas lehol » 17 Juun 2014, 18:45

Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: O: tahhomeeter

Postitus Postitas eero » 17 Juun 2014, 20:47

Tänud! Eks ma hoian ise ka eBaydel jms silma peal. Selle variandiga on see häda, et nõel on valge - tahaks ikka, et kõik ühtmoodi. Ok - variant oleks ka spidokas välja vahetada, aga siis tahaks ikkagi sellist, mis km/h. Ja eelistaks punaseid nõelakesi, mis mu uutel valgetel taustadel paremini silma võiksid paista.

Saksa eBays on üks täpselt nagu vaja, aga selle eest koos transpordiga küsitakse lausa €160. Kui mul muud lõpuks üle ei jää, siis... Saab siis ka varuks ülejäänud instumentika, äkki polegi paha kui see igaks juhuks riiulist võtta.

Seniks üks sõjaplaan veel on - tahho plaadi peal oli miski trimmer, mõtlesin kas prooviks seda kruttida äkki. Sest hakkasin mõtlema, et tahho on ju üsna täpne asjandus, seega peab nõel üsna täpselt paika timmitud olema ja ka tilgake liimi muudab kaalu ja seega ka nõela liikumist. Seega proovin seda trimmerit, äkki näkkab. Samas on mul natuke kahtlusi, sest mingil määral võiks see nõel mul ikkagi juba praegu liikuda, kasvõi võbeleda siis, aga ei, paigal kui sõdur vahipostil.
with a mini (in pieces!)
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: O: tahhomeeter

Postitus Postitas 90Deville » 17 Juun 2014, 21:00

Kas minil tahokas saab signaali genekast vöi jagajast? Ehk pole üldse näidiku viga.
Krt ma ei mäleta millised kellad mul omal olid, peab ehk mingeid kaste läbi tuhlama hakkama kui sa mujalt ei saa.
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: O: tahhomeeter

Postitus Postitas eero » 17 Juun 2014, 23:07

Jagajast. Ja skeemi järgi saab ka aju samast juhtmest infot, ning mootor käib ilusasti, seega ütleks ikka, et juhtmega kõik õige. Aga eks ma võiks ju oma aparaadiga üle mõõte mis aju arvab, ei teagi miks pole seda veel teinud.
with a mini (in pieces!)
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: O: tahhomeeter

Postitus Postitas eero » 23 Juun 2014, 21:56

Hetkel teema lõpp: sain tahhoka rahuldavalt käima - http://www.miniklubi.com/foorum/viewtop ... 871#p16871
with a mini (in pieces!)
Vasta