Tere klubilised

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 28 Sept 2005, 21:00

Täpselt nii. Vastu talve ei hakka suuremat maalimist ette võtma. Väiksed parandused aga muudaks ta välimuse veits kaubanduslikumaks..
Ikka ei tea koodi :D :D
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Sept 2005, 21:23

Koodi otsides leidsin täiesti hullu asja. Wikipedia on terve artikli kirjutanud selle kohta .... http://en.wikipedia.org/wiki/Brunswick_green


Aga värvikoodi... põle veel leidnud.
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 28 Sept 2005, 21:35

nõlvak kirjutas: Ikka ei tea koodi :D :D
Mine autovärvifirmasse ja ütle aasta ja toon ja nad segavad sulle vastava. Või siis vii neile mõni värvitud detail, saavad sealt tooni kätte.
mart

Postitus Postitas mart » 28 Sept 2005, 23:13

E-riik kirjutas:minul on ainult üks 9 :(
küll ainult üks 9, aga selle eest kaks i tähte! :)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 28 Sept 2005, 23:49

Ihii, vot see tegi nüüd küll tuju heaks.

tänan Mart!
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 10 Okt 2005, 11:52

Pajataks siis vahepeal tehtust.
Kui auto kodus siis kiskusin kõiks seest välja. Veekolded peatatud (lausa bassein oli seal mattide all :D ) uus mastiks peale, mõnda kohta silikooni, uued müramatid ja uus sai ka kogu põrandakate. Kui auto toodi siis olid mootori kinnitused puruks. Otsustasin mitte uusi kinnitusi tellida, vaid keevitada aga tulemus oli pool päeva sõitu ja katki ta oligi jälle :evil: . Homme peaksid jõudma uued kinnitused ja kroom koopalaiendid 8) ja siis toonklaas, sest tagumiste autode tuled tahavad ära pimestada.
Harri käes remondis on ka salongi puhuri mootor..(laagrid ja puksid läbi)
Sai temaga juba ka pikem sõit maale tehtud...(vahepeal 140km/h)..minul oli väga tore aga kõrvalistuja oli kuidagi krampis :D
Mureks on 100km/h sõites müra, mis salongi tuleb aga eks sellega tuleb harjuda.
Ma küll ei tea, kas mul on originaal lisatuled ees, aga kas neid kuidagi nii saaks seadistada, et neis park koguaeg põleks.?

On tekkinud ka mõned küsimused?
Palju teil on pöördeid 100km/h sõites??kas 3,5k on norm.
Valgustusest: kas tulede-, aknasoenduse-, pedaalipildiga nupu lülitite peal olevad lambid ei põle koguaeg? Pimedas sõites ei leia neid nagu üles :D .
Kas keegi on mootori müra vähendamiseks salongis midagi ette ka võtnud?
üks pildike ka siis meist :)
hiljem viskan tegemistest veel mõne pildi.
seniks...
Viimati muutis Margus, 20 Apr 2006, 19:01, muudetud 1 kord kokku.
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 10 Okt 2005, 12:41

nõlvak kirjutas: Ma küll ei tea, kas mul on originaal lisatuled ees, aga kas neid kuidagi nii saaks seadistada, et neis park koguaeg põleks.?
Tulede automaatika abiks.

nõlvak kirjutas:Palju teil on pöördeid 100km/h sõites??kas 3,5k on norm.
Vot ei tea, arvan, et jah, ikkagi 4 käiku.

nõlvak kirjutas:Valgustusest: kas tulede-, aknasoenduse-, pedaalipildiga nupu lülitite peal olevad lambid ei põle koguaeg? Pimedas sõites ei leia neid nagu üles :D .
Mõtled lülitite taustvalgustust? Seda ei ole.
nõlvak kirjutas:Kas keegi on mootori müra vähendamiseks salongis midagi ette ka võtnud?
Kleebi asfaldimatte igalepoole või pane makk valjemaks:)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 10 Okt 2005, 16:30

Pöörded on küll jah min 3,5 tuhande peal maanteel. Müra vähendamisest võib sulle Erik pikemalt rääkida aga ega teda päris maha ei saa, urisema jääb ikka.

Ja need tuled ei põlegi. Pead kätte harjutama. Ja pedaaliga nupp näitab seda kuidas sul lood pidurivedelikuga on. Kui ta niisama põlema läheb on lood halvad , kui aga peale vajutad ja põlema läheb siis ta kontrollib süsteemi ja näitab , et asi toimib.

