Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 16 Apr 2010, 12:20

Tänud minugi poolt ja kindlasti auto tänab ka uute juppide eest :P
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 23 Apr 2010, 13:48

Hei rahvas!

Harri teatas just, et tema käes on üks üleliigne "DOOR GLASS RAIL SUPPORT KIT WITH RUBBERS komplekt" ... kas keegi tellis ja kellelgi jäi saamata VÕI siis ostsin ma jälle ühe üleliigse komplekti miskit asja :)

olen liiga laisk, et praegu tellimustest vaadata, seepärast küsin, et kas kellelgi jäi puudu selline asi. See on siis mitte viimasest tellimusest vaid eelviimasest - märtsi alguse reisist.

Ja loomulikult suurimad tänud Harrile aususe eest!
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 23 Apr 2010, 14:07

Kui keegi puudust ei tunne kaalun raha vastu vahetamist!
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 23 Apr 2010, 14:20

Minule ei kuulu.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver » 23 Apr 2010, 16:53

Kui andreas minule minu aknavidinad üle andis, küsis ta sama, et kas see minu oma, et ta ei teadnud kelle oma see on.
Paistab, et sai vist üleliigne tellitud :idea:
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 23 Apr 2010, 17:05

nii... tuhnisin nüüd lõpuks ka tellimustes ning ennäe imet - ongi üks üleliigne saanud, sest peale oliveri keegi tookord neid ei tellinud. lükkan selle eraldi teemas müüki!
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 23 Apr 2010, 17:25

ja mis ma veel öelda tahtsin viimase jupitoomiskorra kohta, et asi oleks suurima läbipaistvusega ja et rahvas teaks, mis ma üldjoontes teen, siis (minu pangakontole kantud summa) - (minu pangakontolt minisparesis lahkunud summa kroonides (kurss 18,1)) - (minu käest lahkunud sularaha vahetamiseks kulutatud summa kroonides) = oli täpselt 2001 krooni, kuid sellest 1200 maksin ma Andreasele tagasi juppide eest, mida ta ei saanud. Niisiis eelmise juppide toomise korra eest oli ülejääk ehk teisisõnu minu tulu 801 krooni. Kuid arvestades nüüd, et minisparesisse ja tagasi sõitmine oli minu jaoks 93 km ekstra sõitmist, seal kulus mul kokku natuke üle 2 tunni ning lisaks viisin ma jupid inimestele tallinnas laiali, mis oli kokku 45 km sõitmist ja aega kulus 1 tund. kokku seega 3 tundi tööd, 138 km sõitu. kaubik võtab ca 9 liitrit sajale linnas diislit ehk kulus ca 12 liitrit kütet, mis maksab umbes 213 krooni. 801-213= 588 krooni ehk ca 2/3 paaki kütet jäi alles. nii et 588 krooni läks kõigile sel korral tellijatele maksma transport London-Tallinn :)

P.S sel korral oli minu arve minisparesis kokku 1060 naela :)
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver » 23 Apr 2010, 21:07

Ausus ja väga detailne täpsus on hea. Kuid kahjuks inimesed ei taha millegi pärast vahest kogu tõde teada, et mis kui palju maksab ja mis kurss on jne. Hind ala 20 naela kanna 400 ja vsjoo, mina toon ja teen, lihtne ja loogiline. Aga hakata ilusti ja kõik lahti seletada ajab segadusse, et miks nii ja miks sa ikka kasumit pead saama.
Eks kõik kogenud seda, kui mingit rahakogumist teinud, et lihtsam öelda anna nii palju ja vastu saad selle kauba või teenuse.
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ares » 23 Apr 2010, 22:17

Ja igaühe enda asi sellega nõustuda või mitte nõustuda. Mind jätab küll üldiselt külmaks palju või kas sa üldiselt toomisest teenisid, mina ütlesin jupid, sina ütlesid raha, mulle sobis ja asi korras :)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas usku » 18 Juul 2010, 23:09

tsau minilised. Augusti viimasel nädalal olen taas inglismaal ja nüüd sel korral on graafik lödvem ja aega rohkem. Pakun teile ametlikult vöimalust tellida juppe minisparesist ning et asi oleks lihtne ja ametlik olen välja möelnud süsteemi mu oma tasu jaoks. Minu vahendustasu kuni 300 naelase ostukorvi korral on 20% ja sealt edasi 15%. Vahet pole mis ja kui palju, vahendustasu on summa pealt ja selle kohta saab ka arve. Välja näeb köik nii, et mailile usku@usku.org saadate tellimuse nimekirja minisparesi tootekoodidega ning koguse ja arve saate ja tasute koos kaubaga. Tellimusi vötan vastu kuni 20.08.2010.

Näide. Tellid minisparesist nänni ja köik kokku maksab 200 naela. Mina esitan sulle tallinnas, pärnus vöi tartus arve 240 naela (sh käibemaks)

Samadel tingimustel saab ka ebayst minu kaudu kraami osta. Ja ikeast mööblit :-)
Sirgu
Postitusi: 147
Liitunud: 01 Nov 2008, 14:18
Asukoht: Tartu

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas Sirgu » 08 Aug 2010, 22:36

Eile helistasin Sulle,Usku, Eesti nr pääle. Soome nr. pääle ei proovind –sellega oli mingi kala mida enam ei mäleta. :D

Tahtsin küsida et kas seekord on teemaks ainult Spares või äkki oled saanud sooviavaldusi ka MiniSpordi ja muude „kõrvalepõikamiste” peale? (Üksnes enda pärast ei hakkaks kül trajektoori ja läbitavate km-de kallal susserdama).
Ja ehk on nüüd täpsed mineku-tuleku kuupäevad ka paigas?

Küsimus kõigile kel Mini Sparesist juppide tellimisega suurem kogemus kui minul (e. algajal) :D :
Kas neilt peabki koguaeg eelnevalt järele pärima kauba laos olekust? Pean silmas et kui mingi asi on 11 kuud olnud järjepidevalt „out of stock” kas siis võib olla tegu flegmaatilise itimehe ja/või turundusjuhiga ...või on see kurb reaalsus mis ajas-pildis meile ekraanile kuvatakse :). Ses suhtes et mis point on hoida taolist asja tootenimistus?
Ja üldse on seekord Sparesi aadressil pea iga kolmas huvi pakkuv asi „hetkel” otsas. Ma ei tea mida teha. :(
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas usku » 08 Aug 2010, 22:40

Sirgu kirjutas:Eile helistasin Sulle,Usku, Eesti nr pääle. Soome nr. pääle ei proovind –sellega oli mingi kala mida enam ei mäleta. :D

Tahtsin küsida et kas seekord on teemaks ainult Spares või äkki oled saanud sooviavaldusi ka MiniSpordi ja muude „kõrvalepõikamiste” peale? (Üksnes enda pärast ei hakkaks kül trajektoori ja läbitavate km-de kallal susserdama).
Ja ehk on nüüd täpsed mineku-tuleku kuupäevad ka paigas?

Küsimus kõigile kel Mini Sparesist juppide tellimisega suurem kogemus kui minul (e. algajal) :D :
Kas neilt peabki koguaeg eelnevalt järele pärima kauba laos olekust? Pean silmas et kui mingi asi on 11 kuud olnud järjepidevalt „out of stock” kas siis võib olla tegu flegmaatilise itimehe ja/või turundusjuhiga ...või on see kurb reaalsus mis ajas-pildis meile ekraanile kuvatakse :). Ses suhtes et mis point on hoida taolist asja tootenimistus?
Ja üldse on seekord Sparesi aadressil pea iga kolmas huvi pakkuv asi „hetkel” otsas. Ma ei tea mida teha. :(
sorri, olin tsivilisatsioonist kaugel ning su vastamata kõnet nägin alles öösel ja hommikul unus tagasi helistada. Nüüd taas levis :)

Minek 19.08 ja tulek 26.08. Lähen ainult Minisparesisse, Minisport jääb liiga kaugeks ja kalliks.

Kui on out of stock, siis praktika näitab, et need ongi out of stock ja mulle on ainult kaks korda leitud out of stock asi kusagilt kätte. Aga üldiselt ei saa. Ma küsisin sama, et miks on - no kunagi ehk tuleb jälle :)
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas Margo » 09 Aug 2010, 09:21

Sirgu, koosta soovitud "out of stock" esemetest nimekiri ja saada neile päring. Eelmine nädal oli näiteks mind huvitanud "out of stock" asi olemas, kuigi koduleht väitis muud :)
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas ares » 09 Aug 2010, 13:37

Ma siin veel heietan mõtet ,et äkki peaks flipfrondi ära tellima, kuidas Usku ruumiga on?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Re: Nodi toimetamine UK-st Eestisse

Postitus Postitas usku » 09 Aug 2010, 14:02

ares kirjutas:Ma siin veel heietan mõtet ,et äkki peaks flipfrondi ära tellima, kuidas Usku ruumiga on?
on!
Vasta