O: 96- paisupaagi

Osta, müü & vaheta!
Vasta
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

O: 96- paisupaagi

Postitus Postitas 90Deville » 27 Juul 2010, 14:43

Eks see saab üks longshot olema, a igaksjuhuks tegin ikka teema ära.
Äkki kogemata mingitel segastel asjaoludel on kellelgi vedelemas mini jahutusvedeliku paisupaak, siis 96-2000 mudelile, millel radikas ees on mitte küljepeal.
Ei pea olema uus, piisab kui terve on. Korkigi pole vaja.
Badass@email.ee
53473736
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Re: O: 96- paisupaagi

Postitus Postitas usku » 30 Juul 2010, 00:51

mul on möningad allegrodelt. Missugust täpsemalt vaja? Mul neid 3 eri kujuga
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: O: 96- paisupaagi

Postitus Postitas 90Deville » 30 Juul 2010, 09:33

http://www.plminishop.com/shop.php?action=full&id=1696

Ootan veel ära kuni minitronis puhkus löpeb ja sealt miski hinna teada saab, nimelt sealt p&lminist on selle transa miskipärast jöle kirves, ehkki asi on väike ja ei kaalu miskit.

Sellina ta on. Pookisin praegu ajutiselt miski oopelkotleti oma sinna, niikauaks kui originaali saab.
Allegro oma ma kardan et ei sobi, sest vanadel autodel polnud survestatud süsteem niimoodi, ka enne 96 tehtud minid olid teise süsteemiga.
Aga tänud pakkumast ikka!

Edit: Nüüd ka soome hind teada ja jääb ära, 1k miski sitase plasttopsi eest ei hakka ma kunagi maksma, ega ma Marsilt pärit pole :lol:
Uurisin vahepeal ka rootsist romulast ja seal maksab see igati möistlikud 250.-eeki, ilmselt tuleb sealt ka vötta.
Täna aga vötsin kätte paagi, jootekolbi ja tüki plastmassi ning parandasin enda oma ära, niiet ilmselt langeb vajadus möneks ajaks ära üldse. Mul oli nimelt see peenike ülevoolutoru ära murdunud, nüüd sain ta nii kövasti tagasi et ise ei suutnud ära murda igatahes.
Ja üldteadmiseks, enamustele autodele maksab nimetet topsik uuest peast alla 200.-eegu, niiet ma ei näe mingit pöhjust viiekordset hinda maksta lihtsalt selle eest et asi minile külge peaks istuma :)
Peace ja teema lukku!
Üksiku Riley Elfi klubi
Vasta