O: šarniiri otsa

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

O: šarniiri otsa

Postitus Postitas ranno » 31 Mär 2005, 10:19

Ma pole autotärminites väga tugev, aga kui ma õieti mäletan, siis sügisesel ülevaatusel kästi mul ära vahetada šarniiri ots e. see munakas seal otsas. Kui ei eksi siis kokkutulekul keegi mainis, et tal neid on...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 31 Mär 2005, 20:13

See keegi mainis hoopis et tal on need ära vaja vahetada. Ja tellis omale Salome'st. Ja pani Harri garaažis üleeile need peale.
Koos rooliotstega ca 1000 kr.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 01 Apr 2005, 15:56

Oki, selge pilt :)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Apr 2005, 13:57

Teadmiseks et see on üksjagu kehv töö. Üks šarniiride lahtivõtmiseks mõeldud riist on selleks lausa hädatarvilik. Harri oma maksis ca 150 kr. Aga kokku hoiad hulga närve ja suuuuure hulga aega.
Lisaks veel. Kui vahetama hakkad, pane kohe peale kogu see komplekt, mis sulle karbis kaasa tuleb. Alusklambrid kaasa arvatud. Isegi kui vanad tunduvad olema täitsa OK, on lihtsam need niplid kohe lahti keerata ja see vana jubin maha võtta, sest tulemus võib olla väga erinev. NB! Maha võetud vanad komplektid hoia esialgu alles, sest sealt võib üht-teist vaja minna.
Timmimine, et kui palju alusseibe panna, et rool kergelt jookseks aga samas ei loksuks, on vast kõige aeganõudvam. Või siis ka tüütum, sest see ei tähenda muud kui et asi kokku, proov. Kui ei sobi - lahti tagasi, suurendad või vähendad seibide arvu, jälle kokku. Proov jne. ...
Jõudu sulle igatahes!

PS tartus lubas üks mees mulle selle töö ära teha - 250 kr šarniir. Neid on kokku 4. Mina otsustasin ise teha.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 05 Apr 2005, 08:53

Töö on mul eelmisest suvest tuttav :) Sai ju kõike lammutatud.. Tööriistana mõtled sa seda mingit "kahvlit" mida ma ise kasutasin ja kõveraks väänasin..??
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Apr 2005, 10:39

Kahvel ei ole nii hea. Odavam aga ei ole nii hea.

Selline töötab väga hästi.

Pilt
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 05 Apr 2005, 12:07

Ja nagu eelnevast postitusest aru sain maksab analoogiline asi vaid 150.-? Hm.., ja kus müüakse? Kõikides autojupi poodides?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Apr 2005, 18:55

üüüäää
Hea küsimus. Meie leidsime sellise asja Falleroon'ist. Tartus. Jaama tänaval. Mai usu et tegemist mingi defitsiitse kaubaga oleks.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 06 Apr 2005, 08:15

Kuulge vennad mul sama probla sarniirid vist läbi AGA võibolla klapime kui keegi läheb soomest tooma ?! ET SIIS PALUN ANDKE TEADA KUI KEEGI LÄHEB PÕTRA OKI :wink:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Apr 2005, 19:35

uuri ennemb välja mis hinnad seal on. Salome-s oli valida mitme firma vahel ja hinnad mu arvates täitsa ok. Kas on mõtet soomest ostma minna? Sõiduraha ka veel juurde.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 08 Apr 2005, 15:38

Ja Ja seal Salomes pole mitte kui halligi VOT.Kui tahtsin tellida siis vastati selle peale , et 3 nädalat läheb aega ja inglismaa hinnad lähevad ma arvan ikkagi kalliks.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 10 Apr 2005, 22:25

No siis sa oled mõne juhmi teenindaja peale sattunud lihtsalt. Mina olen kõiki asju, mida vaja on läinud, uurinud alati ka Salomest. Ja neil on olemas olnud siiamaani. Ühe erandiga - tagumistele trummelpidurile ei olnud neil klotse/patju (kuidasiganes neid nimetada). Aga kõik sõltub konkreetsest tegelasest, kellega sa räägid. Harri võib sulle kinnitada, et säänseid mehi on palju, kes lihtsalt ei viitsi tegeleda mingite väikeste autode jms. Vaatab esimesest kataloogist, mis leti peal seisab ja kui seal pole siis rohkem ei tegele.

Ühesõnaga Salomes on igati korralik valik olemas. Proovi näiteks lihtsalt kontrolli mõttes kirjutada nende Tartu kontorisse üks e-mail hinnapäringuga.

Sa väidad muu hulgas, et tellimus võib kalliks minna, sest asjad tulevad Inglismaalt. Mis sa arvad, kust soomlased omad asjad saavad? Pealegi olen ma seda korduvalt ennegi rääkinud - mina tean üsna mitut soomlast, kes tellivad oma asjad MiniSpares.com kaudu, sest isegi postituskulud ise kinni makstes tuleb see odavam kui Minitronist. Pealegi ei maksa sa Salomest tellides mingit eraldi rida "transport". Sulle öeldakse hind ja aeg millal asi kohale jõuab. Minul on siiani vaid positiivsed kogemused.
Kasutaja avatar
marti85
Postitusi: 68
Liitunud: 06 Juul 2004, 16:23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas marti85 » 05 Juun 2005, 20:33

Täna vahetasin esimesi piduriklotse ja avastasin oma meelehärmiks, et alumine sarniir on täiesti kulunud. Uurisin siis seda imevidinat ühelt ja teiselt poolt aga ei saanud pihta mis ime moodi seda üldse vahetada saab. Kas asendatakse ainult munakas?

Panin selle pingealla ja üritasin siis haamriga koonuse otsast lahti taguda, ei liigu üldse. Kas kellegil tallinas on ka seda tööriista millega sarniiriotsa lahti saab , Näiteks Rannol? Ja palju maksab see sarniiri ots ligikaudu? Ja kas sellel on ka mingisugused reguleerimis seibid nagu Miku mainitud rooliotsadel?
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 23 Juun 2005, 23:01

mikk kirjutas:Timmimine, et kui palju alusseibe panna, et rool kergelt jookseks aga samas ei loksuks, on vast kõige aeganõudvam. Või siis ka tüütum, sest see ei tähenda muud kui et asi kokku, proov. Kui ei sobi - lahti tagasi, suurendad või vähendad seibide arvu, jälle kokku.
Oot, mis seibidest juttu on? Kuskohas need on?
Vasta