Naljakatest juhtumitest Minidega

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Naljakatest juhtumitest Minidega

Postitus Postitas Harri » 28 Veebr 2005, 13:06

Et meite kodukas oleks värvikam ja vaheldusrikkam....Võiks teha eraldi koha, ( lingi a´la Minilised ), kus rahvas paneks kirja oma naljakaid kogemusi mis tulenevad erinevate eesti inimeste suhtumisest Minisse. Usun, et neid juhtumisi peaks olema ka teistel peale minu. Mõningaid enda tragikoomilisi juhtumisi kirjeldasin rubriigis "Minilised" Mis arvate :?:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Veebr 2005, 15:09

Täitsa tehtav ... kui oleks kirjutajaid!?
siil

Postitus Postitas siil » 12 Mär 2010, 16:40

Mul esimese hooga midagi teravalt koomilist ei meenu. Lihtsalt selline... üldine Miniga kaasnev muigefoon :p
Noh, seda on vist igaüks kogenud, et ei leia Mini parklast üles. Ükskord oli totaalne paanika Järve Selveri parklas.
Võtsin sellest õppust ja parkisin edaspidi mõne posti või kärude kuuri kõrvale. :D
Alto
Postitusi: 219
Liitunud: 14 Aug 2009, 12:01
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Alto » 12 Mär 2010, 17:10

Minu kogemus siis selline et seisin Tartus lasteaia ees ja üks isa koos oma lapsega tulid aiast välja ja laps küsis: "Kas see on mänguauto"? Isa: " Ei, sellisega sõitis vanasti mr Bean"
siil

Postitus Postitas siil » 13 Mär 2010, 13:42

Ajah, õigus, säärast repliiki olen ma kah ühelt lapselt kuulnud. Äkki oli sama laps? :P
Et tõsimeeli peavad seda mänguautoks.
Ja elukaaslase vanaema pidi kah ruttu pingile istuma, kui meid esimest korda sellega hoovile sisenemas nägi. Oleks pidanud vist ette hoiatama, ikkagi vanem inimene juba... :shock:
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 13 Mär 2010, 23:58

siil kirjutas:ei leia Mini parklast üles
selleks on vaja xxxl mini :) tegelt ikka tavalise suurusega mini, aga lihtsalt pildi nurk näitab teda võrreldes minu Hiacega hiiglasena.

Pilt
siil

Postitus Postitas siil » 14 Mär 2010, 11:34

Kuram. Järgmine kord Hummeriga kõrvu olles kasutame siis teist nurka. Tänud vihje eest :P

Pilt
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 14 Mär 2010, 23:44

OT:
Teile foorumi kasutajad, taustapildiks all oleval lingilt midagi.
http://cache.gawker.com/assets/images/1 ... anmini.jpg
See masin vöttis osa sellisest sarjast nagu LeMons.
an Diego Minis Aka Team Bean, Austin Mini
Until the '61 Fleetwood showed up at the Lamest Day, this '62 Mini held the title of Oldest LeMons Car Ever, which is pretty cool in itself. Placing 55th out of 95 at the Buttonwillow Histrionics, the Mr. Bean Mini took home the top prize of the race. It was built from a heap of random, rusty parts, sported 998 cubic centimeters of engine displacement, and was dwarfed by such monstrous behemoths as the Honda Civic and Mazda 323 on the race track. There's no doubt that you're looking at one of the all-time LeMons Legends here!
Veidi OT:
Aga asjast, sul Usku pidi ju Mersu buss olema, millega sa seal viimati seal käsid. :roll:
Pilt
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jet Black » 15 Mär 2010, 22:23

UK vs USA ....aga suurus pole oluline!!
Pilt
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 18 Apr 2010, 19:09

Kuna teema on naljakad juhtumised minidega siis sobib vast siia.
Nimelt täna kutsuti mind hindama ühe Riley Elfi seisukorda ja tegema hinnapakkumist keretöödele.
Pärast möningat vaatlust ja arutlemist lahenes olukord sedapidi, et ma olin sunnitud selle ära ostma :D
Kuna peremehel oli hoovis üks teine liikur mida esimesest pilgust hirmsasti endale tahtsin siis tuli välja et neid saab osta vaid paarikaupa ja nii see läks...
Niiet köik eesti elfi omanikud, vöite mulle kirjutada ja joonistada :D
siil

Postitus Postitas siil » 20 Apr 2010, 16:14

Et jätkub teema "Mini on spontaanne ost" :D
siil

Postitus Postitas siil » 22 Apr 2010, 15:42

A eile oli jälle linna asja, ja juba Sikupillis hakkas "jama" peale. Keegi kõrvalautost vajutas signaali. Viskasin ehmunult pilgu ringi, et kellele krt ma nüüd ette sõitsin. Juht aga hoopis naeratas, lehvitas ja näitas pöialt.
Sama juhtus paarsada meetrit hiljem Juhkentalis. Ja esmareaktsioon oli mul sama - mis ma valesti tegin?

Krt talv otsa Kia-ga sõidetud, siis pole harjunud positiivsete reaktsioonidega.
Vasta