Katuseluuk

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
kobe
Postitusi: 121
Liitunud: 17 Aug 2006, 17:40
Asukoht: Tartu

Katuseluuk

Postitus Postitas kobe » 03 Dets 2006, 13:51

Tere ega keegi ei tea kust võiks Tartus üles tõstetavat katuseluuki saada.

Ette tänades.

tel. 51905739
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 03 Dets 2006, 17:33

(mina ja ranno annaksime nõu - ära parem pane. see ei sobi sinna kohe mitte. klassika jäägu ikka klassikaks)

Omast käest võin öelda, et selle paigaldamine eeldab uut salongi lage ja polstrit hoidvate alumiinium varraste ümber ehitamist mis on kujutematult jube töö, kui soovid saada ilusat tulemust. mini salongi lagi erineb ehituselt uute autode omadest kardinaalselt, seega varasemad kogemused ei lähe arvesse. SIND ON HOIATATUD!

muuseas, harril on selline asi - ehk oskab tema sulle nõu anda.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 03 Dets 2006, 23:33

Harril on jah selline.....Niipalju informatsiooniks, et sobivad need luugid mis sobivad ka vene Ziguli näit. VAZ 2101 - 2107 mudelitele.... Paljud kataloogid mis müüvad klaasist katuseluuke lihtsalt sellist mudelit nagu Mini ei näita. Mina sain endale uue prantsuse tootja luugi ühest Helsingis olevast selliste asjade paigaldusega tegelevast firmast. Ja otsimist oli omal ajal jubedalt, et sellist firmat üldse leida.Loomulikult ei mäleta ma enam kontakti. Paigaldusest niipalju, et tuleb ära koristada eest arvates teine laepolstrit hoidev varras.Vahetada tuleb kogu polster uue vastu. Ja paigaldada uut polstrit luugi alumiste servade vahele osutus parajaks peavaluks ja ilusat tulemust ma ei saanudki.Samas mulle see klaasist luuk meeldib, palaval suvepäeval käib õhk nii salongist läbi ,et ei puhu selga.....ja salong tundub avaram ja päikeseküllasem :)
Kasutaja avatar
archi
Postitusi: 68
Liitunud: 05 Apr 2006, 08:19
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas archi » 04 Dets 2006, 08:49

Tere, katuseluugist nii palju, et peab olema sirge ja korralik, et vett sisse ei laseks - ning kõige tähtsam, et selle paigaldaks inimene, kes seda on ennegi teinud. Minu minil sai enne värvimist ära võetud ja pärast pandi ka tagasi ja on väga kena. Uue laepolstri tegemine maksis 800 eeki.


Kõike paremat
Archi
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 04 Dets 2006, 09:47

mina tellisin uue lae polstri Einolt soomest (hinda peast ei mäleta) ja paigaldasin ise. parasjagu hoolt ja mõningaid trikke nõudev töö on. ennem ise tegema hakkamist soovitan lugeda sellekohast õpetust, mis ilmus MINI MAGAZINE'is. ajakiri on eino oma ja hetkel pargitud minu kodus.

Mis aga puudutab kogemustega töömeest, siis sel mehel peavad olema kogemused just riidest laepolstritega, et ta teaks, mida ja kuidas teha alumiiniumist taladega. lisaks veel on soovitav varuda uus esi- ja tagaklaasi tihend ning ka tagumiste küljeklaaside omade vahetamine ei tee paha.

e.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta