Minid talvel?!

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Minid talvel?!

Postitus Postitas E-riik » 26 Veebr 2006, 22:07

Et siis...
Kuna sai enda mini põhjalik restaureerimine ette võetud, tekkis huvi, et kes veel millegi sellisega tegelemas on. Kui ehk kellegil mõni vahva pilt kusagil vedelemas on, siis pange aga üles.

See pilt siin näitab, kuidas minu mini täna oma mootorist ilma jäi :)
Pilt
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 27 Veebr 2006, 03:06

muide, seda mootorit, mis sulle sinna ära võetu asemele tulema peaks, ma sel korral käima ei saanud... täpsemini läks jälle liiga kiireks :) aga ega seal vahet ei ole vist kah, sul veel keretöid ees ja kui ma ta ka käima saan, siis selle mootori eraldamiseks minu masinalt tuleb ikka vaba nädaline võtta! niisama vaheinfoks oli see :) aga minu masinad seisavad pimedas külmas ja kuivas kuuris mööbli vahel. üksteise kõrvu, ootavad aga kevadet. oleks endal kodu lähedal mingi garaazike (tartus) siis edeneks need masinad talve jooksul juppide suunas, kuna seda võimalust pole, on kujunenud nii, et suvel remont (ja sõita ei saa) ja talvel seisab niisama :S

EDIT : eks jah, leida on kindlasti (ma ka muide tähtveres), aga see vigur on asja juures, et kuna mujal on tasuta kohad olemas, siis siin maksta ei raatsi :)
Viimati muutis usku, 02 Mär 2006, 17:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Veebr 2006, 17:35

Inimesed , inimesed. Ega see asi nii hull ka ei ole. Otsige!

Ise tahtsin Tähtverre garaaži saada, kõik muudkui väitsid , et see on võimatu. Aga näed sain kohe täpselt oma maja kõrvale. Võtke ainult asi kätte ja uurige , küsige inimsetelt ja jätke sildikesi. Väikse raha ja otsimisega ikka saab...
Vasta