Edu!
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 10 Okt 2005, 22:48

ksuuk kirjutas:
nõlvak kirjutas: Ma küll ei tea, kas mul on originaal lisatuled ees, aga kas neid kuidagi nii saaks seadistada, et neis park koguaeg põleks.?
Tulede automaatika abiks.

tulede automaatika küll parktulesid lisatuledes pidevalt põlema ei aita.
ise lisasin mitsule just hella rallye 3000 lisakaugtuled. pargid põlevad pidevalt (justnagu auto enda pargid) ... lihtsalt ühenda lisatulede parktule pirni juhtmed originaal-laternate parktule juhtmetega. ehk siis nii lisatulede kui auto enda park-tuled põlevad pidevalt kui tuled sisse lülitatud on.
mart

Postitus Postitas mart » 11 Okt 2005, 00:23

kõik on juba ära vastatud! :)
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 11 Okt 2005, 15:33

Minu auto lisatuledes polegi parkpirni kohta ega asja ennast olemaski :cry: , aga mürast rääkides ja tsiteerides kogenenumaid, siis E-riik rääkis, et tema autol parim müravastane investeering oli alumiiniumist klapikambri kaan, et see on iga kulutatud eurot väärt... ma jätsin selle igatahes "kõrvataha".. :wink:
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 11 Okt 2005, 19:52

Jajah, ma olen selle müra vastu võitlemise endale hingeasjaks võtnud, isolatsiooni igale poole pannud, kuid arenguruumi veel on.

Kui vaja, võin kunagi näidata ja seletusi jagada

PS: kapoti all oleva mati viskasin välja, sellest polnud mitte mingit, kui tolku. Ehk siis ärge sellele omaaega raisake, mida aga tasub teha, on isoleerida salongi poolne sein.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 11 Okt 2005, 20:04

Urr-urr! Äge masin ikka. Ja number muidugi.
ranno kirjutas:E-riik rääkis, et tema autol parim müravastane investeering oli alumiiniumist klapikambri kaan, et see on iga kulutatud eurot väärt... ma jätsin selle igatahes "kõrvataha".. :wink:
See on õige jutt. Lisaks aitab mürataseme kontrolli all hoidmisele kõvasti kaasa see, kui auto korras on :P
Üldjoontes võib öelda, et mida vähem on tehtud võimsuse tõstmiseks, seda vaiksem on Mini (tehasest pärinevad õhufilter, väljalaskekollektor, sumpa jne jne).

Aga lülitite valgustamine ei ole väga uus mõte, sest pimedas on tõesti keeruline. Ka lahendus on olemas kuid konkreetset pakkumist praegu netipoodide lehtedelt ei leidnud. Minu mälu järgi töötas see "switch illumination kit" vms, mida ma märkasin (ilmselt ajakirjas MiniWorld) dioodidega. Täpsemalt ei oska kommenteerida.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 25 Okt 2005, 00:07

Nii siis...
Sai Miniga peaproov ära tehtud, üle lahe umbes 900 km läbitud ja seda lausa neljakesi. Auto pidas ilusti vastu arvestades kiirusi (120km/h - 145km/h) ja seda kiirteel.
Laeva peale sõites õnnestus mul ka sumbutaja alt ära sõita...tänu suurele koormale (4 in, 2 kasti õlle, naiste pagas, jne)...nii, et sihtkohta sõitsime praktiliselt leektoruga :D ..aga kohapeal keevitasime ilusti kinni ja tagasitee sujus hästi.
Sai ka lund nähtud ja proovitud.
Lausa lust oli vaadata soomlaste nägusid kui me oma "putukaga" neist mööda vuhasime :D :D Aga bensukulu polnud ka just kõige väiksemate killast, kuna pöörded koguaeg üle 4000...
Muidu polnud temaga vigagi, ainult, et tagumistel inimestel kippusid tagumikud kangeks jääma kui me 400km ilma peatusteta tulime.
Nii et pikad sõidud pole Miniga üldse hullud.. :wink:
Viimati muutis Margus, 20 Sept 2006, 09:58, muudetud 1 kord kokku.
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 25 Okt 2005, 08:10

Seda viimast pilti hakkan mina näitama kõigile, kes minu kallal õiendavad, et ma liiga kiiresti sõidan ;)

Aga Nõlvaku pildid julgustavad ka talimiitingule mõtlema, kas pole.
Vasta