Clubman või Roundnose esiosa

Vasta
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Clubman või Roundnose esiosa

Postitus Postitas ares » 08 Dets 2011, 16:06

Kuna ma kavatsen enda minile tekitada Flip-fronti ja praegu on suhteliselt korralik ale clubmani esiosale siis tekkis väikene dilemma.

Küsiks siis arvamust, et kellele mis meeldib ja miks :)

Kas osta see: http://www.absmotorsport.net/grotto-dea ... front.html
Või see: http://www.absmotorsport.net/mini/race- ... t-end.html
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Clubman või Roundnose esiosa

Postitus Postitas 90Deville » 08 Dets 2011, 17:40

Ma isegi näe siin küsimust, kui tahta välimust säilitada siis roundnose on ainuvöimalik valik. Too pakutav veel 9cm pikem kah kui originaal, mis seal veel tahta.
Clubmani ainus +on ruumikus, samas ta näeb ikka väga okse välja minu silmadele, ehkki peaksin praeguseks juba igasugu jöledustega harjunud olema.
Samas tuletaks meelde et autot ehitad sa endale, niiet mis teised arvavad on kuuendajärguline!
Vöta heaks :D
Üksiku Riley Elfi klubi
Sirgu
Postitusi: 147
Liitunud: 01 Nov 2008, 14:18
Asukoht: Tartu

Re: Clubman või Roundnose esiosa

Postitus Postitas Sirgu » 08 Dets 2011, 21:05

Olen ümarnina poolt. Mulle pole Clubman`i esiosa niivõrd vastumeelne kui Indrekule. Kuid oma nurgelise vormi poolest mängib ta Clubman Estate/Van tagaosaga paremini kokku. Tavalise (kupee) Mini kumera tagumikuga tundub roundnose nö. nunnum.

Ka minu arvamus on puht esteetilistest eelistustest lähtuv ja tehnoloogilistele põhjendustele ei tugine. (st. loe: ebaoluline arvamus) :roll:

Aa... ja sellele Clubman esiosale on küll ale, aga liistud, tuled ja viled mis sinna peale ostad maksavad tava juppidest ikka rohkem ja valida saad vähem. Ise tead kui "põnevaks" oma ettevõtmise ajada tahad. :)
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: Clubman või Roundnose esiosa

Postitus Postitas ares » 08 Dets 2011, 23:52

Umbes sellist tagasisidet ma ootasingi. Hinnaliselt tulevad on enamvähem sama arvestades ,et clubmanil on lisasid vaja.

Ma kipun kah pigem ümara nina poole, kuigi see 9cm pikem ei olnud taotuslik, tahtsin tavalisest linki panna.
Vasta