Ken - 1,3 91a "Black Magic 2338" (MÜÜDUD SOOME)

Lood meist ja minidest
Ken

Postitus Postitas Ken » 21 Nov 2009, 23:42

Jannol on õigus, auto on nüüdseks jõudnud turvaliselt uue omaniku hoovile teispool lahte.
Kuigi plaanisin autot ostes sellega pikemalt sõita, sai ju isegi pea kümmnetuhande eest juurde ostetud igasugu vidinaid ja vilesid. Ka interjöri muutmisel carboni kleepsude ja viltriide abil sai silmas peetud just enda soove ja eelistusi. Kuigi minu kulutatud aega auto putitamise juures ei saa mõõta nädalates, kuudes või aastates (nagu seda paljude teiste foorumlaste puhul), siis niipalju sai teda ikka ise kõpitsetud ja putitatud, et oma panuse ja vaeva hinda vähemalt ühe-kahe suve nautita soovisin...
Keerulisel perioodil puhuvad aga tuuled igast suunast ja hea pakkumise tulemusena viidi auto täna Soome.
Manused
uus omanik roolis
uus omanik roolis
IMG_0007.jpg (68.41 KiB) Vaadatud 8890 korda
viimane pilk mustale noolele
viimane pilk mustale noolele
IMG_0009.jpg (62.69 KiB) Vaadatud 8890 korda
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver » 23 Nov 2009, 09:30

Aga sa saad juba suvel sõitma asuda kui praegu endale uue soetad ja talvel vaikselt seda nokitsed siis kevade hakuks on masin valmis.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 23 Nov 2009, 10:42

Kuidas need Soome härrad Su üles leidsid ?

Minu meelest Sul ei olnud masin kuskil avalikes müügikuulutustes üleval !?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 23 Nov 2009, 11:03

Kuna Ken ei pruugi enam foorumit eriti tihti külastada siis vastan Kristjanile ise: mitmes Soome portaalis oli.
Cooper Sport
Ken

Postitus Postitas Ken » 23 Nov 2009, 13:48

sai pandud prooviks jah selline krõbedam hind. Mitmes oli ta müügis seepärast, et minu mõistus ei võtnud kinni, milline portaal see populaarne on ja milline mitte, seda enam, et kõikides portaalides kuulutamine tasuta :D Olin üsna kindel, et selle hinnaga ära ei lähe ja saan veel vähemalt aastakese sõita putitan teist veel ja ehk alles siis sellise hinnaga ostetakse... aga näe, ostetigi ära. Eks ma ole kurb ja rõõmus ühtaegu.
Vasta