Janno Mini MK V 1,3 91a (969 AZZ) MÜÜDUD!

Lood meist ja minidest
Vasta
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 06 Mär 2008, 16:51

No tegel't vaikselt juba nokitsen. Aga see on küll jube müstiline - mõlemal vennal samad plaanid, samal ajal.... Aga mis seals ikka, tulevad siis sama värvi masinad, mis teha:) Mul juba värv olemas, ootab vaid selga saamist, maalri juures kah juba aeg kirjas, lumepall on ühesõnaga juba veerema pandud :roll:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 06 Mär 2008, 21:58

Küsiks mõlemalt , et kus teil keretööd ja värvimine tehakse ja äkki julgete ka hinnaklassi paotada....
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 07 Mär 2008, 09:19

Kuna mina elan mitte Tallinnas siis täpselt seal lasengi teha ka ja vastavalt sellele kehtivad seal ka mitte Tallinna hinnad, seega mõnevõrra odavamalt võrreldes pealinna hindadega ja kui arvesse võtta, et see kes neid töid teeb on mu vana pinginaaber ja endiselt hea sõber siis tuleb sealt veel maha arvata ka sõbrahinna koefitsent;)
Kuid kui küsimus oli tiivustatud meie vahelisest arutelust autode parendamise kohta ja saaduna innustust teha ka oma auto korda ning uurid tagamõttega, et kus saaks võibolla ka oma mini tehtud siis on teine asi, sellisel juhul võin sõbralt küsida mis hinnaga ta ära teeb;)

Manev
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 07 Mär 2008, 09:33

Keevitustööd on ka läbi tutvuste.Usun,et saab ehk ka nö tutvuste hinnaga.Kuulsin eile meistrimehe käest,et keegi oli minu oma töö näinud seal ja nüüd tahab enda oma ka teha lasta :) Oli oma Mini väljastpoolt vaadanud ja öelnud,et mõnest kohast oleks nats vaja parandada. Meistrer seepeale ütles,et kui sa auto lahti kisud siis tegelik olukord on ikka hullem :!:
Ega ma ise ka usunud,et nii palju teha on. Aga nüüd on see peaaegu tehtud :) Aga võin ka sealt küsida,et mis oleks hind kui keegi veel oleks huvitatud sellisest restaureerimisest.

Värvija leidsin ka läbu ussi-selle-samuse. Kolleeg kunagi (8a tagasi) tegeles nende töödega ja mäletas,et keegi Kalle-nimeline mees tegi väga head tööd.Ja teeb kodus oma ruumides, kus on olemas nii ahi kui muud asjad,mis vaja. Otsiski mehe üles ja nüüd mul aeg kokku lepitud.Järgmine nädal ehk oskan teile hinna välja visata.Küsin siis kohe seda ka,et kas oleks nõus veel mõne ette võtma.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 07 Mär 2008, 09:41

loomulikult on huvi olemas ja olge mõlemad nii head ja andke teada, mis oleks siis näituseks sõbrahind keretöödele, mitte pinginaabrihind :)
muidugi on seda raske teise Mini peale kalkuleerida, ühel roostet kilo teisel kõik 650kg. :lol: aga siiski mingi indikatsioon.
Less is More. Mini is Great.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 10 Mär 2008, 08:17

Manev.

Kas tulid ise värvilahenduse peale või lugesid kuskilt mujalt? Sattusin ise eile netis kolades ühele Inglise Mini-lehele ja avastasin,et me Sinuga ei ole ainukesed, kes on tulnud selle peale, et Electric Orage Metallic võiks äkki päris vinge olla :lol:

Siin ka 1 oranž: http://www.carandclassic.co.uk/car/C33746

Ukselingid mustaks värvitud?Seal on ju liikuvad osad.Nupu pealt peaks küll värv suht kiirelt ära kuluma.Või ongi olemas musta värvi ukselingid :?:
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 10 Mär 2008, 10:51

Ainukesed selle mõttega pole te kohe kindlasti mitte :) Esimest korda ST'd oranžina nähes tekkis isu ka enda roheline selle vastu vahetada .. mõtteks muidugi see jäänud siiani ja nüüd tundub, et lähiajal kolme sarnast ringi liikumas ei näe. Musta triibud aga asendaksin enda eksemplaril valgetega :)
Janno, millal siis valmis toodangut näha saab? :P
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 10 Mär 2008, 11:35

Ma tulin sellepeale selles mõttes ise, et ükskord mobiles ringi kolades jäi üks honda kärakas sellisena värvitult silma. Aga jah millal sa ta ära värvid?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 10 Mär 2008, 11:37

Ei hakka veksleid välja viskama :lol:
Olen kindel,et kokku pannes tuleb "üllatusi" ette.
No järgmisel nädalal ehk läheb siis värvimise eeltöödesse.
Pakun, et märtsi lõpus hakkan kokku laduma.Tellisin just Eino käest tagumise poolraami ka ära.Usun, et nädala lõpus olen juba targem-värvijaga rääkima/autot näitama.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 10 Mär 2008, 11:46

