Klubiliste kasutajanimedest ja pärisnimedest

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Klubiliste kasutajanimedest ja pärisnimedest

Postitus Postitas Harri » 11 Jaan 2006, 20:43

Mul natike isikunimede kohapealt juhe koos...Paljudel on liikmete nimekirjas eesnimi ja kasutajanimi sama...Osad kasutajad tarvitavad pseudonüüme...Kas poleks võimalik kuskile tekitada koht kus saaks kokku panna auto, kasutajanime ja vähemalt autoomaniku eesnime. See võiks olla tasandil kuhu pääseb ainult parooliga....Kristjanile kui webmasterile muidugi mõtteainet....
Mis arvate?
Riho

Postitus Postitas Riho » 11 Jaan 2006, 21:02

profiili ei tohiks olla raske üks lahter juurde tekitada päris eesnime kohta nt :)
mart

Postitus Postitas mart » 12 Jaan 2006, 02:41

miniliste juures ju nimed olemas koos auto piltidega?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 12 Jaan 2006, 22:04

Jah miniliste juures on tõesti autod ja eesnimed olemas.....Ütle mulle näiteks kuidas on Avo kasutajanimi foorumis??
Mina olemasoleva info alusel ei suuda kokku viia eesnimesid ja kasutajanimesid juhul kui viimased just ei ühti eesnimega.....
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 13 Jaan 2006, 00:12

Paljudes foorumites on kasutaja profiilis selline koht nagu pärisnimi.
See ka ju üks variantidest...
mart

Postitus Postitas mart » 16 Jaan 2006, 00:41

Avo kasutajanimi foorumis peaks olema rustang!

Harri kirjutas:Jah miniliste juures on tõesti autod ja eesnimed olemas.....Ütle mulle näiteks kuidas on Avo kasutajanimi foorumis??
Mina olemasoleva info alusel ei suuda kokku viia eesnimesid ja kasutajanimesid juhul kui viimased just ei ühti eesnimega.....
rustang

Postitus Postitas rustang » 16 Jaan 2006, 10:20

mart kirjutas:Avo kasutajanimi foorumis peaks olema rustang!
Tegelikult jah rustangi nime olen kasutanud nii Eesti kui ka Soome foorumites, USAs- on se nimi tihti ära võetud.... Kunagi oli mul üks roostes Mustang mida ma korda tegin ja sealt see nimi ka tekkis.
Vasta