Minil mille ma esimesel korral Saksamaalt ostsin, kuid mis sattus "kogemata" vale treileri peale ning seega mingi mees sai endale minu Mini, mille eest oli juba raha üle kantud, olid oranži värvi veljed. Igatahes see Mini jäi mul seega saamata, raha sain õnneks tagasi, aga ma pean tunnistama, et mul on siiamaani ikkagi kindel plaan oma praegusel Mini osasid detaile samuti oranžiks võõbata :lol: . Lihtsalt must ja oranž sobisid tollel Minil nii kuradi hästi.
Seega te pole kaugelti ainsad, kellel selline soov on. Lihtsalt mul läheb teostamisega veel kõõõvasti aega... :(
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 13 Mär 2008, 08:26

Tundub,et peab ära tellima juhipoolse uksepleki. Peale kapiti kitsamaks tegemist peaks auto (peale uste) keevitatud olema.Täna kella 13 paiku ehk selgub palju värvija raha tahab.Sobivuse korral algavad esmaspäeval tööd.
Viimati muutis Janno, 24 Sept 2009, 13:30, muudetud 1 kord kokku.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 25 Mär 2008, 22:59

Värvimistööd siis edasi lükatud...taas.
Hekteseis järgmine...Värvija ütles,et tema põhja ei tee.Seega otsisin koha, kus sain põhja liivapritsiga üle lasta.Kui kõik haljas, lasti peale tsink.Samaoodi tegin ka uue tagumise poolraamiga.Transpordi-krunt liivapritsiga maha ja tsink selga.Järgmiseks etapiks see, et krunt peale lasta-nii raamile kui kogu põhjale.Seejärel Põhjale matiks peale ja raamile mingi tugev epoksiidvärv.Reedel peaks saabuma ka kaua-oodatud juhipoolse ukse plekk.Paari-kolme sõnaga...kui see nädal saavad need toimetused muude tegemiste kõrvalt tehtud siis järgmise nädala lõpus ehk võiks värvimise eestöödeks minna.Aga see on taaskord ideaalis.Eks paistab, mis välja tuleb.

Tahaks tarkadelt nõu ka küsida:poolassi välimiste laagrite stopper-rõngad.Kuidas need ära saab?!?Üllatavalt vintsked sellid :roll:
Nimelt tahaks välimised kummid ära vahetada aga ei saa vanu kuidagi kätte.Muide-ühed uued äriks maha.Olen kogemata 2 paari uusi tellinud :doh:

Vaata,et laagrid ise ka suht kulunud.augud tiba ovaalsed ja paar kuuli kukkus isegi pesast välja.Peab uurima,mis need maksavad.Samas sõites nagu ei pannud tähele,et oleks ragin või müra olnud.Aga see vbl tingitud ka sellest, et Mini lihtsalt ise müriseb rohkem kui teine auto.

Värvi VIST olen ka enda jaoks välja mõelnud.Elektrisinine pärla suure teraga!See peaks ka silma paistma.Ja sellega peaks kroom-detailid ka sobima.Seekord siis sedapsi :)

Ja värvimise hind pidi algama 10st kilost.Olenevalt värvist.Pakun,et mingi15k ikka läheb.Selle sees siis ka eeltööd.
Olen suht pessimistlik selles osas,et ta peale minu oma veel mõnda viitisib teha.Ütles, et sellega läheb kuradima kaua (2 nädalat) ja see ei toida :)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 05 Apr 2008, 16:22

Jätkuks...nüüdseks olen piltlikult öeldes mõlemad jalad uksest sisse saanud-viisin Mini värvimisse :lol: Oranži fännid-hõisake!Minu Mini tuleb Viper-sinine, valgete peeglite ja katusega.Samuti kapotile 2 valget kleepsu-riba.Veljed ka valged :wink:
Eile õhtul sai mastiks põhja alla lastud ja täna raamid alla.Seega peale värvimist saab hakata kokku panema.Auto alla enam minna ei ole vaja.Noh jah-sumps ka alla vaja panna.
Värvija lubas siis hinna poolest mitte kirvest selga lüüa :) Arvas,et ehk saab kümne kiloga hakkama :!: Not bad at all.
Kätte peaks saama 16.04 ehk poolteist nädalat.Kuna ise samal ajal leotan Punases meres varbaid siis aeg on igati kasulikult ära kasutatud :)
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 06 Apr 2008, 05:37

Janno kirjutas:Minu Mini tuleb Viper-sinine, valgete peeglite ja katusega.Samuti kapotile 2 valget kleepsu-riba.Veljed ka valged :wink:
Katusele vöiksid Inglise-Eesti pseudolippu värvida(kleepida). :)
Idee muidu pärineb Jalgpallihaiglalt.
Näide.
Pilt
On olemas ka teine versioon, kus alus tooniks on must mitte sinine.

Pilt
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 21 Apr 2008, 12:28

Millal siis oma värvitööd näitad?
Vasta